Logo

Přihlášky závodu: O-VÍKEND / semináře a workshopy

Datum:
25.11.2022
Místo konání:
Hotel Fantazie, Chotěboř
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
ROZHODČÍ     TRENÉŘI     WORKSHOP    
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 8670457 300 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 300 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 300 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 300 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 300 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 300 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 300 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 300 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 300 Kč
DCH5701 Michalec Jan Radioelektronika Cheb C 7207360 300 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 300 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8420963 300 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8047120 300 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8006749 300 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 300 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 300 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 300 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 300 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 300 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 300 Kč
JIL8951 Viková Vendula OK Jilemnice C 8889 300 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha R 7201203 300 Kč
JIL9206 Vik Martin OK Jilemnice C 500838 300 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 300 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 300 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 300 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 300 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 300 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 300 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering C 8109361 300 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 8086808 0 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 300 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 300 Kč
JJN7000 Rýdl Jiří Team Jizerky C 8662707 300 Kč
JJN8508 Dlabaja Štěpán Team Jizerky C 8185818 300 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 300 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 300 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 300 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 300 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 300 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 2017667 300 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 300 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 300 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 8656535 300 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 300 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 300 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 300 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 300 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 300 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 300 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 300 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 300 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 300 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 300 Kč
PBM7605 Bukovac Maroš TJ Spartak 1. brněnská C 8518355 300 Kč
PBM7454 Bukovacová Alena TJ Spartak 1. brněnská C 8515557 300 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 300 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 300 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 300 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 300 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 300 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 300 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 300 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 300 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 300 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 300 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 300 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 8003667 300 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 300 Kč
JJN6850 Rýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 300 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 0 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 300 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice R 8656548 300 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8076658 300 Kč
SAD7650 Arnoštová Kateřina Sportovní akademie Dobříš C 8226388 300 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 300 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Brno Žabovřesky C 8660402 300 Kč
ZBM9153 Finstrlová Adéla SK Brno Žabovřesky E 8644883 300 Kč
SAD7301 Arnošt Kamil Sportovní akademie Dobříš C 8007180 300 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8017401 300 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 300 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8410803 300 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 300 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 300 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 300 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 300 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8013867 300 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 8656686 300 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 300 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 300 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 889302 0 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 300 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 300 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 300 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 300 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 300 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 100 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 100 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov R 8655373 100 Kč
TBM0108 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno E 8100023 100 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 100 Kč
LCE0308 Roháč Martin OOB TJ Slovan Luhačovice R 8017132 100 Kč
celkem přihlášených: 105, vklad: 28800 Kč