Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 16. kolo

Datum:
09.09.2018
Místo konání:
Heřmanův Městec - Konopáč
Pořadatel:
SPC - SPORTICUS team
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     MW11     MW10     OPEN     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
8.30 km, 160 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 60 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 7003010 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8660523 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 60 Kč
ABR0606 Žák Jakub A-team NOVO Bruntál C 7003003 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 8651736 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 2103762 60 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 2103724 60 Kč
XPU0600 Munzar Jakub PARDUBICE BIKERS C 7210209 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8660502 60 Kč
M17
14.40 km, 350 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno B 8644874 150 Kč
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB START Blansko B 8076001 150 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering B 8660532 150 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655465 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8660913 150 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
M20
17.80 km, 540 m, 19 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 150 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8660543 150 Kč
23.90 km, 710 m, 23 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 8660509 200 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8660511 200 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 200 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 8074101 200 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 200 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8656568 200 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8401151 200 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 8663206 200 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8656730 200 Kč
STB8100 Stránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 8663143 200 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 200 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 8068608 200 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8656559 200 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha E 2081364 200 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 200 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 200 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 8660529 200 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 7207358 200 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 8663201 200 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 7201827 200 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660542 200 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 200 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8660512 200 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 8654893 200 Kč
19.00 km, 585 m, 20 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha A 8654890 200 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 8663200 200 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška A 920696 200 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha A 2118488 200 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 200 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín A 8008104 200 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň A 8660514 200 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 8656667 200 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 8250250 200 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk A 8662355 200 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 200 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 200 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 2067203 200 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096236 200 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 9102090 200 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno A 436405 200 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno A 1700079 200 Kč
SBK7900 Červinka Jan KOB START Blansko A 8660526 200 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 8303038 200 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 7209426 200 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 200 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 200 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 200 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové A 8655416 200 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 436937 200 Kč
XHK8900 Šabatka Zdeněk MTBO Racing team Hradec Králové A 8660923 200 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun A 7200132 200 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 7260002 200 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka A 426395 200 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering E 2042525 200 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 2051945 200 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 1700078 200 Kč
EKP8503 Císař Jan VŠTJ Ekonom Praha A 886253 200 Kč
XHK7309 Jedlička Michal MTBO Racing team Hradec Králové A 7208023 200 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 200 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha E 7111117 200 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 8660549 200 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 887933 200 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 200 Kč
14.40 km, 350 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka B 8660510 200 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 8660356 200 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 8660515 200 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko B 8303303 200 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín B 7404404 200 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8662306 200 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín B 8660535 200 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha B 7200339 200 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 8662311 200 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové B 8197304 200 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 8663124 200 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 200 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko B 8076005 200 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk B 301146 200 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko B 8000013 200 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha B 53399 200 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála B 1602620 200 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim B 8660534 200 Kč
XPU7802 Jirásek Radek PARDUBICE BIKERS B 8656626 200 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň B 236982 200 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha B 2067963 200 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 7205956 200 Kč
XHK7101 Háp Pavel MTBO Racing team Hradec Králové B 8651738 200 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 200 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 200 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín B 8040385 200 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 7210112 200 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor B 8660503 200 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8662745 200 Kč
11.20 km, 290 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABR8100 Láner Roman A-team NOVO Bruntál C 9101620 200 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 200 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS C 9283 200 Kč
XPU8005 Hons Lukáš PARDUBICE BIKERS C 7800109 200 Kč
XPU7301 Starý Milan PARDUBICE BIKERS C 224865 200 Kč
XPU7601 Jirásek Aleš PARDUBICE BIKERS C 997601 200 Kč
M40
17.50 km, 545 m, 19 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 8645929 200 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 200 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín C 8662695 200 Kč
XHK7205 Kunart Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 9407 200 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 8660517 200 Kč
DOB7733 Klimeš Petr KOB Dobruška C 682673 200 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 200 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 7204480 200 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 7205008 200 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 200 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 200 Kč
XBM7801 Linhart Michal PELLS ABND RACING TEAM C 8660912 200 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 200 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 8662295 200 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál A 8663195 200 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál A 7201199 200 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 200 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS A 7708877 200 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 200 Kč
TBM7339 Ambrož Pavel KOS TJ Tesla Brno C 2081389 200 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 200 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 200 Kč
NNN77 Bělohlávek Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 450 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8659389 200 Kč
RCP6941 Pažický Ľudovít RC&P TEAM Bratislava C 211408 200 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 200 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 200 Kč
XPU7311 Munzar Martin PARDUBICE BIKERS C 2104618 200 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko E 8008112 200 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 53899 200 Kč
XBM7117 Michalík Petr PELLS ABND RACING TEAM C 416108 200 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 8660507 200 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 8663170 200 Kč
M50
15.00 km, 400 m, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
67D6800 Sturm Michael (GER) ESV Lok Bitterfeld 8000034 400 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 200 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8660513 200 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 8660540 200 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 8660521 200 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 200 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 2102780 200 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 8660501 200 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 200 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 200 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 200 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 200 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 200 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 200 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8660527 200 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8662374 200 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8660531 200 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 8660530 200 Kč
TBM6620 Tišnovský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 8663210 200 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 200 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 200 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 200 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C 7203452 200 Kč
6YC6100 Dvorský Ilja Neregistrovaní 416082 400 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 200 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 200 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 8656509 200 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha A 7207352 200 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 200 Kč
CHT6001 Janda Luboš OOB SK Chrast C 888637 200 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 200 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 200 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 200 Kč
M60
12.90 km, 325 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 8660541 200 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 200 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 8660518 200 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660520 200 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 8007800 200 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 200 Kč
EKP5802 Dawson Keith VŠTJ Ekonom Praha C 981000 200 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 200 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 2111768 200 Kč
4.30 km, 60 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 08531 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 60 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno 320128 60 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 2094544 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8660525 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník 416325 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8660505 60 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 60 Kč
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 7205029 0 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín 52217 60 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín 8877 60 Kč
4.20 km, 60 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín 8010800 60 Kč
XHK0888 Kunartová Dominika MTBO Racing team Hradec Králové 2035704 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno 60 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno 8660546 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno 53273 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha 1416363 60 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha 51747 60 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha 8253 60 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha 52266 60 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 60 Kč
GIG1050 Chamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 2133900 60 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko 8812 60 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník 2118498 60 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 60 Kč
12.80 km, 300 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2083390 100 Kč
NNN79 Boušková Jitka Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
NNN81 Lopour Pavel Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8662677 100 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov 2127612 100 Kč
KNC9201 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. 9201322 100 Kč
NNN8103 Černoch Filip Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
3WC6200 Knitlová Eva Javorníček 2112744 100 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 8001802 100 Kč
XHK9702 Háp Ondřej MTBO Racing team Hradec Králové 336739 100 Kč
RBK8355 Jalová Martina SK Radioklub Blansko 232117 100 Kč
3SC7600 Kušička Josef ČHTM Horní Jelení 1425339 100 Kč
1BX8400 Doležal Tomáš Václavkovi 9358 100 Kč
W14
8.30 km, 160 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 60 Kč
STB0851 Stránská Sofie TJ Stadion Nový Bor C 920668 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering C 2069080 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 60 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660533 60 Kč
W17
13.30 km, 365 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 150 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 8662319 150 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 8656583 150 Kč
W20
14.40 km, 385 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering C 8662727 150 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 150 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno E 8656725 150 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 246899 150 Kč
17.80 km, 540 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 8656501 200 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 8662287 200 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka E 7260003 200 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 200 Kč
VBA8454 Ančicová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 8660539 200 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 200 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 200 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660506 200 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 8660537 200 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 200 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 200 Kč
TSU8889 Reifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 8656575 200 Kč
14.40 km, 385 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9950 Králová Vilma KOS TJ Tesla Brno E 8636189 200 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín A 8010200 200 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 428294 200 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 200 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 8660516 200 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 200 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 8660522 200 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 200 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 8660500 200 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 835307 200 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 2051473 200 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 200 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 8202028 200 Kč
XHK8350 Jiranová Kateřina MTBO Racing team Hradec Králové A 888650 200 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 200 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 200 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 8660538 200 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 200 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 200 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 886269 200 Kč
VPM8051 Honnerová Blanka KOS Slavia Plzeň A 8052217 200 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha A 9101188 200 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové A 888619 200 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 200 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 2087687 200 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 1400407 200 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko A 8007503 200 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 8660508 200 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 200 Kč
11.20 km, 290 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška B 7226 200 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast A 2059736 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 8660536 200 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno B 53228 200 Kč
ABR9351 Kolářová Renáta A-team NOVO Bruntál B 995795 200 Kč
XPU8660 Drahorádová Lenka PARDUBICE BIKERS C 9254 200 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha B 438648 200 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha B 887910 200 Kč
GIG8051 Itaniemi Janita GIGANT Orienteering C 2133887 200 Kč
EKP9159 Studihradová Barbora VŠTJ Ekonom Praha B 8660587 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk B 9480 200 Kč
XHK8351 Jedličková Jana MTBO Racing team Hradec Králové C 7208202 200 Kč
XPU8454 Petrová Daniela PARDUBICE BIKERS C 998454 200 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor B 8655486 200 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor B 8514 200 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 8441 200 Kč
W40
13.30 km, 365 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 8060669 400 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM C 446404 200 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB START Blansko C 8076002 200 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 200 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 200 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 200 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660524 200 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 200 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 200 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál B 9101702 200 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 200 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS C 2086560 200 Kč
VPM7455 Svobodová Petra KOS Slavia Plzeň C 8656520 200 Kč
XPU7557 Stará Marta PARDUBICE BIKERS C 9348 200 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava C 8662438 200 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 200 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 200 Kč
GIG7550 Chmelíková Michaela GIGANT Orienteering C 8662361 200 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 8660504 200 Kč
W50
11.20 km, 290 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 200 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 200 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 8228888 200 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660519 200 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8660528 200 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 200 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 200 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 200 Kč
celkem přihlášených: 331, vklad: 58650 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.