Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.11.2020
Místo konání:
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H70C     HDR    
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 8226380 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 0 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál C 2091593 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 0 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 0 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 0 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 0 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 0 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 0 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 49883 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 0 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 0 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 0 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 0 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 0 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 0 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 0 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 0 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 0 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 0 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 0 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1400 Matyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 0 Kč
celkem přihlášených: 31, vklad: 0 Kč