Přihlášky závodu: Závod jednotlivců na tréninkových tratích při závodě štafet mládeže

Datum:
16.09.2020
Místo konání:
Praha - Lhotka, Lhotecká ulice, louka mezi policejní akademií a supermarketem Lidl
Pořadatel:
ZVO - OB SK Zvole
Kategorie:
D12     H12     HD10     T3     T5    
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
LBE0899 Kollmannová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun 886288 40 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 2420046 40 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE1400 Baxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun C 981803 40 Kč
LBE1201 Hora Vít TJ Lokomotiva Beroun C 995813 40 Kč
LBE1250 Králová Helena TJ Lokomotiva Beroun C 9200735 40 Kč
LBE1049 Lexa Matouš TJ Lokomotiva Beroun 52974 40 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Janichová Magdalena 001 - nejsem v klubu zapůjčit 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
0020001 Topol Milan 002 - NNN 1459077 40 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 40 Kč
0030001 Pohlová Kateřina 003 - NNN zapůjčit 40 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 40 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 40 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 40 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 981846 40 Kč
LBE0502 Šaroch Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 9201062 40 Kč
ZVO0702 Maláček Antonín OB SK Zvole C zapůjčit 40 Kč
0060001 Šnejdar Ondřej 006 - - 2001953 40 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 40 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 2000551 40 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 40 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 40 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 40 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 40 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 40 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 40 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 40 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 40 Kč
0040001 Stěpanov Ilja 004 - zadny 8109367 40 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 40 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 40 Kč
0050001 Hubálek Tomáš 005 - Leviathan Dragons zapůjčit 40 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 40 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 40 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 40 Kč
celkem přihlášených: 37, vklad: 1480 Kč