Přihlášky závodu: Výběrové řízení na přidělení kvalifikace R1 2019-20

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
R1    
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 0 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 0 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 0 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 0 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 0 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 0 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 0 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 0 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 0 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 0 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 0 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 0 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 0 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 0 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 0 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 0 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 7210124 0 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 0 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 8636192 0 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 0 Kč
JPV6317 Vystavěl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 52426 0 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 0 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 0 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 0 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 0 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 0 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 0 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 0 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 0 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 0 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 0 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 0 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 0 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 0 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 0 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 0 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 0 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 0 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 0 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 0 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 0 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 0 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 0 Kč
OOP6401 Binčík Milan TJ Opava C 49415 0 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 0 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 0 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 0 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 0 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 8303050 0 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 0 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 0 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 0 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 0 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 8660924 0 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 1602632 0 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 8018801 0 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 0 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 0 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 995859 0 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 0 Kč
celkem přihlášených: 61, vklad: 0 Kč