Kategorie: D40
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 35:58 | ||
2. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 37:23 | + 1:25 | |
3. | Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | 37:55 | + 1:57 | |
4. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 41:08 | + 5:10 | |
5. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 43:29 | + 7:31 | |
6. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:18 | + 8:20 | |
7. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 44:22 | + 8:24 | |
8. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:05 | + 9:07 | |
9. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | Trackcourse | 46:11 | + 10:13 | |
10. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 47:35 | + 11:37 | |
11. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 48:10 | + 12:12 | |
12. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 48:11 | + 12:13 | |
13. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 48:50 | + 12:52 | |
14. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:19 | + 13:21 | |
15. | Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | 50:08 | + 14:10 | |
16. | Brettlová Marta | PGP7557 | SK Praga | 50:12 | + 14:14 | |
17. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 51:08 | + 15:10 | |
18. | Bultrowicz Agnieszka | 97P9750 | KS Hades Poznań | 54:50 | + 18:52 | |
19. | Konc Katarzyna | 66P7601 | UKS Azymut Pabianice | 55:05 | + 19:07 | |
20. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 55:43 | + 19:45 | |
21. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 56:28 | + 20:30 | |
22. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 57:00 | + 21:02 | |
23. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 59:22 | + 23:24 | |
24. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 60:00 | + 24:02 | |
25. | Berná Markéta | ODV7651 | TJ Aero Odolena Voda | 61:01 | + 25:03 | |
26. | Popieluchová Ivona | BFM7453 | SKOB Frýdek - Místek | 64:09 | + 28:11 | |
27. | Stryková Kateřina | LPU7855 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:10 | + 30:12 | |
28. | Prutkayová Veronika | 43S7850 | ŠK Sandberg Bratislava | 67:13 | + 31:15 | |
29. | Lapáčková Soňa | SHK7651 | OK Slavia Hradec Králové | 67:54 | + 31:56 | |
30. | Szymańska Zuzanna | 53P7750 | Team 360° | 68:11 | + 32:13 | |
31. | Komanová Kristína | 27S7850 | Farmaceut Bratislava | 69:20 | + 33:22 | |
32. | Zámečníková Jitka | 0050001 | 71:02 | + 35:04 | ||
33. | Janderová Markéta | SOB7750 | SOBSA | 73:47 | + 37:49 | |
34. | Gregorová Lenka | SJH7853 | SJH Jindřichův Hradec | 77:03 | + 41:05 | |
35. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:35 | + 42:37 | |
36. | Vorlíčková Barbora | 43S7651 | ŠK Sandberg Bratislava | 82:19 | + 46:21 | |
37. | Housková Monika | DOR7551 | OK Dobříš | 83:43 | + 47:45 | |
38. | Karafiátová Lucie | 0150001 | 84:09 | + 48:11 | ||
39. | Brňáková Martina | 43S7752 | ŠK Sandberg Bratislava | 85:24 | + 49:26 | |
40. | Filipiak Agnieszka | 97P7550 | KS Hades Poznań | 85:28 | + 49:30 | |
41. | Priehodová Kateřina | PGP7857 | SK Praga | 90:05 | + 54:07 | |
42. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 90:44 | + 54:46 | |
43. | Beranová Jana | SLA7551 | SKOB Slaný | 95:25 | + 59:27 | |
44. | Paldusová Daniela | 0080001 | 100:06 | + 64:08 | ||
45. | Havlová Eva | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 104:14 | + 68:16 | |
Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Mácová Martina | DOB7750 | KOB Dobruška | DISK |