Přihlášky závodu: Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO – 4. kolo

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Ves Svaté Kateřiny
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10 - doprovod     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60     WM11    
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 8651736 60 Kč
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 7205029 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 2103762 60 Kč
XHK0500 Háp Matěj MTBO Racing team Hradec Králové C 2017670 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8304111 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
0030001 Weber Maxmilian 003 - Nnn 8268 60 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8660913 150 Kč
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering C 1007548 150 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662338 150 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662362 150 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 150 Kč
XBM0201 Suchánek Jakub PELLS ABND RACING TEAM C 8028806 150 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno C 8644874 150 Kč
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB START Blansko C 8076003 150 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 150 Kč
71P0100 Niebielski Bartosz (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8000846 150 Kč
71P0101 Hyla Damian (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8631700 150 Kč
71P0200 Sikorski Marcin (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8631683 150 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 53377 150 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8656735 150 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 200 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň E 446347 200 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 8033200 200 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8656552 200 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška E 8662322 200 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 8663200 200 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 200 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 200 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8656568 200 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 200 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 8656551 200 Kč
STB9802 Chousa Esteban Enrique TJ Stadion Nový Bor E 1404326 200 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 200 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8401151 200 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 8662355 200 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 200 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 200 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 200 Kč
71P9400 Jaroszek Radosław (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8640906 200 Kč
71P9800 Jaroszek Jakub (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8631672 200 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8667970 200 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 8068608 200 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 200 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 200 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 8654893 200 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8656559 200 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 8662358 200 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň E 8028884 200 Kč
VBA9601 Muller Matej ŠK VAZKA Bratislava E 8240596 200 Kč
0020001 Medvedev Grigory 002 - (RUS) Orienta ski-O 8670659 200 Kč
0020002 Gritsan Ruslan 002 - (RUS) Orienta ski-O 8648660 200 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 200 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 8033209 200 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 7204476 200 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 8660511 200 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha A 8004120 200 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice A 8680365 200 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 8240376 200 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 8662364 200 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové A 8680618 200 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team A 8660573 200 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava A 8660510 200 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko A 8303303 200 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 8201978 200 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 7260002 200 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka A 7202900 200 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 200 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 8008780 200 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha A 8663123 200 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 200 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava A 2113472 200 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 8663170 200 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno A 8200033 200 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 8303038 200 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové A 8028863 200 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 8001090 200 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 200 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 8028855 200 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim A 7209433 200 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 8007804 200 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha A 2118488 200 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 436937 200 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 200 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team E 9102090 200 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 1400407 200 Kč
DKP9205 Kubina Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7202574 200 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 8301007 200 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 200 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 200 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko C 8663124 200 Kč
VRL7801 Leštínský Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2027232 200 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 200 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo C 7210112 200 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk C 301146 200 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko C 8000013 200 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 200 Kč
BOR9706 Petr Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8455 200 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 200 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 8670498 200 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 1700078 200 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha A 8660356 200 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála C 1602620 200 Kč
XBM8102 Gebas Miroslav PELLS ABND RACING TEAM C 9365 200 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka C 8648591 200 Kč
SPC9212 Bláha Adam SPORTICUS team C 200 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7400 Prevužňák Martin SNS Smržovka C 410729 200 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 200 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 200 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 200 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 200 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín E 8250250 200 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 200 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 200 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 8656570 200 Kč
XHK7205 Kunart Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 9407 200 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 8670480 200 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň A 7209424 200 Kč
21A7700 Rovensky Milan (AUT) OLT Transdanubien 8301177 200 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál C 8680603 200 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál C 8663195 200 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 7205029 200 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 200 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 200 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 200 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 8414115 200 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 8028850 200 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8680300 200 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8033212 200 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 200 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 200 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 200 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 200 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 8655402 200 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 7204480 200 Kč
TBM7301 Provazník Dušan KOS TJ Tesla Brno C 2127612 200 Kč
LME7302 Záruba Karel SK Los Mělník C 8116726 200 Kč
GIG7601 Chamraďa Dušan GIGANT Orienteering C 2051543 200 Kč
0010001 Fejk Zbyněk 001 - Rotující Kedluben 9911 200 Kč
XHK7101 Háp Pavel MTBO Racing team Hradec Králové C 9395 200 Kč
JIL7502 Kohout Pavel OK Jilemnice C 7202888 200 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 232332 200 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 200 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 200 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 200 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 200 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 200 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 200 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 200 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 8028802 200 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 200 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 200 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 200 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 8051965 200 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 200 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 200 Kč
ABR6302 Řeháček Petr A-team NOVO Bruntál C 51873 200 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 200 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 200 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 8028865 200 Kč
ZUP6949 Šňupárek Ondřej MTBO ČZU Praha C 8662695 200 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 200 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 200 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 8644826 200 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 200 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 200 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 200 Kč
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 2021857 200 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 200 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 200 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 200 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 8402555 200 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 8414096 200 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 8116670 200 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 200 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 8007800 200 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 200 Kč
TZL4501 Vintr Ivan SKOB Zlín C 53379 200 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8662677 200 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 200 Kč
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 200 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 200 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 200 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 200 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 200 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 200 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 200 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 200 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP1353 Ševčíková Linda VŠTJ Ekonom Praha 2051473 40 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 40 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno 515049 40 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53228 40 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 40 Kč
XHK1200 Husák Matyáš MTBO Racing team Hradec Králové C 1007527 40 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí 8987 40 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín 2111720 40 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 40 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko 1985526 40 Kč
ZUP1000 Šňupárek Jenda MTBO ČZU Praha C 899160 40 Kč
ZUP1150 Šňupárková Barbora MTBO ČZU Praha C 51718 40 Kč
XHK1001 Jedlička Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 1398688 40 Kč
VSP1351 Müllerová Karla USK Praha C 53266 40 Kč
KVS0951 Janků Markéta SKOB Kobra Vsetín 7181009 40 Kč
ZUP0900 Gurecký Vojta MTBO ČZU Praha C 2113488 40 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 40 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 426455 40 Kč
SPC1302 Rypáček Radim SPORTICUS team C 218783 40 Kč
VSP1400 Horák Kryštof USK Praha C 897376 40 Kč
XPU1252 Odvodyová Nikola PARDUBICE BIKERS 1234562 40 Kč
XPU1502 Odvody Vilém PARDUBICE BIKERS 828384 40 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656734 100 Kč
XHK9702 Háp Ondřej MTBO Racing team Hradec Králové 336739 100 Kč
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín 2021852 100 Kč
0030002 Weberová Ivana 003 - Nnn 8269 100 Kč
0040001 Šubr Martin 004 - - zapůjčit 140 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 60 Kč
GIG1050 Chamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 2133900 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 8670799 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 60 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 60 Kč
XPU0552 Kadaníková Tereza PARDUBICE BIKERS C 2025374 60 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 150 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering C 2069080 150 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno A 8635873 150 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 8033220 150 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 8662319 150 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XPU9952 Barnetová Veronika PARDUBICE BIKERS C 2082907 150 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering E 8662727 150 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice 2053546 150 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 8656520 150 Kč
71P0250 Dammfeld Karolina (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8631682 150 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 150 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 200 Kč
TBM9950 Králová Vilma KOS TJ Tesla Brno E 8636189 200 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 8656581 200 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team E 9200521 200 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 200 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 200 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 200 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 200 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team E 8033208 200 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 8656576 200 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 8660544 200 Kč
71P8350 Kamińska Anna (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8631677 200 Kč
71P9850 Lisewska Agnieszka (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8631696 200 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 200 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 200 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 8660557 200 Kč
VBA8454 Ančicová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 8407222 200 Kč
0020003 Trifilenkova Anastasia 002 - (RUS) Orienta ski-O 8668557 200 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 200 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové A 8660523 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8629817 200 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 995876 200 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 8660580 200 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 8000318 200 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 8660581 200 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 8667958 200 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 200 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 200 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 8670466 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk A 9480 200 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 200 Kč
SMR8150 Rolná Janka SNS Smržovka A 428212 200 Kč
XHK8350 Jiranová Kateřina MTBO Racing team Hradec Králové A 8667992 200 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 8202028 200 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 9102561 200 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 8033211 200 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team A 8660559 200 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 200 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 8352000 200 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 8090145 200 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 8660549 200 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656749 200 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 8028858 200 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška A 8660522 200 Kč
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk C 426350 200 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo 7211289 200 Kč
GIG8051 Itaniemi Janita GIGANT Orienteering C 2133887 200 Kč
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 200 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 200 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha C 8008455 200 Kč
GIG9750 Zrníková Markéta GIGANT Orienteering C 200 Kč
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha C 2069042 200 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 2051481 200 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor A 8655486 200 Kč
VBA9254 Papugová Katarína ŠK VAZKA Bratislava C 9999903 200 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team B 8660588 200 Kč
XHK8253 Jedličková Adéla MTBO Racing team Hradec Králové C 1398687 200 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 200 Kč
LIP7850 Sedláková Hana SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 200 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 8414103 200 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 200 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 8100026 200 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno A 8470600 200 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 200 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB START Blansko C 8076004 200 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 8663118 200 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 200 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 200 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 200 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor A 8660512 200 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 8441 200 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 200 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 8033216 200 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha C 8663182 200 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 200 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 200 Kč
LDC6951 Straussová Petra KOB Děčín C 1420808 200 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 200 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 200 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 200 Kč
VIP6251 Dohnalová Jindra SK VIPrahlo C 995791 200 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 200 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 200 Kč
SMR5450 Lukavcová Lenka SNS Smržovka C 8259 200 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 200 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 200 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 8478747 200 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 200 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 60 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 2035145 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 60 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 320128 60 Kč
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering C 52688 60 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 331259 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí 8973 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
XHK0888 Kunartová Dominika MTBO Racing team Hradec Králové C 2035704 60 Kč
XHK1000 Kunart Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 2059756 60 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice 1417259 60 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 08531 60 Kč
celkem přihlášených: 344, vklad: 58480 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.