Logo

Přihlášky závodu: Cena střední Moravy – Šumperský divočák

Datum:
28.06.2024
Místo konání:
Přemyslov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
D10C     D12B     D12C     D14A     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65B     D65C     DH10S     H10C     H12B     H12C     H14A     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H65C     H75B     H75C     HDR     OPEN    
Nahrávám data...
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL1450 Paulíčková VeronikaPaulíčková Veronika SOB Olomouc C 2069082 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM1556 Křížová ElisaKřížová Elisa SK Brno Žabovřesky C 2049566 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1454 Vlčková BarboraVlčková Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 Ano Ano Ano 300 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI1252 Heczková EmmaHeczková Emma Slavia Liberec orienteering B 8196060 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM1252 Šedivá KristýnaŠedivá Kristýna VSK Mendelu Brno B 7207495 Ano Ano Ano 300 Kč
KON1353 Čeřovská EliškaČeřovská Eliška KOB Konice B 8116677 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1372 Ptáčková LuciePtáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8001372 Ne Ano Ne 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBM1358 Křížová EmaKřížová Ema SK Brno Žabovřesky C 8507659 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1350 Havlíková MichaelaHavlíková Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2039191 Ne Ano Ne 100 Kč
KSU1262 Profousová StellaProfousová Stella Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 Ne Ano Ne 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL1150 Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena SOB Olomouc B 8501634 Ano Ano Ano 300 Kč
KON1191 Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie KOB Konice B 8502680 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP1150 Kotůlková DorotaKotůlková Dorota Orientační Běh Opava B 8196097 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1050 Jordánová NellyJordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076623 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1099 Pavelková EvaPavelková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8510288 Ano Ano Ne 200 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BFM1153 Burešová SofieBurešová Sofie SKOB Frýdek - Místek B 8420967 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM1152 Chloupková KristýnaChloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 2116445 Ano Ano Ano 300 Kč
KON1079 Václavková AmálieVáclavková Amálie KOB Konice B 8013874 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK1150 Kvapilová SimonaKvapilová Simona OK 99 Hradec Králové B 8501651 Ano Ano Ne 200 Kč
UOL1053 Malasková LindaMalasková Linda SOB Olomouc C 8107767 Ne Ano Ne 100 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BFM0955 Burešová EliškaBurešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0860 Peňázová CharlottePeňázová Charlotte KOS TJ Tesla Brno B 8033247 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC0952 Kubíčková LucieKubíčková Lucie OB Vizovice B 8063060 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0853 Skřivanková AnnaSkřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8047115 Ano Ano Ano 450 Kč
BFM0952 Máchová BarboraMáchová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 8162843 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV0850 Pinkavová EliškaPinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 Ne Ano Ne 150 Kč
ZBM0862 Janíková AnnaJaníková Anna SK Brno Žabovřesky B 8648635 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0950 Kvapilová MarkétaKvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové B 8137511 Ano Ano Ne 300 Kč
RIC0950 Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena OB Říčany A 8061502 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU0950 Paloncý AdélaPaloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8501494 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU0959 Tomanková AliceTomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680326 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU0979 Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522895 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU0888 Reichlová PavlaReichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8420956 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0852 Burdová HanaBurdová Hana SK SKI-OB Šternberk B 8507623 Ne Ano Ne 150 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON0757 Benešová AnežkaBenešová Anežka KOB Konice B 8196099 Ne Ne Ano 150 Kč
ZBM0651 Finstrlová LucieFinstrlová Lucie SK Brno Žabovřesky B 8516451 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU0650 Juřinová AdélaJuřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8510271 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU0676 Smýkalová EliškaSmýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0751 Matoušková JohanaMatoušková Johana SK SKI-OB Šternberk A 8022633 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV0754 Polcrová KarolínaPolcrová Karolína Oddíl OS SK Prostějov B 8501874 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV0652 Přikrylová JanaPřikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 Ne Ano Ne 150 Kč
JPV0653 Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 Ne Ano Ne 150 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8888 Hlavová HanaHlavová Hana KOS TJ Tesla Brno R 8635805 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK0551 Morávková ZuzanaMorávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8517323 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM9353 Růžičková ZuzanaRůžičková Zuzana VSK Mendelu Brno C 2157325 Ano Ano Ano 450 Kč
CET7552 Kovářová AnnaKovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 Ano Ano Ano 450 Kč
CET0251 Kovářová JanaKovářová Jana TJ Loko Česká Třebová C 8670795 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE8989 Perůtková JindraPerůtková Jindra OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645927 Ano Ne Ne 150 Kč
LCE9250 Sklenářová RadkaSklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660599 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA8880 Matulová LucieMatulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU0453 Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika TJ SOKOL Plumlov B 8660567 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA9652 Čížková MarkétaČížková Markéta OOB Spartak Adamov C 8520830 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8954 Matějková HanaMatějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 Ne Ano Ne 150 Kč
KAM8851 Doležalová MonikaDoležalová Monika OK Kamenice R 8116683 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM8964 Bořilová KláraBořilová Klára KOS TJ Tesla Brno R 8133203 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE0252 Bednaříková SáraBednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660400 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0050 Špringlová KamilaŠpringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP9052 Hořejší JanaHořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0362 Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta KOS TJ Tesla Brno E 8656699 Ano Ano Ne 300 Kč
LCE9450 Tesařová MarcelaTesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 8013829 Ano Ne Ne 150 Kč
VSP0450 Arnoštová VeronikaArnoštová Veronika USK Praha A 8516920 Ano Ano Ano 450 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC0250 Votavová ŽofieVotavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 8008265 Ano Ano Ano 450 Kč
KON9888 Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka KOB Konice C 8039983 Ne Ne Ano 150 Kč
ADA0051 Čížková EliškaČížková Eliška OOB Spartak Adamov 49863 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8459 Černá HanaČerná Hana VŠTJ Ekonom Praha C 8510261 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE9453 Klusáčková MarkétaKlusáčková Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN8559 Rychlá PavlínaRychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano 450 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0060002 Alžbeta Stehlíková Alžbeta Stehlíková 006 - S-team 2111772 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV7676 Plachá AndreaPlachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 Ano Ano Ano 450 Kč
BFM8052 Červinková JanaČervinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7750 Heczková BohdanaHeczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 8328670 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8455 Chloupková BarboraChloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 8034539 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM7852 Janíková MarieJaníková Marie SK Brno Žabovřesky C 8502710 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL8850 Polášková KristýnaPolášková Kristýna SKOB Zlín C 8517316 Ne Ano Ano 300 Kč
DKP8254 Krásná JitřenkaKrásná Jitřenka Oddíl OB Kotlářka C 8116737 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7374 Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8077374 Ne Ano Ne 150 Kč
UOL7651 Janošíková LenkaJanošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 Ne Ano Ano 300 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV8551 Brychlecová EvaBrychlecová Eva SKOB Ostrava C 7210801 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM8552 Kmentová LenkaKmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano 450 Kč
KON8155 Václavková LenkaVáclavková Lenka KOB Konice C 2020742 Ano Ano Ano 450 Kč
SBR8050 Good LudmilaGood Ludmila SKOB Bruntál C 8140930 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV7979 Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ne Ano Ne 150 Kč
BZR8451 Rajnošková LeaRajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 Ano Ano Ano 450 Kč
SOP8854 Peterková PetraPeterková Petra OOB TJ Slezan Opava C 2152852 Ano Ano Ano 450 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BFM7855 Burešová PetraBurešová Petra SKOB Frýdek - Místek C 8510276 Ano Ano Ano 450 Kč
0020003 Křivdová Lenka Křivdová Lenka 002 - Sportovní klub hasičů KHK 8655490 Ano Ano Ano 450 Kč
0070001 Renner DanielaRenner Daniela 007 - (SWE) OK Södertörn 8140633 Ano Ano Ano 450 Kč
27S7551 Kotuliaková PetraKotuliaková Petra (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Ano Ano Ano 450 Kč
BFM7753 Máchová MarkétaMáchová Markéta SKOB Frýdek - Místek C 2102872 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV7551 Gottwaldová HanaGottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8040975 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7351 Valíková PetraValíková Petra Orientační Běh Opava C 8656684 Ano Ano Ano 450 Kč
GIG7750 Linhartová MartinaLinhartová Martina GIGANT Orienteering C 8044442 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV7552 Poláčková MonikaPoláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7851 Paulíčková BarbaraPaulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 Ano Ano Ano 450 Kč
HLV7060 Sedláčková JanaSedláčková Jana OB Holešov z.s. C 2260118 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM7557 Lvovská LenyLvovská Leny SK Brno Žabovřesky C 53298 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM7752 Nováčková Obelczová VěraNováčková Obelczová Věra SK Brno Žabovřesky C 8501627 Ano Ano Ano 450 Kč
TVR7350 Slavíková LenkaSlavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8154988 Ano Ano Ano 450 Kč
TVR7750 Svačinková JitkaSvačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8137512 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM7155 Kunzová IvanaKunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7853 Kvapilová ZuzanaKvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8501065 Ano Ano Ne 300 Kč
STE7556 Lubrichová EvaLubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV7650 Chmelářová RadkaChmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 Ne Ano Ne 150 Kč
AOP7852 Kovalčíková EvaKovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 2085619 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7652 Arnoštová KateřinaArnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 Ano Ano Ano 450 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0010001 Časnochová TatianaČasnochová Tatiana 001 - (SVK) HHB 8299906 Ano Ano Ano 450 Kč
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7251 Lockerová MilenaLockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2151449 Ano Ano Ano 450 Kč
TYN7452 Kašparová EvaKašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC7950 Kubíčková EvaKubíčková Eva OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano 450 Kč
KON7575 Benešová PetraBenešová Petra KOB Konice C 8514475 Ne Ne Ano 150 Kč
0150001 Peňázová IvaPeňázová Iva 015 - Brno 446349 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC7352 Kotková LenkaKotková Lenka OB Říčany C 8667545 Ano Ano Ano 450 Kč
ZLH7851 Mrkvicová RadkaMrkvicová Radka OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 Ano Ano Ano 450 Kč
KON7676 Škrabalová EvaŠkrabalová Eva KOB Konice C 8076649 Ne Ne Ano 150 Kč
STE6450 Václavková ZdenkaVáclavková Zdenka SK SKI-OB Šternberk C 52527 Ano Ano Ano 450 Kč
14P7452 Marszałek MariaMarszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 8631695 Ano Ano Ano 450 Kč
ZLH7051 Zatloukalová EvaZatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 Ne Ano Ne 150 Kč
BFM7951 Mikešková VeronikaMikešková Veronika SKOB Frýdek - Místek C 2129250 Ano Ano Ano 450 Kč
STE7450 Glonková MartinaGlonková Martina SK SKI-OB Šternberk C 2073422 Ne Ano Ne 150 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK6152 Zelenková LenkaZelenková Lenka OK 99 Hradec Králové C 9920924 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV6951 Kašparová IvanaKašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP6253 Tihonová JindraTihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ne Ne Ano 150 Kč
JIL6052 Jiřištová HanaJiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 Ano Ano Ano 450 Kč
SSU6450 Gebauerová JanaGebauerová Jana SK Severka Šumperk C 2001926 Ano Ano Ano 450 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0050001 Zelenková LenkaZelenková Lenka 005 - Zelenkovi 9920924 Ano Ano Ano 450 Kč
0130002 Roubalíková IvaRoubalíková Iva 013 - ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano 450 Kč
0140002 Felklová JarmilaFelklová Jarmila 014 - ASPV OA 433098 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM6550 Peřinková IrenaPeřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 Ano Ne Ano 300 Kč
VBM6851 Jordanová BlankaJordanová Blanka VSK Mendelu Brno C 8520250 Ano Ano Ano 450 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON5887 Smičková EvaSmičková Eva KOB Konice C 8454012 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT5852 Jansová AlenaJansová Alena OOB SK Chrast C 51897 Ano Ano Ano 450 Kč
24P5650 Wysocka JolantaWysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 8086619 Ano Ano Ano 450 Kč
ZLH4950 Mrkvicová LudmilaMrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 2217334 Ano Ano Ano 450 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL5757 Jelínková DagmarJelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 450 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV1600 Brychlec JanBrychlec Jan SKOB Ostrava C 2219100 Ano Ano Ano 300 Kč
VIC1650 Kubíčková PetraKubíčková Petra OB Vizovice C 2073737 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV1400 Gottwald PetrGottwald Petr Oddíl OS SK Prostějov C Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM1653 Nováčková AnikaNováčková Anika SK Brno Žabovřesky C 8660380 Ano Ano Ano 300 Kč
0170002 Matějka AntonínMatějka Antonín 017 - NNN 53171 Ne Ano Ne 100 Kč
DKP1551 Krásná IsabelaKrásná Isabela Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ano Ano Ano 300 Kč
PBM1554 Matulová MarkétaMatulová Markéta TJ Spartak 1. brněnská C 4781 Ano Ano Ano 300 Kč
SOP1601 Peterek AntonínPeterek Antonín OOB TJ Slezan Opava C 8030648 Ano Ano Ano 300 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBM1409 Rajnošek JanRajnošek Jan SK Brno Žabovřesky C 52966 Ano Ano Ano 300 Kč
KRN1500 Rychlý JakubRychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8503919 Ano Ano Ano 300 Kč
STE1400 Kropáček ŠimonKropáček Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2143381 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1414 Rajnošek MatoušRajnošek Matouš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8180786 Ano Ano Ano 300 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC1401 Kubíček OtaKubíček Ota OB Vizovice C 53138 Ano Ano Ano 300 Kč
27S0050 Ježík ViktorJežík Viktor (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1407843 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU1249 Macek VáclavMacek Václav Magnus Orienteering B 8501539 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP1301 Kotůlek VítKotůlek Vít Orientační Běh Opava C 8514543 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1313 Rajnošek SamuelRajnošek Samuel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 Ano Ano Ano 300 Kč
SAD1200 Arnošt DanielArnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 434596 Ano Ano Ano 300 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PBM1306 Denemarek AlbertDenemarek Albert TJ Spartak 1. brněnská C 7080127 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM1301 Chloupek FilipChloupek Filip VSK Mendelu Brno C 2116496 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM1207 Nováček KryštofNováček Kryštof SK Brno Žabovřesky B 8514536 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM1309 Janda KryštofJanda Kryštof SK Brno Žabovřesky C 8509352 Ano Ano Ano 300 Kč
0170003 Matějka VáclavMatějka Václav 017 - NNN 8409856 Ne Ano Ne 100 Kč
KSU1220 Jäckel VilémJäckel Vilém Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52544 Ano Ano Ano 300 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON1010 Čeřovský FilipČeřovský Filip KOB Konice B 8008300 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1009 Havlík JakubHavlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8514515 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1100 Štábl VítŠtábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1101 Smýkal LukášSmýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 Ano Ano Ano 300 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV1010 Plachý MatyášPlachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 8026571 Ano Ano Ano 300 Kč
27S1000 Kotuliak PeterKotuliak Peter (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1108 Skřivanek FrantišekSkřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 7210862 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM1011 Janda FilipJanda Filip SK Brno Žabovřesky C 8502713 Ano Ano Ano 300 Kč
KON1132 Václavek AloisVáclavek Alois KOB Konice B 8014559 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1121 Vlček AntonínVlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8514551 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1020 Jäckel MaxmiliánJäckel Maxmilián Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1030 Profous ŠtěpánProfous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056285 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV Burda FilipBurda Filip Oddíl OS SK Prostějov Ano Ano Ne 200 Kč
SSU1101 Hedrich JanHedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 Ano Ano Ano 300 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK0802 Rémiš ŠtěpánRémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové A 8410778 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK0801 Rémiš ŠimonRémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 8410769 Ano Ano Ano 450 Kč
BFM0806 Červinka OndřejČervinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek B 8420978 Ano Ano Ano 450 Kč
PBM0800 Denemarek MaxDenemarek Max TJ Spartak 1. brněnská B 8080127 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI0804 Heczko ErikHeczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 Ano Ano Ano 450 Kč
14P1002 Marszałek DawidMarszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 8631667 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0908 Kresta TomášKresta Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2127875 Ano Ano Ano 450 Kč
KON0830 Lipenský MatoušLipenský Matouš KOB Konice B 8133263 Ano Ano Ano 450 Kč
0250001 Dokupil JánDokupil Ján 025 - (SVK) SKS 8522531 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU0808 Paloncý JanPaloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU0828 Juřina MarekJuřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8523438 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU0838 Marek VítMarek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0810 Kropáček MatějKropáček Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2143386 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0909 Matoušek JanMatoušek Jan SK SKI-OB Šternberk A 8022645 Ano Ano Ano 450 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL0701 Robenek JiříRobenek Jiří SOB Olomouc C 2148147 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU0748 Macek VojtěchMacek Vojtěch Magnus Orienteering B 8140925 Ano Ano Ano 450 Kč
KON0606 Křupka TadeášKřupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP0702 Sadil MartinSadil Martin Matfyz Praha C 8107729 Ano Ano Ano 450 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP9501 Sklenář MartinSklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM8911 Zimmermann JakubZimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 Ano Ano Ano 450 Kč
OKP8901 Červinka JanČervinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV7713 Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE8801 Perůtka JanPerůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8635817 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA8202 Matula PetrMatula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM9437 Horvát PetrHorvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 Ne Ne Ano 150 Kč
EKP8511 Černý OndřejČerný Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU9148 Seitler MilanSeitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9802 Locker TomášLocker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV0202 Štorek DavidŠtorek David Oddíl OS SK Prostějov C 8663202 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE8903 Klusáček MatějKlusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662697 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7801 Heczko RobertHeczko Robert Slavia Liberec orienteering C 8044622 Ano Ano Ano 450 Kč
0190002 Petr StehlíkPetr Stehlík 019 - - 906217 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR9901 Karatsiolis KryštofKaratsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 8680600 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL8601 Polášek JanPolášek Jan SKOB Zlín C 8109348 Ne Ano Ano 300 Kč
TBM8833 Bořil TomášBořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8723 Graf MiroslavGraf Miroslav SK Brno Žabovřesky C 7062461 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN8505 Rychlý PavelRychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE8902 Slezák ZdeněkSlezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN8901 Kobr TomášKobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE9300 Chloupek AdamChloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660447 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU9106 Hrobař ŠtěpánHrobař Štěpán Magnus Orienteering C 8110464 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM9919 Horčička VítHorčička Vít KOS TJ Tesla Brno C 8656558 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE8901 Vlažný JanVlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU0606 Štábl PatrikŠtábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 Ano Ne Ne 150 Kč
SSU8802 Poklop MartinPoklop Martin SK Severka Šumperk R 8660591 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7120 Ptáček OndřejPtáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8207120 Ne Ano Ne 150 Kč
TBM0717 Ptáček JonášPtáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 Ne Ano Ne 150 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET7701 Vacek JiříVacek Jiří TJ Loko Česká Třebová C 8144130 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK0503 Morávek MartinMorávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV9509 Fajkus RadimFajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 Ano Ano Ano 450 Kč
CET0501 Kovář RadimKovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 Ano Ano Ano 450 Kč
CET0102 Kovář LukášKovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 8512705 Ano Ano Ano 450 Kč
CET7601 Pilgr LuděkPilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 Ano Ano Ano 450 Kč
0100001 Chmelař MartinChmelař Martin 010 - Orienteering TV crew 9988866 Ano Ne Ne 150 Kč
27S0400 Kotuliak ViktorKotuliak Viktor (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM8100 Klášterecký TomášKlášterecký Tomáš BETA URSUS Rosice C 2224620 Ano Ano Ano 450 Kč
0110001 Kaspar PetrKaspar Petr 011 - JPV 2069090 Ano Ano Ano 450 Kč
CET0201 Kapucián MartinKapucián Martin TJ Loko Česká Třebová C 8523526 Ano Ano Ano 450 Kč
KON9915 Beneš MiroslavBeneš Miroslav KOB Konice C 1418762 Ne Ne Ano 150 Kč
0160001 Borgiel JarekBorgiel Jarek 016 - (POL) AZS UMCS Lublin 8012786 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV0123 Holusek JiříHolusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8445294 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK7911 Dressler JanDressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ne Ne 150 Kč
14P0500 Marszałek PatrykMarszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 8631676 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM0514 Valnoha DavidValnoha David SK Brno Žabovřesky B 8507662 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8836 Dědic FilipDědic Filip SK Brno Žabovřesky C 301212 Ano Ano Ano 450 Kč
0220001 Lehmann KarstenLehmann Karsten 022 - (GER) OMA 8076031 Ano Ano Ano 450 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0060001 Stehlik OndřejStehlik Ondřej 006 - S-team 2133066 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7701 Morávek MartinMorávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC7801 Kubíček PetrKubíček Petr OB Vizovice C 8409859 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU7504 Videcký JanVidecký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 Ano Ano Ne 300 Kč
LCE7708 Zicha JiříZicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140919 Ano Ano Ne 300 Kč
VBM8404 Chloupek TomášChloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 8121534 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8207 Šedivý JiříŠedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 8136474 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV8303 Hubáček OndřejHubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8109329 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7301 Kovalčík TomášKovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7101 Valík LuděkValík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 Ano Ano Ano 450 Kč
ZLH7800 Mrkvica PetrMrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7701 Paulíček MichalPaulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8006 Nováček MichalNováček Michal SK Brno Žabovřesky C 8514522 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8404 Jurák AdamJurák Adam SK Brno Žabovřesky C 8076015 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8801 Rajnošek MatějRajnošek Matěj SK Brno Žabovřesky C 52965 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7402 Borunský TomášBorunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 Ano Ano Ano 450 Kč
JJN8200 Knespl TomášKnespl Tomáš Team Jizerky C 7706 Ano Ano Ano 450 Kč
SOP8600 Peterek VítPeterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 8501798 Ano Ano Ano 450 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8401 Andrš PetrAndrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8406 Růžička TomášRůžička Tomáš VSK Mendelu Brno C 2420037 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM8603 Kavan TomášKavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM8809 Karlík JanKarlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 Ano Ano Ano 450 Kč
0090001 Kříž PavelKříž Pavel 009 - 911 2067209 Ano Ano Ano 450 Kč
BFM8902 Konůpka PetrKonůpka Petr SKOB Frýdek - Místek 49469 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV8111 Burda MartinBurda Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8509060 Ano Ano Ne 300 Kč
ZBM7542 Janda PetrJanda Petr SK Brno Žabovřesky C 8509335 Ano Ano Ano 450 Kč
KON8216 Václavek LeošVáclavek Leoš KOB Konice C 515427 Ano Ano Ano 450 Kč
0240001 Kremzar PetrKremzar Petr 024 - OŘJ Vamberk 8409877 Ne Ne Ano 150 Kč
0240002 Hamerský DavidHamerský David 024 - OŘJ Vamberk 8508277 Ne Ne Ano 150 Kč
DKP8209 Hořejší JanHořejší Jan Oddíl OB Kotlářka C 2771943 Ano Ano Ano 450 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KUO7802 Falta RadimFalta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 8017736 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7001 Locker MartinLocker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410782 Ano Ano Ano 450 Kč
27S7400 Kotuliak IvanKotuliak Ivan (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA7101 Čížek PetrČížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 Ano Ano Ano 450 Kč
0160002 Stanny JakubStanny Jakub 016 - (POL) AZS UMCS Lublin 8136030 Ano Ano Ano 450 Kč
PVP7400 Cveček MartinCveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU7102 Macek KarelMacek Karel Magnus Orienteering C 8162903 Ano Ano Ano 450 Kč
VRB7201 Klech RichardKlech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 Ne Ano Ne 150 Kč
KON7717 Křupka TomášKřupka Tomáš KOB Konice C 2108896 Ano Ano Ano 450 Kč
TVR6800 Slavík TomášSlavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8004044 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV7606 Pinkava RomanPinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 8009531 Ne Ano Ne 150 Kč
BBM7101 Kunz MartinKunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 Ano Ano Ano 450 Kč
PEN7700 Erbert LadislavErbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 Ne Ne Ano 150 Kč
AOP7801 Kotůlek JanKotůlek Jan Orientační Běh Opava C 8107761 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7804 Kvapil OndřejKvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 Ano Ano Ne 300 Kč
STE7200 Silnoušek JiříSilnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8047120 Ano Ano Ano 450 Kč
JJN7902 Pelikán KarelPelikán Karel Team Jizerky C 7730 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7500 Sadil MilanSadil Milan Matfyz Praha C 8358888 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7301 Arnošt KamilArnošt Kamil USK Praha C 51648 Ano Ano Ano 450 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV7501 Brychlec LukášBrychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7200 Rémiš JaromírRémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 8454032 Ano Ano Ano 450 Kč
TYN7001 Kašpar VáclavKašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV7601 Sixta MartinSixta Martin SKOB Ostrava C 52777 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM7901 Denemarek IvoDenemarek Ivo BETA URSUS Rosice C 8200379 Ano Ano Ano 450 Kč
14P7301 Marszałek WaldemarMarszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 8631705 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7700 Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ne Ano 300 Kč
JPV7214 Poláček LubošPoláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ano Ano Ano 450 Kč
0210001 Kresta AlešKresta Aleš 021 - Kresťáci 2088149 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU7848 Greschner LubošGreschner Luboš Magnus Orienteering C 8107738 Ne Ano Ne 150 Kč
STE7603 Kropáček IvoKropáček Ivo SK SKI-OB Šternberk C 8523146 Ano Ano Ano 450 Kč
STE7600 Burda TomášBurda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8501550 Ne Ano Ne 150 Kč
JPV7501 Chmelář JanChmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 Ne Ano Ne 150 Kč
UOL7504 Malaska LukášMalaska Lukáš SOB Olomouc C 2224157 Ne Ano Ne 150 Kč
JPV7404 Přikryl JiříPřikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8663185 Ne Ano Ne 150 Kč
0260001 Hubáček PavelHubáček Pavel 026 - Šumperk zapůjčit Ne Ano Ne 190 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0020001 Křivda Ivan Křivda Ivan 002 - Sportovní klub hasičů KHK 9200535 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC6602 Votava PetrVotava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003604 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL6503 Šimek RomanŠimek Roman SOB Olomouc C 8005432 Ano Ano Ano 450 Kč
0070002 Renner ClaesRenner Claes 007 - (SWE) OK Södertörn 2156228 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV6526 Soldán VladimírSoldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP6102 Tihon JaroslavTihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ne Ne Ano 150 Kč
2AP6100 Polewski DariuszPolewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 8024911 Ano Ano Ano 450 Kč
SBR6302 Řeháček PetrŘeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 Ano Ano Ano 450 Kč
0200001 Kniebügl AntonKniebügl Anton 020 - (SVK) Kobra Bratislava 416747 Ano Ano Ano 450 Kč
STE5701 Václavek JiříVáclavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 Ano Ano Ano 450 Kč
HLV6404 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OB Holešov z.s. C 7200377 Ano Ano Ano 450 Kč
STE6901 Gentric MarcGentric Marc SK SKI-OB Šternberk C 8013403 Ne Ano Ne 150 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0030001 Švejda AntoninŠvejda Antonin 003 - (SVK) No Name 8509188 Ano Ano Ano 450 Kč
PTE6622 Vítek ZbyněkVítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 Ano Ano Ano 450 Kč
SBR5501 Vodička LuděkVodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 Ano Ano Ano 450 Kč
0130001 Roubalík RadovanRoubalík Radovan 013 - ZŠ Těšetice 8656544 Ano Ano Ano 450 Kč
0140001 Felkl LuděkFelkl Luděk 014 - ASPV OA 8512718 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM6801 Levý TomášLevý Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM6501 Jordanov NikolajJordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 Ano Ano Ano 450 Kč
ZLH6701 Zatloukal TomášZatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8517353 Ne Ano Ne 150 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOP5601 Volný JiříVolný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 Ano Ano Ano 450 Kč
OOP5803 Ryšavý JiříRyšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5101 Knap JanKnap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 Ano Ano Ano 450 Kč
KUN5801 Trejtnar PavelTrejtnar Pavel OB Kunvald C 9028 Ano Ano Ano 450 Kč
KVS5300 Mizera LadislavMizera Ladislav SKOB Kobra Vsetín 8660372 Ano Ano Ano 450 Kč
24P5100 Wysocki AndrzejWysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 8222893 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL5102 Jelínek VítJelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 Ano Ano Ano 450 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM5801 Andrš MilanAndrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM5711 Minařík LubošMinařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5503 Souček PavelSouček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ano Ne 300 Kč
BBM5100 Denemarek OldřichDenemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 Ano Ne Ne 150 Kč
UOL5101 Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ne Ano 300 Kč
TVR5000 Pospíšil KarelPospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 Ano Ano Ano 450 Kč
CEL5800 Hubáček MiroslavHubáček Miroslav TJ Sokol Čelechovice na Hané 8524029 Ne Ano Ne 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZLH4600 Mrkvica MiroslavMrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 2161664 Ano Ano Ano 450 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZLH4800 Novotný StanislavNovotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 Ne Ano Ne 150 Kč

HDR

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET1505 Vacek MartinVacek Martin TJ Loko Česká Třebová C 2159886 Ano Ano Ano 300 Kč
BZR1750 Rajnošek LénaRajnošek Léna Bratrstvo Ždárských vrchů C Ano Ano Ano 300 Kč
OKP2000 Červinka AntonínČervinka Antonín SK OK 24 Praha C 436949 Ne Ano Ano 200 Kč
CET1401 Pilgr VladimírPilgr Vladimír TJ Loko Česká Třebová C 361913 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE2089 Perůtková MariePerůtková Marie OOB TJ Slovan Luhačovice C 515488 Ne Ano Ne 100 Kč
EKP1752 Černá AndreaČerná Andrea VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 Ano Ano Ano 300 Kč
0190001 Stehlíková JulieStehlíková Julie 019 - - 51105 Ano Ano Ano 300 Kč
VRB7850 Kuncová JanaKuncová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8409853 Ne Ano Ne 100 Kč
ZBM1902 Janda TobiášJanda Tobiáš SK Brno Žabovřesky C 8162857 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE2062 Slezáková KláraSlezáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C Ano Ano Ano 300 Kč
SBR1700 Czasch LukášCzasch Lukáš SKOB Bruntál Ano Ano Ano 300 Kč
SBR1550 Czaschová KláraCzaschová Klára SKOB Bruntál Ano Ano Ano 300 Kč
SBR1250 Good MarieGood Marie SKOB Bruntál Ano Ano Ano 300 Kč
0230001 Hrobař FrantišekHrobař František 023 - Neregistrovaný 995859 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1616 Šrámek DominikŠrámek Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2152970 Ne Ano Ano 200 Kč
LCE1802 Vlažný ViliamVlažný Viliam OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 Ano Ano Ano 300 Kč
PBM1751 Matulová AdélaMatulová Adéla TJ Spartak 1. brněnská C 4015 Ano Ano Ano 300 Kč
SOP1951 Peterková GabrielaPeterková Gabriela OOB TJ Slezan Opava C 8063073 Ano Ano Ano 300 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM6051 Nováková MiloslavaNováková Miloslava OB T.J. Sokol Žamberk C 7210085 Ano Ano Ano 450 Kč
0040001 Hollerová AnetaHollerová Aneta 004 - PMS 7200365 Ano Ano Ano 450 Kč
0050002 Jireš FrantisekJireš Frantisek 005 - Zelenkovi 301639 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC6452 Votavová RenataVotavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 Ano Ano Ano 450 Kč
0120001 Káňová MarcelaKáňová Marcela 012 - NNN - Káňová - ZOB 7500845 Ano Ano Ano 450 Kč
0170001 Matějka ZbyněkMatějka Zbyněk 017 - NNN 2087646 Ne Ano Ne 150 Kč
SRK0251 Paletová MichaelaPaletová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ano Ano 450 Kč
0180001 Mrázková LindaMrázková Linda 018 - DC 1000513 Ne Ne Ano 150 Kč
KUB7105 Belžík KarelBelžík Karel KUB Koala Uherský Brod C 7208222 Ano Ano Ne 300 Kč
KUB0953 Belžíková NellyBelžíková Nelly KUB Koala Uherský Brod C 7062009 Ano Ano Ne 300 Kč
0210002 Krestová AlenaKrestová Alena 021 - Kresťáci 2095929 Ano Ano Ano 450 Kč
TVR0500 Slavík OndřejSlavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 8137517 Ano Ano Ano 450 Kč
TVR6200 Labudík MilanLabudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 Ano Ano Ano 450 Kč
SBR0550 Good EliškaGood Eliška SKOB Bruntál 2091593 Ano Ano Ano 450 Kč
SBR0750 Good JulieGood Julie SKOB Bruntál C 345895 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL1002 Malaska VojtěchMalaska Vojtěch SOB Olomouc C 8505193 Ne Ano Ne 150 Kč
UOL7654 Malasková MarkétaMalasková Markéta SOB Olomouc C 2218997 Ne Ano Ne 150 Kč
UOL7151 Janečková Moťková JitkaJanečková Moťková Jitka SOB Olomouc C 1452447 Ano Ano Ano 450 Kč
SSU0705 Hedrich MiroslavHedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 Ano Ano Ano 450 Kč
0260002 Hubáček MatějHubáček Matěj 026 - Šumperk zapůjčit Ne Ano Ne 190 Kč
0260003 Hubáček ŠimonHubáček Šimon 026 - Šumperk zapůjčit Ne Ano Ne 190 Kč
celkem přihlášených: 380, vklad: 141120 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.