Přihlášky závodu: Seminář pořadatelů a rozhodčích sekce OB

Datum:
23.03.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
R    
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 0 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 0 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 0 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 8662317 0 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 0 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 0 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 0 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 0 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 0 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 0 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 0 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 0 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 0 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 0 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 0 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 0 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 0 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 0 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 0 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 0 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 0 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 0 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 0 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 0 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 0 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 0 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 0 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 0 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 0 Kč
DCH5701 Michalec Jan Radioelektronika Cheb C 7207360 0 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 0 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 1421914 0 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 0 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 0 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 0 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 0 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 0 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 0 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 0 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 0 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 0 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 0 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 0 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 0 Kč
celkem přihlášených: 45, vklad: 0 Kč