Logo

Přihlášky závodu: Metodický seminář rozhodčích OB

Datum:
03.12.2021
Místo konání:
ONLINE
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
Rozhodčí    
(117)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 0 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 0 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 0 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 0 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 0 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 9965 0 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 0 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron R 8656681 0 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 0 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 0 Kč
JIL8951 Viková Vendula OK Jilemnice C 8889 0 Kč
JIL9206 Vik Martin OK Jilemnice C 500838 0 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 0 Kč
SHK7302 Netuka Martin OK Slavia Hradec Králové 8197304 0 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 0 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 0 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 0 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 0 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 0 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 0 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 0 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 0 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 0 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 0 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 0 Kč
JJN7000 Rýdl Jiří Team Jizerky C 8662707 0 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032127 0 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 0 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 0 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 0 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 0 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 0 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 0 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 0 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 0 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 7207026 0 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 0 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 0 Kč
SJC8015 Kalenský Tomáš Sportcentrum Jičín C 1 0 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 0 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 0 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 0 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 0 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 0 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 0 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 8028852 0 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 0 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 0 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 0 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 0 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 0 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 0 Kč
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 8670457 0 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 0 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 0 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 0 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 0 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 0 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 0 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7209346 0 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 0 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 0 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 0 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 0 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 0 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 0 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 8024748 0 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 0 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 0 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 980377 0 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 0 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 8158158 0 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 8000426 0 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 0 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 0 Kč
SIT7701 Kovařík Martin OK SILESIA C 0 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 0 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 0 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 0 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 51477 0 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 0 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 0 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 0 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 0 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 0 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 0 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 0 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 0 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 0 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 0 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 0 Kč
LPU7409 Stránský Dušan OK Lokomotiva Pardubice 301196 0 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 0 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 0 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 0 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 0 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 0 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C zapůjčit 0 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 0 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 0 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 0 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 0 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 0 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 0 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8006749 0 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 0 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 0 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 0 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 0 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 8662296 0 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 0 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 0 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 0 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 9998971 0 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 515468 0 Kč
celkem přihlášených: 117, vklad: 0 Kč