Přihlášky závodu: 7.slezská zimní liga, 50 Control ( or more) Points Mass Start Race

Datum:
29.02.2020
Místo konání:
Kolonia Fryderyk (Polsko, na hranici)
Pořadatel:
51P - UKS Sparta Czyżowice
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC     HDR(Rodzinna)    
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 60 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 60 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek C zapůjčit 80 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 8631696 60 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 60 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8660544 60 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 1403416 60 Kč
0040001 Čablová Kristina 004 - AK EZ Kopřivnice 9005140 60 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 60 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy zapůjčit 80 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 8631673 60 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 60 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 60 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 2037840 60 Kč
64S0250 Kuriaková Terezia (SVK) ROB Klub KYSUCA zapůjčit 80 Kč
BFM7753 Máchová Markéta SKOB Frýdek - Místek C 2102862 60 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 60 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 60 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C zapůjčit 80 Kč
42P7050 Bogucka Jaroszek Anna (POL) Team360 7899987 60 Kč
42P1750 Lisewska Agnieszka (POL) Team360 8199809 60 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy 49487 60 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 8226371 60 Kč
4EP7750 Janas Irena (POL) Uks Kometa Gliwice 8631666 60 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 60 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8012045 60 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy 2800304 60 Kč
14P0450 Leśniak Matylda (POL) UKS Kometa Gliwice 8631672 60 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 8631700 60 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 8631683 60 Kč
0020007 Katarzyna Byrczek 002 - indywidualnie_PL zapůjčit 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0051 Řehová Natálie SKOB Frýdek - Místek 410794 60 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek C 49455 60 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 8033219 60 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 49330 60 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 60 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
51P9701 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 60 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A zapůjčit 80 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 60 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team zapůjčit 80 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 60 Kč
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz zapůjčit 80 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 60 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 60 Kč
64S6300 Košut Ján (SVK) ROB Klub KYSUCA zapůjčit 80 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 60 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 7207868 60 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 607807 60 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 60 Kč
3GP7900 Stanny Kuba (POL) InO SCI zapůjčit 80 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 60 Kč
4EP7400 Janas Sebastian (POL) Uks Kometa Gliwice 8631667 60 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 7206538 60 Kč
51P8500 Masztalski Paweł (POL) UKS Sparta Czyżowice zapůjčit 80 Kč
86P7102 Dzik Mirosław (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra zapůjčit 80 Kč
12P7200 Porada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 8200899 60 Kč
12P6600 Forystek Józef (POL) UKS Reflex Rybnik 8180366 60 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 60 Kč
14P0202 Buława Filip (POL) UKS Kometa Gliwice 8631688 60 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 60 Kč
0020001 Andrzej Chabrzyk 002 - indywidualnie_PL zapůjčit 80 Kč
0020002 Maciej Witkowski 002 - indywidualnie_PL zapůjčit 80 Kč
0020003 Bartłomiej Balcer 002 - indywidualnie_PL zapůjčit 80 Kč
51P9500 Pasek Marcin (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032325 60 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 60 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 8648625 60 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 60 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 60 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 60 Kč
14P7301 Marszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 8631692 60 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 8631670 60 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 9101678 60 Kč
0010001 Kaluža Luboš 001 - Jahůdky zapůjčit 80 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 60 Kč
MOV6300 Kohoutek Milan SKOB Ostrava C zapůjčit 80 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy 8662702 60 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 60 Kč
0050001 Rakowski Jarosław 005 - (POL) Czarna Wołga zapůjčit 80 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 1396836 60 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 60 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 60 Kč
TRI8000 Kawulok Marek TJ TŽ Třinec C 49366 60 Kč
MOV9101 Stýblo Tomáš SKOB Ostrava C 7001409 60 Kč
14P0301 Kołodziejczyk Bartłomiej (POL) UKS Kometa Gliwice 8631685 60 Kč
14P0403 Skowron Wojciech (POL) UKS Kometa Gliwice 8631682 60 Kč
14P0201 Kukla Bartosz (POL) UKS Kometa Gliwice 8631677 60 Kč
14P8100 Markowski Marcin (POL) UKS Kometa Gliwice 8631676 60 Kč
SIT0503 Damek Ondřej OK SILESIA B 8667526 60 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 60 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 60 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 60 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 60 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 60 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 2087708 60 Kč
0030001 Portka Mariusz 003 - indiwidualnie_PL zapůjčit 80 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy 2143366 60 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 60 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 60 Kč
0020004 Blimke Roman 002 - indywidualnie_PL 2036941 60 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654899 60 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd 8135135 60 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 410791 30 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek C 410792 30 Kč
14P1002 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2032326 30 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 30 Kč
MOV0802 Masny Tadeusz SKOB Ostrava C 338910 30 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 30 Kč
4EP1150 Janas Agnieszka (POL) Uks Kometa Gliwice 338917 30 Kč
4EP0900 Janas Aleksander (POL) Uks Kometa Gliwice 338919 30 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava C 428276 30 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy 2061790 30 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy 2127595 30 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 30 Kč
0020005 Oliwia Chabrzyk 002 - indywidualnie_PL zapůjčit 50 Kč
0020006 Wojciech Chabrzyk 002 - indywidualnie_PL zapůjčit 50 Kč
0020008 Małgorzata Weres-Portka 002 - indywidualnie_PL zapůjčit 50 Kč
51P0553 Koczy Oliwia (POL) UKS Sparta Czyżowice zapůjčit 50 Kč
51P0700 Kolorz Dominik (POL) UKS Sparta Czyżowice zapůjčit 50 Kč
51P0650 Staniczek Laura (POL) UKS Sparta Czyżowice zapůjčit 50 Kč
51P0653 Kocur Aleksandra (POL) UKS Sparta Czyżowice zapůjčit 50 Kč
51P0500 Sówka Karol (POL) UKS Sparta Czyżowice zapůjčit 50 Kč
51P0551 Pawliczek Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice zapůjčit 50 Kč
51P0701 Kucza Jacek (POL) UKS Sparta Czyżowice zapůjčit 50 Kč
celkem přihlášených: 123, vklad: 7300 Kč