Logo

Přihlášky závodu: Český pohár 9. kolo (OM Východní Čechy, OM Západní Čechy)

Datum:
16.06.2024
Místo konání:
Vysočina aréna, Nové Město na Moravě
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
M12     M14     M17     M20     M21     M40     M50     M60     M70     MB     ME     MW10     OPEN_L     W12     W14     W17     W20     W21     W40     W50     W60     WB     WE    
Nahrávám data...

M12 3.20 km, 11 kontrol Rank. koef.: 1

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1400 Pucherna ŠtěpánPucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 8509353 100 Kč
ZUP1300 Veselý VáclavVeselý Václav MTBO ČZU Praha C 8064581 100 Kč
VRL1301 Wohanka JakubWohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8019425 100 Kč
KAM1300 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 8133301 100 Kč
SPC1502 Kalina OskarKalina Oskar SPORTICUS team C 8109400 100 Kč
VRL1304 Sedlák AntonínSedlák Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8523093 100 Kč
SJC1302 Ticháček JonášTicháček Jonáš Sportcentrum Jičín C 8150313 100 Kč
SPC1302 Rypáček RadimRypáček Radim SPORTICUS team C 8008303 100 Kč
TSU1301 Tomeček AdamTomeček Adam LKT 80 Šumperk C zapůjčit 150 Kč
VRL1601 Wohanka MetodějWohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8409892 100 Kč
TZL1302 Honner MartinHonner Martin SKOB Zlín C 8033257 100 Kč
SBK1414 Urban MilanUrban Milan KOB START Blansko C 8026576 100 Kč
PZR1201 Uchytil IvoUchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8520940 100 Kč
BLI1300 Ohera PetrOhera Petr MTBO Bludný kořen C 8502706 100 Kč
DMS1500 Haničák MichaelHaničák Michael Dynamo Malá Skála C 1000 100 Kč
VSP1400 Horák KryštofHorák Kryštof USK Praha C 8116691 100 Kč

M14 6.45 km, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK1100 Šafář MartinŠafář Martin MTBO Hradec Králové C 8014455 100 Kč
ZUP1000 Šňupárek JendaŠňupárek Jenda MTBO ČZU Praha C 8420969 100 Kč
ZUP1100 Bergl JonášBergl Jonáš MTBO ČZU Praha C 8501174 100 Kč
ABR1111 Jašek VítJašek Vít A-team MTBO C 8183170 100 Kč
SJC1004 Ticháček JáchymTicháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 8250110 100 Kč
TZL1014 Václavík MarekVáclavík Marek SKOB Zlín C 8508287 100 Kč
SPC1010 Ouhrabka VítOuhrabka Vít SPORTICUS team C 8022695 100 Kč
VRL1201 Wohanka AntonínWohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8026573 100 Kč
TZL1001 Honner TomášHonner Tomáš SKOB Zlín C 8662687 100 Kč
SBK1234 Urban JanUrban Jan KOB START Blansko C 8119431 100 Kč
SLA1101 Kunst MiroslavKunst Miroslav SKOB Slaný C 8026590 100 Kč

M17 9.16 km, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP0801 Vaněček JanVaněček Jan MTBO ČZU Praha C 8670805 200 Kč
SJC0800 Tuma LukášTuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 200 Kč
ZUP0802 Bílek VojtěchBílek Vojtěch MTBO ČZU Praha C 8517313 200 Kč
MLA0702 Beneš JosefBeneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 8033219 200 Kč
ZUP0800 Folprecht LukášFolprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 8226436 200 Kč
ZUP0900 Gurecký VojtaGurecký Vojta MTBO ČZU Praha C 8509346 200 Kč
GIG0900 Toloch OtakarToloch Otakar GIGANT Orienteering C 8116668 200 Kč
TZL0701 Honner JaroslavHonner Jaroslav SKOB Zlín C 7207358 200 Kč
TZL0906 Zdráhal MatějZdráhal Matěj SKOB Zlín C 8052217 200 Kč
SMR0700 Weber MaxmilianWeber Maxmilian SNS Smržovka C 8109423 200 Kč
SMR0900 Weber SebastianWeber Sebastian SNS Smržovka C 8033278 200 Kč

M20 11.05 km, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0606 Meier DavidMeier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 200 Kč
SPC0807 Lesage RadekLesage Radek SPORTICUS team C 8502705 200 Kč
GIG0600 Toloch EduardToloch Eduard GIGANT Orienteering C 8116791 200 Kč
GIG0601 Zrník TomášZrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 200 Kč
MLA0701 Petruš OndřejPetruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8502723 200 Kč
CHA0801 Polák TomášPolák Tomáš OK Chrastava C 8005439 200 Kč

M21 11.05 km, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7701 Pucherna JanPucherna Jan KOB Tretra Praha C 8151177 300 Kč
VRB0313 Peňáz RadekPeňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662362 300 Kč
VRB0303 Peňáz VojtěchPeňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8508301 300 Kč
TAP7604 Šebesta PetrŠebesta Petr KOB Tretra Praha C 8032476 300 Kč
EKP8806 Domín NikolasDomín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 8662314 300 Kč
TUR8900 Schulhof JanSchulhof Jan OOB TJ Turnov C 8014489 300 Kč
SPC9810 Mišoň MatějMišoň Matěj SPORTICUS team C 8003616 300 Kč
LCE8801 Perůtka JanPerůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8635817 300 Kč
XHK8900 Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk MTBO Hradec Králové C 8660923 300 Kč
SBK8501 Jiráček JosefJiráček Josef KOB START Blansko E 8201285 300 Kč
VRL7305 Wohanka PetrWohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8087305 300 Kč
ZUP8003 Vaněček JanVaněček Jan MTBO ČZU Praha C 8004120 300 Kč
ZUP7800 Bergl TomášBergl Tomáš MTBO ČZU Praha C 8201978 300 Kč
KNC8803 Bitter AlešBitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. E 8629814 300 Kč
XHK7502 Jedlička MarekJedlička Marek MTBO Hradec Králové C 8028863 300 Kč
XHK8100 Jedlička LukášJedlička Lukáš MTBO Hradec Králové C 8670498 300 Kč
LDC8901 Havel MichalHavel Michal KOB Děčín C 8502746 300 Kč
ZUP8101 Bílek OndřejBílek Ondřej MTBO ČZU Praha C 8516418 300 Kč
KNC7001 Švarcbach MichalŠvarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. E 8013920 300 Kč
XHK7601 Macháček JiříMacháček Jiří MTBO Hradec Králové C 8109421 300 Kč
SBK7539 Humlíček AlešHumlíček Aleš KOB START Blansko C 8303303 300 Kč
SBK0101 Humlíček TomášHumlíček Tomáš KOB START Blansko C 8076001 300 Kč
LCE0310 Urbánek JakubUrbánek Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 8511581 300 Kč
SJC8104 Kovář MiroslavKovář Miroslav Sportcentrum Jičín E 8008104 300 Kč
NEK0200 Nöbauer PetrNöbauer Petr Nejdek Orienteering C 8031406 300 Kč
ZUP8002 Pucherna PetrPucherna Petr MTBO ČZU Praha C 8001090 300 Kč
SRK9803 Ladma MartinLadma Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8520228 300 Kč
SBK7537 Urban JanUrban Jan KOB START Blansko C 8303038 300 Kč
SBK6922 Sochor JanSochor Jan KOB START Blansko C 8663124 300 Kč
RBK8605 Henek MichalHenek Michal SK Radioklub Blansko 8116695 300 Kč
DMS7700 Haničák TomášHaničák Tomáš Dynamo Malá Skála C 8014501 300 Kč
DMS8101 David JosefDavid Josef Dynamo Malá Skála C 8013432 300 Kč
GIG9410 Grundmann JanGrundmann Jan GIGANT Orienteering C 8654891 300 Kč
DKP8902 Pospíšek MarekPospíšek Marek Oddíl OB Kotlářka C 8076022 450 Kč

M40 10.23 km, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7613 Izdný PavelIzdný Pavel OK Jihlava C 8149899 300 Kč
EKP8431 Smrt MartinSmrt Martin VŠTJ Ekonom Praha C 8631579 300 Kč
XHK7701 Jiran JanJiran Jan MTBO Hradec Králové C 8662364 300 Kč
XBM7549 Bureš PavelBureš Pavel ABND RACING TEAM C 8621762 300 Kč
TSU8109 Sedláček PetrSedláček Petr LKT 80 Šumperk C 8662355 300 Kč
VSP7901 Müller PavelMüller Pavel USK Praha C 8501555 300 Kč
ABR7601 Jašek PetrJašek Petr A-team MTBO C 8662350 300 Kč
ABR8200 Kaluža LubošKaluža Luboš A-team MTBO C 8014496 300 Kč
ABR7600 Žák PavelŽák Pavel A-team MTBO C 8662295 300 Kč
ABR7501 Hruška MilošHruška Miloš A-team MTBO C 8680603 300 Kč
SPC8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav SPORTICUS team E 8033200 300 Kč
XBM7601 Jiran VáclavJiran Václav ABND RACING TEAM C 897352 300 Kč
SJC7801 Ticháček RadekTicháček Radek Sportcentrum Jičín C 8170578 300 Kč
SPC7506 Rypáček MiroslavRypáček Miroslav SPORTICUS team C 8076616 300 Kč
DKP7905 Janeček PetrJaneček Petr Oddíl OB Kotlářka C 8226347 300 Kč
MLA7500 Petruš MarekPetruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8502744 300 Kč
TSU8246 Medlík JanMedlík Jan LKT 80 Šumperk C 8003641 300 Kč
SPC7703 Dočkal TomášDočkal Tomáš SPORTICUS team C 8109336 300 Kč
SJH7705 Potužník MartinPotužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 8237700 300 Kč
TSU8300 Tomeček KarelTomeček Karel LKT 80 Šumperk C 8014560 300 Kč
EKP8400 Cvengroš PetrCvengroš Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8505186 300 Kč
TAP8003 Veruňák JiříVeruňák Jiří KOB Tretra Praha C 8461737 300 Kč
XHK7908 Ševčík MatějŠevčík Matěj MTBO Hradec Králové C 8501581 300 Kč
TZL7803 Honner JaroslavHonner Jaroslav SKOB Zlín C 8109412 300 Kč
PZR7621 Uchytil TomášUchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8006730 300 Kč
BLI8001 Ištok MartinIštok Martin MTBO Bludný kořen C 8523723 300 Kč
BLI7803 Ohera KarelOhera Karel MTBO Bludný kořen C 8028830 300 Kč
BLI7402 Vozka RadimVozka Radim MTBO Bludný kořen C 8028848 300 Kč
VPM7905 Jirka JakubJirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 300 Kč
SJC7300 Kejval JaromírKejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 8226425 300 Kč
CHA7500 Polák JaroslavPolák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 300 Kč
VSP8201 Bartoš MariánBartoš Marián USK Praha C 8660511 300 Kč
SMR7701 Weber RomanWeber Roman SNS Smržovka C 8026637 300 Kč

M50 9.16 km, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7301 Meier MilanMeier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 300 Kč
SJI7104 Venhoda MilanVenhoda Milan OK Jihlava C 8028816 300 Kč
GIG7100 Kunz MartinKunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 300 Kč
0010001 Sturm MichaelSturm Michael 001 - (GER) ESV Bitterfeld 8000034 300 Kč
TZL6601 Novotný PetrNovotný Petr SKOB Zlín C 8680411 300 Kč
SJC6602 Antoš SvatoplukAntoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 300 Kč
XHK7205 Kunart TomášKunart Tomáš MTBO Hradec Králové C 8482086 300 Kč
SPC7204 Lesage MartinLesage Martin SPORTICUS team C 8076040 300 Kč
XHK7400 Hájek TomášHájek Tomáš MTBO Hradec Králové C 8482645 300 Kč
VRL7406 Štregl Tomᚊtregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8003612 300 Kč
VRB7201 Klech RichardKlech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 300 Kč
VRB7404 Klech AlešKlech Aleš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047185 300 Kč
SJC7305 Tuma JaroslavTuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 300 Kč
XBM6904 Pekárek PavelPekárek Pavel ABND RACING TEAM C 8183069 300 Kč
XBM7107 Šňupárek MartinŠňupárek Martin ABND RACING TEAM C 8667984 300 Kč
XBM6949 Šňupárek OndřejŠňupárek Ondřej ABND RACING TEAM C 8662695 300 Kč
XHK6401 Košťál PavelKošťál Pavel MTBO Hradec Králové C 8014478 300 Kč
GIG7400 Kroc DaliborKroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8680300 300 Kč
SRK7101 Filip LiborFilip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8137519 300 Kč
VPM6902 Hašek OndřejHašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8196082 300 Kč
VLI6501 Kareis MartinKareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 300 Kč
HOR7300 Kolář ViktorKolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 8005126 300 Kč
ZUP7300 Folprecht EduardFolprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 8670480 300 Kč
PHK7103 Chaloupský DavidChaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 300 Kč
GIG7000 Toloch AlexandrToloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 300 Kč
GIG7118 Zrník TomášZrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 300 Kč
15A7000 Pölzelbauer MichaelPölzelbauer Michael (AUT) OLG Ströck Wien 8120970 300 Kč
TZL6915 Podmolík TomášPodmolík Tomáš SKOB Zlín C 8482085 300 Kč
SMR7001 Pařízek PetrPařízek Petr SNS Smržovka C 8414115 300 Kč
OKP6801 Vanka PetrVanka Petr SK OK 24 Praha C 8663182 300 Kč
ZPV6712 Holinka MartinHolinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 300 Kč
VSP7403 Jirásek MilanJirásek Milan USK Praha C 8116685 300 Kč

M60 7.95 km, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6345 Strakoš BohumilStrakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 300 Kč
VPM6001 Fajtl JaroslavFajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 300 Kč
ZPV6213 Křeček MiroslavKřeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 300 Kč
ABR6301 Kolář RudolfKolář Rudolf A-team MTBO C 8663187 300 Kč
ABR6102 Vrábel JaromírVrábel Jaromír A-team MTBO C 8014511 300 Kč
ABR6302 Řeháček PetrŘeháček Petr A-team MTBO C 8663161 300 Kč
SPC6201 Hejna JiříHejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 300 Kč
KVS5900 Jánoška JozefJánoška Jozef SKOB Kobra Vsetín C 8100017 300 Kč
TSU5941 Král JiříKrál Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 300 Kč
TBM6213 Argaláš JaroslavArgaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8662684 300 Kč
KVS5901 Maliňák VladimírMaliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8482098 300 Kč
VBA6000 Autrata VlastimilAutrata Vlastimil ŠK VAZKA Bratislava C 8016302 300 Kč
SJC6000 Kuchař PavelKuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 300 Kč
VSP5200 Laciga ZdeněkLaciga Zdeněk USK Praha C 8667549 300 Kč
0030001 Dvorský IljaDvorský Ilja 003 - neregistrovaný 8523689 300 Kč
KCK5701 Flašar JanFlašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 300 Kč

M70 6.30 km, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda PřemekŠkoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 300 Kč
LCE4901 Perůtka KarelPerůtka Karel OOB TJ Slovan Luhačovice C 8512660 300 Kč
ABR5301 Vojtášek JanVojtášek Jan A-team MTBO C zapůjčit 350 Kč
TZL5101 Nejedlý PetrNejedlý Petr SKOB Zlín C 8680304 300 Kč
TSU4600 Skácel JaroslavSkácel Jaroslav LKT 80 Šumperk C 8005125 300 Kč
SLA4202 Němec VladimírNěmec Vladimír SKOB Slaný C 8162900 300 Kč

MB 6.90 km, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABR8100 Láner RomanLáner Roman A-team MTBO C 8183175 300 Kč
VRL8504 Sedlák MilanSedlák Milan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8509336 300 Kč
SLA7300 Zemko ZdeněkZemko Zdeněk SKOB Slaný C 8014550 300 Kč
SPC8003 Ouhrabka JakubOuhrabka Jakub SPORTICUS team C 8119513 300 Kč
GIG8100 Hodoň MiroslavHodoň Miroslav GIGANT Orienteering C 8655388 300 Kč
VSP7200 Horák PavelHorák Pavel USK Praha C 8660356 300 Kč

ME 12.00 km, 25 kontrol Rank. koef.: 1

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7608 Štěňha MartinŠtěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 300 Kč
XHK9100 Chmelař LukášChmelař Lukáš MTBO Hradec Králové E 8663200 300 Kč
STB9801 Ludvík MatyášLudvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 300 Kč
STB9301 Ludvík VojtěchLudvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 8656551 300 Kč
ZAM0205 Moravec JanMoravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk E 8667543 300 Kč
SBK8403 Jirka MichalJirka Michal KOB START Blansko E 8401151 300 Kč
SJC9000 Stránský VojtěchStránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8066790 300 Kč
TZL8236 Graubner JanGraubner Jan SKOB Zlín E 8068608 300 Kč
SPC8207 Hvězdář PetrHvězdář Petr SPORTICUS team E 8660573 300 Kč
TZL9502 Chovanec DavidChovanec David SKOB Zlín E 8409858 300 Kč
ABR8401 Vala RadekVala Radek A-team MTBO E 8028862 300 Kč
TZL8604 Hradil JiříHradil Jiří SKOB Zlín E 8066794 300 Kč
VLI8800 Škoda JakubŠkoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 300 Kč
VPM9548 Šňupárek VáclavŠňupárek Václav KOS Slavia Plzeň E 8317686 300 Kč
VPM0001 Hašek JanHašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8076582 300 Kč
GIG0300 Smolen KarelSmolen Karel GIGANT Orienteering E 8226341 300 Kč
VPM0201 Hasman MarekHasman Marek KOS Slavia Plzeň E 8044641 300 Kč
SPC0102 Niebielski BartoszNiebielski Bartosz SPORTICUS team E 8000846 300 Kč
VRL7501 Wohanka PavelWohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8330550 300 Kč
VPM8807 Kamaryt TomášKamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 300 Kč
NEK0101 Newiak NickNewiak Nick Nejdek Orienteering E 8109361 300 Kč
VBA9601 Muller MatejMuller Matej ŠK VAZKA Bratislava E 8680283 300 Kč
XPU9705 Kanta MartinKanta Martin PARDUBICE BIKERS E 8076585 300 Kč
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice E 8645928 300 Kč
SKL7401 Štáfek PavelŠtáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660555 300 Kč

MW10 1.68 km, 7 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK1600 Jiran TomášJiran Tomáš MTBO Hradec Králové 888650 100 Kč
SBK1818 Jirka MartinJirka Martin KOB START Blansko 52430 100 Kč
DOB1771 Michalíková SofieMichalíková Sofie KOB Dobruška C 410769 100 Kč
VSP1550 Müllerová LudmilaMüllerová Ludmila USK Praha C 887608 100 Kč
VRL1701 Sedlák JiříSedlák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2151440 100 Kč
VSP1700 Bartoš MartinBartoš Martin USK Praha 8100098 100 Kč
LDC1750 Havlová AnetaHavlová Aneta KOB Děčín 8660528 100 Kč
SPC1902 Ouhrabka LukášOuhrabka Lukáš SPORTICUS team C 2031372 100 Kč
SPC1458 Dočkalová ŽanetaDočkalová Žaneta SPORTICUS team C 8502703 100 Kč
EKP1753 Cvengrošova AnetaCvengrošova Aneta VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 150 Kč
EKP1601 Ševčík OndřejŠevčík Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 2073671 100 Kč
TAP1700 Veruňák JurášVeruňák Juráš KOB Tretra Praha 8502736 100 Kč
VBA1701 Ančic DanielAnčic Daniel ŠK VAZKA Bratislava 100 Kč
VBA2050 Ančicova ZuzanaAnčicova Zuzana ŠK VAZKA Bratislava 100 Kč
BLI1550 Oherová KateřinaOherová Kateřina MTBO Bludný kořen C 2019239 100 Kč
SBK1515 Sochor SamuelSochor Samuel KOB START Blansko C 8521045 100 Kč
21A2350 Rovensky AnnieRovensky Annie (AUT) OLT Transdanubien 8180520 100 Kč
21A1600 Rovensky LaurenRovensky Lauren (AUT) OLT Transdanubien 8101116 100 Kč
ZUP1950 Puchernová HelenaPuchernová Helena MTBO ČZU Praha 886278 100 Kč
EKP1902 Cvengroš ViktorCvengroš Viktor VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 150 Kč

OPEN_L 6.30 km, 16 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE6702 Piše DušanPiše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663203 100 Kč
CHT6049 Kopáček MiroslavKopáček Miroslav OOB SK Chrast 2073715 100 Kč
ABR6201 Němec LubomírNěmec Lubomír A-team MTBO 8013377 100 Kč
SLA8152 Kunstová IrenaKunstová Irena SKOB Slaný C 8660529 100 Kč
0020002 Potužníková AdélaPotužníková Adéla 002 - SJH nereg. 8003611 100 Kč

W12 3.20 km, 11 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK1450 Jiranová VeronikaJiranová Veronika MTBO Hradec Králové 8007193 100 Kč
VSP1351 Müllerová KarlaMüllerová Karla USK Praha C 8028810 100 Kč
VRL1355 Zajícová ZuzanaZajícová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8514481 100 Kč
VSP1450 Bartošová NatálieBartošová Natálie USK Praha C 8200095 100 Kč
DKP1453 Janečková EliškaJanečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 100 Kč
EKP1353 Ševčíková LindaŠevčíková Linda VŠTJ Ekonom Praha C 8502724 100 Kč
TAP1450 Veruňáková ŽofieVeruňáková Žofie KOB Tretra Praha C 8013909 100 Kč
VRL1252 Štemberová ElenŠtemberová Elen OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 150 Kč

W14 5.66 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG1050 Chamraďa ElviraChamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 8183148 100 Kč
XHK1051 Ladýřová AlžbětaLadýřová Alžběta MTBO Hradec Králové C 8064427 100 Kč
ZUP1051 Veselá JulieVeselá Julie MTBO ČZU Praha C 8506953 100 Kč
VRL1151 Wohanková MichaelaWohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8047165 100 Kč
ZUP1150 Šňupárková BarborkaŠňupárková Barborka MTBO ČZU Praha C 8066729 100 Kč
ZUP1050 Vaněčková AnnaVaněčková Anna MTBO ČZU Praha C 8026583 100 Kč
TBM1158 Ryglová BeátaRyglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 8482069 100 Kč
SPC1151 Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka SPORTICUS team C 8014509 100 Kč
SPC1256 Ouhrabková BáraOuhrabková Bára SPORTICUS team C 8509340 100 Kč
SLA1050 Kunstová AnežkaKunstová Anežka SKOB Slaný C 8076579 100 Kč
TBM1156 La Carbonara NoemiLa Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 8197607 100 Kč
VSP1150 Jirásková MiaJirásková Mia USK Praha C 8196033 100 Kč
VSP1151 Jirásková ViolaJirásková Viola USK Praha C 8105234 100 Kč

W17 6.30 km, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK0888 Kunartová DominikaKunartová Dominika MTBO Hradec Králové C 8482084 200 Kč
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 200 Kč
SPC1158 Kalinová LisaKalinová Lisa SPORTICUS team C 8461111 200 Kč
SPC0952 Akrmanová JanaAkrmanová Jana SPORTICUS team C 8502730 200 Kč
BLI1050 Vozková VeronikaVozková Veronika MTBO Bludný kořen C 8028812 200 Kč
VSP0952 Jirásková LauraJirásková Laura USK Praha C 8196090 200 Kč
TZL0851 Fišerová MarkétaFišerová Markéta SKOB Zlín C 8680330 200 Kč

W20 6.90 km, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP0650 Folprechtová JulieFolprechtová Julie MTBO ČZU Praha E 8013908 200 Kč
TBM0857 Ryglová AdélaRyglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 300 Kč

W21 6.90 km, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8453 Puchernová ZuzanaPuchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 300 Kč
SJI8350 Izdná PetraIzdná Petra OK Jihlava C 8516414 300 Kč
XHK9150 Lamichová MartinaLamichová Martina MTBO Hradec Králové C 8660523 300 Kč
SBK8661 Königová JanaKönigová Jana KOB START Blansko C 8000002 300 Kč
SBK8383 Jirková LenkaJirková Lenka KOB START Blansko E 8501584 300 Kč
XPU9952 Barnetová VeronikaBarnetová Veronika PARDUBICE BIKERS C 8116790 300 Kč
TSU8894 Coufalová MarkétaCoufalová Markéta LKT 80 Šumperk C 8013846 300 Kč
VSP7799 Košíková JitkaKošíková Jitka USK Praha C 8020233 300 Kč
SPC7955 Rypáčková DanaRypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 300 Kč
XPU8352 Odvodyová ŠárkaOdvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS E 8352000 300 Kč
TAP8350 Veruňáková PetraVeruňáková Petra KOB Tretra Praha C 8076017 300 Kč
LCE0251 Pišová BarboraPišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662431 300 Kč
SJC8759 Kovářová EvaKovářová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 300 Kč
NEK0150 Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla Nejdek Orienteering C 8660521 300 Kč
ZUP8759 Puchernová RadkaPuchernová Radka MTBO ČZU Praha C 8708013 300 Kč
SRK0050 Filipová TerezaFilipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8022669 300 Kč
SBK8554 Beržinská SoňaBeržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 300 Kč
ZBM0060 Auermüllerová AnnaAuermüllerová Anna SK Brno Žabovřesky C 8076006 300 Kč
DKP9155 Pospíšková MagdalenaPospíšková Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 8013910 450 Kč

W40 7.95 km, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7160 Mědílková IvaMědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 300 Kč
VRB7850 Kuncová JanaKuncová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8409853 300 Kč
GIG8051 Itaniemi JanitaItaniemi Janita GIGANT Orienteering C 8183063 300 Kč
SJC8351 Mrázková RomanaMrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 300 Kč
XHK8350 Jiranová KateřinaJiranová Kateřina MTBO Hradec Králové C 8667992 300 Kč
ZUP7551 Veselá IvaVeselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 300 Kč
ZUP8151 Ryšavá VendulaRyšavá Vendula MTBO ČZU Praha C 8662726 300 Kč
ZUP7950 Vaněčková PetraVaněčková Petra MTBO ČZU Praha C 8000318 300 Kč
ZUP8350 Berglová IrenaBerglová Irena MTBO ČZU Praha C 8076587 300 Kč
SJC8451 Tomešová DanielaTomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 300 Kč
SJI7850 Chudíková BarboraChudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 300 Kč
ABR7751 Jašková ŠárkaJašková Šárka A-team MTBO C 8660585 300 Kč
ABR7752 Lánerová LeonaLánerová Leona A-team MTBO C 8076590 300 Kč
SPC8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 300 Kč
SPC7651 Akrmanová JitkaAkrmanová Jitka SPORTICUS team C 8523776 300 Kč
SPC8152 Ouhrabková RadkaOuhrabková Radka SPORTICUS team C 8033282 300 Kč
DKP8151 Janečková MarkétaJanečková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8033270 300 Kč
TSU8279 Tomečková ZuzanaTomečková Zuzana LKT 80 Šumperk C 8660549 300 Kč
GIG7650 Michálková AliceMichálková Alice GIGANT Orienteering C 8680315 300 Kč
GIG7550 Chmelíková MichaelaChmelíková Michaela GIGANT Orienteering C 8662361 300 Kč
SMR7151 Pařízková VěrkaPařízková Věrka SNS Smržovka C 8033216 300 Kč
SJC7450 Kejvalová KamilaKejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 8226378 300 Kč
CHA8150 Poláková VeronikaPoláková Veronika OK Chrastava C 8008287 300 Kč
VSP7653 Jirásková MarkétaJirásková Markéta USK Praha C 8196071 300 Kč
SMR7650 Weberová IvanaWeberová Ivana SNS Smržovka C 8196074 300 Kč

W50 6.45 km, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová IvanaAbelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 300 Kč
48D6950 Thomas SylviaThomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 8211222 300 Kč
SLA7450 Zemková HelenaZemková Helena SKOB Slaný C 8028831 300 Kč
KNC6754 Švarcbachová JaroslavaŠvarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8670499 300 Kč
SRK7373 Filipová IvanaFilipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410772 300 Kč
KVS6551 Maliňáková EvaMaliňáková Eva SKOB Kobra Vsetín C 8662711 300 Kč
KVS7352 Kastnerová KateřinaKastnerová Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8662677 300 Kč
LDC6951 Straussová PetraStraussová Petra KOB Děčín C 8115111 300 Kč
TZL7155 Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar SKOB Zlín C 8680334 300 Kč
GIG7150 Pospíšilová IvaPospíšilová Iva GIGANT Orienteering C 8409900 300 Kč

W60 5.66 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABR6251 Dohnalová JindraDohnalová Jindra A-team MTBO C 8635828 300 Kč
LCE6051 Valentová EvaValentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670792 300 Kč
TSU5896 Králová DanaKrálová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 300 Kč
TSU6183 Skácelová NaděždaSkácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8033213 300 Kč
KVS5850 Perůtková IvanaPerůtková Ivana SKOB Kobra Vsetín C 8680404 300 Kč
VSP5950 Lacigová IvanaLacigová Ivana USK Praha C 8116699 300 Kč

WB 6.30 km, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0056 Graubnerová EliškaGraubnerová Eliška SKOB Zlín C 8006746 300 Kč
DOB7956 Štěpánová DitaŠtěpánová Dita KOB Dobruška E 8660522 300 Kč
VPM8850 Streckerová JanaStreckerová Jana KOS Slavia Plzeň C 8520820 300 Kč
ABR8888 Valová MarcelaValová Marcela A-team MTBO C 8512684 300 Kč
ZUP7552 Prylová PavlaPrylová Pavla MTBO ČZU Praha C 8670462 300 Kč
VRL7553 Schmidtová JanaSchmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8662306 300 Kč

WE 9.69 km, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9450 Kamererová ValerieKamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor E 8660581 300 Kč
GIG0450 Chamraďa NataliChamraďa Natali GIGANT Orienteering E 8183109 300 Kč
LCE8989 Perůtková JindraPerůtková Jindra OOB TJ Slovan Luhačovice E 8645927 300 Kč
TSU8889 Reifová NaděždaReifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 8656575 300 Kč
VSP8152 Lacigová MichaelaLacigová Michaela USK Praha E 8008274 300 Kč
ABR9499 Haltof EwaHaltof Ewa A-team MTBO E 8660544 300 Kč
TSU8992 Linhartová ŠtěpánkaLinhartová Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 300 Kč
VRL0456 Messnerová LucieMessnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8033294 300 Kč
SKV9452 Škodová RomanaŠkodová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 300 Kč
VRL7652 Wohanková GabrielaWohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8033284 300 Kč
VPM9191 Kamarytová MarieKamarytová Marie KOS Slavia Plzeň E 8064425 300 Kč
XHK0250 Nedomlelová LucieNedomlelová Lucie MTBO Hradec Králové E 8662718 300 Kč
SJI8057 Paulíčková RenataPaulíčková Renata OK Jihlava E 8660557 300 Kč
SJC0251 Kuchařová RozálieKuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín E 8631581 300 Kč
VBA8454 Ančicová StanislavaAnčicová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 8407222 300 Kč
XPU8954 Bártíková ZuzanaBártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS E 8090145 300 Kč
VSP7852 Hrdinová MarieHrdinová Marie USK Praha E 8660472 300 Kč
celkem přihlášených: 334, vklad: 83650 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.