Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 2. kolo

Datum:
21.06.2020
Místo konání:
Stvolínky
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
4.50 km, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK1000 Kunart Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 2059756 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 60 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 8116668 60 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 8109411 60 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 7204480 60 Kč
SMR1101 Rolný Jakub SNS Smržovka C 428294 60 Kč
SMR0900 Weber Sebastian SNS Smržovka C 8033278 60 Kč
ZUP0900 Gurecký Vojta MTBO ČZU Praha C 2113488 60 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8656621 60 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 60 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
8.10 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8660548 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 60 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 8116791 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 8023023 60 Kč
SMR0700 Weber Maxmilian SNS Smržovka C 8109423 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 8005439 60 Kč
ABR0606 Žák Jakub A-team NOVO Bruntál C 7003003 60 Kč
ZUP0802 Bílek Vojtěch MTBO ČZU Praha C 8517313 60 Kč
VEY0600 Malý Rostislav YETTI Vejprty C 361972 60 Kč
ZUP0801 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha C 2113370 60 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 8033257 60 Kč
XHK0800 Macháček Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 2141903 60 Kč
12.20 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 8651736 150 Kč
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering C 8226341 150 Kč
XHK0400 Černík Adam MTBO Racing team Hradec Králové C 8028836 150 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 8667972 150 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 150 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8028834 150 Kč
21.60 km, 28 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 232356 150 Kč
XBM0201 Suchánek Jakub PELLS ABND RACING TEAM C 8028806 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8660913 150 Kč
29.70 km, 36 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 8663200 250 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 250 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava E 8660510 250 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 8033200 250 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 250 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8656735 250 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 250 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 250 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 8662358 250 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8656559 250 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 250 Kč
SPC0106 Břeň Daniel SPORTICUS team E 8644874 250 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 8033209 250 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 250 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 250 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 250 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 8656551 250 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8656568 250 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha E 8151177 250 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. E 8629814 250 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 250 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 8662355 250 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8656552 250 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 8116811 250 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 8663123 250 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 8068608 250 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 8663201 250 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8667970 250 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 8028862 250 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno E 8019217 250 Kč
SPC0009 Vacek Jan SPORTICUS team E 8028808 250 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team E 8660573 250 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka E 8028837 250 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 8667513 250 Kč
21.70 km, 23 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 8007804 250 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering A 8627111 250 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí E 2017676 250 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové E 8680618 250 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8330550 250 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 8660467 250 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice A 8680422 250 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha A 8004120 250 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 2118488 250 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka A 8648591 250 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 8663170 250 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 8004355 250 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 250 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8012061 250 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 250 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 8040385 250 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 8200339 250 Kč
VSP7901 Müller Pavel USK Praha C 9102090 250 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering A 8662745 250 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 250 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála A 1602620 250 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 8303038 250 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 8055001 250 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 8660511 250 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 8008780 250 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava A 8116713 250 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové E 8662364 250 Kč
TZL7803 Honner Jaroslav SKOB Zlín A 8109412 250 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň A 8033218 250 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 8028855 250 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 8670498 250 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové C 250 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen A 8028830 250 Kč
GIG9410 Grundmann Jan GIGANT Orienteering C 8654891 250 Kč
15.30 km, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 8116828 250 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 250 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 250 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 8197304 250 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8662306 250 Kč
VRL7801 Leštínský Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8061401 250 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 250 Kč
SJI8504 Kafka Tomáš OK Jihlava C 52334 250 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS C 8116799 250 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha A 8660356 250 Kč
SMR8400 Kurka Vojtěch SNS Smržovka C 7260003 250 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 250 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko C 8663124 250 Kč
SPC9810 Mišoň Matěj SPORTICUS team C 8003616 250 Kč
RBA8800 Jánoška Jakub TJ Rapid Bratislava C 418953 250 Kč
RBA9301 Jánoška Tomáš TJ Rapid Bratislava C 307368 250 Kč
SPC9212 Bláha Adam SPORTICUS team C 8116809 250 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 416111 250 Kč
ABR8200 Kaluža Luboš A-team NOVO Bruntál C 1436949 250 Kč
ZUP8101 Bílek Ondřej MTBO ČZU Praha C 8516418 250 Kč
SPC8108 Hegner Filip SPORTICUS team C 8116707 250 Kč
DMS8100 Cerman Lukáš Dynamo Malá Skála C 7003040 250 Kč
XBM8102 Gebas Miroslav PELLS ABND RACING TEAM C 9365 250 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020747 250 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen C 8028843 250 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 8028848 250 Kč
21.40 km, 21 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 250 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 8250250 250 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 250 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 8656570 250 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 250 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 8414103 250 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 250 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 250 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň A 8116749 250 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 8022288 250 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 250 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň A 8028884 250 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 8028813 250 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 8201978 250 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 8116685 250 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 250 Kč
SJC7400 Pucherna Eduard Sportcentrum Jičín C 8074101 250 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 250 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 8662295 250 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 250 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 8226403 250 Kč
VEY7200 Malý Zdeněk YETTI Vejprty C 207803 250 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 8028850 250 Kč
DMS7600 Preisler Leoš Dynamo Malá Skála C 515471 250 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 250 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 8226425 250 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS C 8224223 250 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 8028865 250 Kč
TBM7339 Ambrož Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8030873 250 Kč
15.30 km, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK7205 Kunart Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 9407 250 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8680615 250 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 250 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno C 53116 250 Kč
SMR7500 Vokurka Jan SNS Smržovka C 8644872 250 Kč
GIG7601 Chamraďa Dušan GIGANT Orienteering C 2051543 250 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo C 8116702 250 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 250 Kč
TBM7301 Provazník Dušan KOS TJ Tesla Brno C 2127612 250 Kč
SMR7701 Weber Roman SNS Smržovka C 08268 250 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 250 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 250 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 8660551 250 Kč
LME7601 Kauler Martin SK Los Mělník C 2029206 250 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 250 Kč
15.70 km, 19 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering A 8655402 250 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 250 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 250 Kč
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 250 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 250 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 250 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 250 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 250 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2800022 250 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 250 Kč
TZL6700 Nekoranec Petr SKOB Zlín C 8482067 250 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 250 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 8028802 250 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 250 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 8414115 250 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 250 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 250 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 8116820 250 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 250 Kč
ZUP6949 Šňupárek Ondřej MTBO ČZU Praha C 8662695 250 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 8680411 250 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 250 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 250 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 250 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 250 Kč
LME6800 Mach Martin SK Los Mělník C 2115068 250 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 8116674 250 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C 7203452 250 Kč
11.50 km, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 250 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8662677 250 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 250 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 250 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8116818 250 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 250 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 250 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 8680304 250 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 250 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 250 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 250 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 8007800 250 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 8644826 250 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 250 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 250 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 250 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 8667549 250 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK1100 Šafář Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 1700078 60 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 60 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 60 Kč
GIG1050 Chamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 2133900 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 2083415 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
VSP1400 Horák Kryštof USK Praha C 8116691 60 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo C 51628 60 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53228 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
ZUP1100 Bergl Jonáš MTBO ČZU Praha C 51841 60 Kč
SMR1300 Rolný Toník SNS Smržovka C 60 Kč
LME1350 Straková Nora SK Los Mělník C 416325 60 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 60 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 60 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 60 Kč
ZUP1150 Šňupárková Barbora MTBO ČZU Praha C 51718 60 Kč
VSP1351 Müllerová Karla USK Praha C 887608 60 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 500884 60 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 1985526 60 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 60 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 49385 60 Kč
SMR1102 Buriánek Max SNS Smržovka C 60 Kč
XHK1050 Jedličková Lucie MTBO Racing team Hradec Králové C 1008173 60 Kč
XHK1350 Jedličková Michaela MTBO Racing team Hradec Králové C 1398686 60 Kč
XHK1202 Macháček Jakub MTBO Racing team Hradec Králové C 2141929 60 Kč
SZP1150 Lacigová Antonie TJ Slovan Praha Zdravotník C 2111768 60 Kč
14.70 km, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6250 Knitlová Eva OB Vamberk C 2112744 100 Kč
4.50 km, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8109400 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C doplním později 60 Kč
SMR1150 Honsová Magda SNS Smržovka C 7203329 60 Kč
KVS0951 Janků Markéta SKOB Kobra Vsetín C 8660367 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 60 Kč
VIP0953 Štěpánková Emma SK VIPrahlo C 2053563 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 60 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 60 Kč
XBM0950 Burešová Ema PELLS ABND RACING TEAM C 416112 60 Kč
XHK1150 Macháčková Lucie MTBO Racing team Hradec Králové C 2141921 60 Kč
7.80 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK0888 Kunartová Dominika MTBO Racing team Hradec Králové C 2035704 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 60 Kč
SMR0850 Honsová Andrea SNS Smržovka C 7203328 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 60 Kč
11.10 km, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 150 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033294 150 Kč
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 2049581 150 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering A 8656746 150 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 150 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno A 8635873 150 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 8670799 150 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 8660546 150 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering C 8660545 150 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 8033210 150 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 150 Kč
14.00 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK0250 Nedomlelová Lucie MTBO Racing team Hradec Králové C 8662718 150 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň E 8656520 150 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 150 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering A 8662727 150 Kč
SMR0150 Mišoňová Magdalena SNS Smržovka E 8013830 150 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 8003606 150 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín E 8631581 150 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha A 8670500 150 Kč
20.60 km, 21 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 250 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 250 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 250 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 250 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 250 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 8656501 250 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 250 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 8028810 250 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno E 8125988 250 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 250 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 8656576 250 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 8662726 250 Kč
TSU9191 Kamarytová Marie LKT 80 Šumperk E 8656581 250 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 250 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 8660544 250 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 8660557 250 Kč
14.10 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 8028858 250 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka A 8116727 250 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8629817 250 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 8033216 250 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 250 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 8100026 250 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 8000318 250 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 8660581 250 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové E 8660523 250 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 8033266 250 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 8190384 250 Kč
SMR8150 Rolná Janka SNS Smržovka A 8033279 250 Kč
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. A 8033273 250 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 8352000 250 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 8033227 250 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 8660580 250 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 896976 250 Kč
XHK9750 Červená Adéla MTBO Racing team Hradec Králové C 8663209 250 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 8202028 250 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha E 8670466 250 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 8033233 250 Kč
SPC9271 Hnátková Tereza SPORTICUS team A 8660537 250 Kč
XHK8350 Jiranová Kateřina MTBO Racing team Hradec Králové E 8667992 250 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 8090145 250 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín A 8052217 250 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 8656667 250 Kč
12.70 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 250 Kč
SMR8950 Hanáková Terka SNS Smržovka C 8226317 250 Kč
TBM9150 Pospíšková Magdalena KOS TJ Tesla Brno C 2011851 250 Kč
XPU8660 Žemličková Lenka PARDUBICE BIKERS C 8033255 250 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 7210310 250 Kč
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk C 426350 250 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha A 8008455 250 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 7201775 250 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team C 8660588 250 Kč
DMS8450 Elišková Kristýna Dynamo Malá Skála C 436937 250 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál C 7205021 250 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 250 Kč
SMR7450 Buriánková Ivka SNS Smržovka C 410730 250 Kč
BLI7650 Matoušková Petra MTBO Bludný kořen C 2134280 250 Kč
12.40 km, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 250 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 250 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 250 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 8001802 250 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka C 8116767 250 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 250 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 8116694 250 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 8033211 250 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 250 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 250 Kč
GIG8051 Itaniemi Janita GIGANT Orienteering A 2133887 250 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 250 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 250 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 250 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník C 2118498 250 Kč
SMR7650 Weberová Ivana SNS Smržovka C 08269 250 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha C 9101188 250 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 8663118 250 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 250 Kč
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha C 2069042 250 Kč
TBM7898 Vokál Kabelová Radka KOS TJ Tesla Brno C 416019 250 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 250 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 250 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 250 Kč
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 250 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 8020233 250 Kč
10.90 km, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 250 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 250 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 250 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8670499 250 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 250 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 250 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8033213 250 Kč
LDC6951 Straussová Petra KOB Děčín C 1420808 250 Kč
10.10 km, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 250 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 250 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 250 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 250 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 250 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 8400039 250 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 8680404 250 Kč
celkem přihlášených: 384, vklad: 78890 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.