Přihlášky závodu: Metodický seminář trenérů

Datum:
28.11.2020
Místo konání:
on-line
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
Trenéři    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 50
Náhradníků: 5
Počet závodníků vyčerpán
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 0 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 0 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 0 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 0 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8226351 0 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 0 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 0 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 0 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 0 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 0 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 0 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 0 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 0 Kč
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 8670457 0 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 0 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 0 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 0 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 0 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 0 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 0 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 0 Kč
PBM7605 Bukovac Maroš TJ Spartak 1. brněnská C 8518355 0 Kč
PBM7454 Bukovacová Alena TJ Spartak 1. brněnská C 8515557 0 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 0 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 51477 0 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 0 Kč
BOR7500 Lamač Vratislav OK Jiskra Nový Bor C 7111317 0 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 0 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno R 8644886 0 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 0 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 0 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor C 8640184 0 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 0 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 0 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 8007013 0 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 0 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 0 Kč
KUO9099 Pokorná Anežka KOB Ústí nad Orlicí C 7300174 0 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 0 Kč
JIL8951 Viková Vendula OK Jilemnice C 8889 0 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 0 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 0 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 0 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 0 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 0 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 0 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 0 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 0 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 0 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 0 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 0 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 0 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 0 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 0 Kč
celkem přihlášených: 55, vklad: 0 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 50 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 5 závodníků).