Logo

Přihlášky závodu: Výběrové řízení na R1 (2023 - 2024)

Datum:
25.09.2022
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
R1    

R1

(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 0 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 0 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160187 0 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 0 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 0 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Brno Žabovřesky C 49690 0 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 8660422 0 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Brno Žabovřesky C 8636192 0 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 8086808 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 7202880 0 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 0 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 0 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 0 Kč
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 8670457 0 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 0 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 0 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 0 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 0 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 0 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 0 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 0 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 0 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 0 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 0 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 0 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663112 0 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 0 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 8054119 0 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 0 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 0 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 0 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8063501 0 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 0 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 0 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 0 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 7717777 0 Kč
SJC8015 Kalenský Tomáš Sportcentrum Jičín C 1 0 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 0 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 0 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 0 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 0 Kč
PBM7207 Zřídkaveselý Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8660433 0 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 2017667 0 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 0 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 2088184 0 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 0 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 0 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 889302 0 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 0 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 0 Kč
ZTC9202 Kolovský František Západočeské sportovní centrum OB C 8656683 0 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 0 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 0 Kč
ZTC9502 Valeš Jiří Západočeské sportovní centrum OB R 8656689 0 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 0 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 0 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 0 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 0 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 0 Kč
ZBM8102 Bubela Tomáš SK Brno Žabovřesky C 8018801 0 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 0 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 0 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 0 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 0 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 0 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 0 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 0 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 0 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 1602632 0 Kč
JPV6317 Vystavěl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 52426 0 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 0 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 8226338 0 Kč
celkem přihlášených: 73, vklad: 0 Kč