Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Austerová Andrea | 1TX0550 | C | 24:24 | ||
2. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 27:57 | + 3:33 |
3. | Pavlová Eliška | NER | C | 31:21 | + 6:57 | |
4. | Kotůlková Martina | AOP0650 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:48 | + 7:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Katka | NNN | C | Neregistrovaní | 40:03 | |
2. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 42:06 | + 2:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švidrnochová Eliška | HAV0451 | C | SKOB Baník Havířov | 26:31 | |
2. | Pachmannová Bára | NNN | C | Neregistrovaní | 32:14 | + 5:43 |
3. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | 32:44 | + 6:13 |
4. | Bruková Petra | TRI0450 | C | TJ TŽ Třinec | 36:47 | + 10:16 |
5. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:49 | + 16:18 |
6. | Blahutová Adéla | BFM0456 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:20 | + 27:49 |
7. | Procnerová Veronika | BFM0453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:54 | + 33:23 |
8. | Zajícová Vendula | BFM0351 | C | SKOB Frýdek - Místek | 64:37 | + 38:06 |
9. | Kotůlková Renáta | AOP0451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 73:40 | + 47:09 |
Gvozdková Tereza | BFM0458 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrozek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 31:25 | |
2. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | C | TJ TŽ Třinec | 39:24 | + 7:59 |
3. | Svobodová Barbora | BFM0151 | B | SKOB Frýdek - Místek | 39:36 | + 8:11 |
4. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 42:17 | + 10:52 |
5. | Klabouchová Veronika | VZA0151 | C | Slávia ŽU Žilina | 43:01 | + 11:36 |
6. | Kučerová Kateřina | 1LX0152 | C | 53:27 | + 22:02 | |
7. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 63:58 | + 32:33 |
Rusnoková Katka | 1LX0150 | C | DISK | |||
Arnoštová Veronika | 1LX0250 | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belicová Lenka | VZA9952 | C | Slávia ŽU Žilina | 47:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Liberdová Jana | TRI9852 | B | TJ TŽ Třinec | 41:50 | |
2. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 52:49 | + 10:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 35:21 | 3579 | |
2. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 38:48 | + 3:27 | 3274 |
3. | Svobodová Radka | AOP9452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:34 | + 4:13 | 3206 |
4. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 41:26 | + 6:05 | 3041 |
5. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 43:34 | + 8:13 | 2852 |
6. | Kaděrová Vendula | HAV9650 | B | SKOB Baník Havířov | 48:15 | + 12:54 | 2438 |
7. | Vlachová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 51:21 | + 16:00 | 2164 |
8. | Frainšicová Kateřina | BFM8651 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:44 | + 24:23 | 1422 |
Svobodová Klára | SOP9352 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:23 | |
2. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 42:40 | + 0:17 |
3. | Hájková Jitka | AOP7150 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 44:08 | + 1:45 |
4. | Krasnokutská Magda | AOP7452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:50 | + 4:27 |
5. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:00 | + 4:37 |
6. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 48:34 | + 6:11 |
7. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:23 | + 10:00 |
8. | Pannová Vendula | AOP7750 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:28 | + 13:05 |
9. | Pachmannová Hana | NNN | C | Neregistrovaní | 55:34 | + 13:11 |
10. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 55:55 | + 13:32 |
11. | Strakošová Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 57:03 | + 14:40 |
12. | Zajícová Taťána | BFM7752 | C | SKOB Frýdek - Místek | 57:21 | + 14:58 |
13. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 57:29 | + 15:06 |
14. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 62:37 | + 20:14 |
15. | Švidrnochová Hana | HAV7751 | C | SKOB Baník Havířov | 68:52 | + 26:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 42:06 | |
2. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 44:16 | + 2:10 |
3. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Baník Havířov | 51:34 | + 9:28 |
4. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | SKOB Baník Havířov | 55:16 | + 13:10 |
5. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Baník Havířov | 58:43 | + 16:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Jakub | AOP0601 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:36 | |
2. | Juřeník Jakub | MOV0601 | C | SKOB Ostrava | 24:32 | + 0:56 |
3. | Kaufman Jan | TRI0602 | C | TJ TŽ Třinec | 26:35 | + 2:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 19:21 | |
2. | Damek Ondřej | TRI0503 | C | TJ TŽ Třinec | 22:13 | + 2:52 |
3. | Kubálek Miroslav | 1LX0500 | C | 22:33 | + 3:12 | |
4. | Navrátil Sam | KYL0500 | C | SK SP Kylešovice | 26:34 | + 7:13 |
5. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 28:34 | + 9:13 |
6. | Novotný David | 1LX0600 | C | 30:08 | + 10:47 | |
Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 20:32 | |
2. | Haltof Adam | TRI0300 | C | TJ TŽ Třinec | 22:07 | + 1:35 |
3. | Čech Vít | AOP0302 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:49 | + 6:17 |
4. | Mrozek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 27:45 | + 7:13 |
5. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 28:09 | + 7:37 |
6. | Bjolek Michal | BFM0305 | C | SKOB Frýdek - Místek | 29:50 | + 9:18 |
7. | Král Jiří | ODR0400 | C | SKOB Odry | 40:02 | + 19:30 |
8. | Austera Filip | 1TX0400 | C | 43:21 | + 22:49 | |
9. | Adámek Tomáš | BFM0407 | C | SKOB Frýdek - Místek | 50:51 | + 30:19 |
10. | Kubiczek Jan | BFM0402 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:11 | + 33:39 |
11. | Matěja Jan | ODR0300 | C | SKOB Odry | 56:43 | + 36:11 |
12. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 66:52 | + 46:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:24 | |
2. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 33:23 | + 1:59 |
3. | Tuharský Erik | TRI0100 | C | TJ TŽ Třinec | 39:33 | + 8:09 |
4. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | SKOB Baník Havířov | 45:20 | + 13:56 |
5. | Gabrys Adam | TRI0201 | C | TJ TŽ Třinec | 52:11 | + 20:47 |
6. | Jelínek Jan | AOP0101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:55 | + 21:31 |
7. | Dorčák Jan | MOV0103 | C | SKOB Ostrava | 59:26 | + 28:02 |
8. | Fildán Daniel | 1LX0100 | C | 64:43 | + 33:19 | |
Ježek Jakub | 1LX0101 | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 32:15 | |
2. | Kaděra Vojta | HAV0000 | C | SKOB Baník Havířov | 34:52 | + 2:37 |
3. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 35:11 | + 2:56 |
4. | Strakoš Matěj | SFM9901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 37:26 | + 5:11 |
5. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | SKOB Baník Havířov | 51:12 | + 18:57 |
6. | Procházka Jakub | SOP9903 | C | OOB TJ Slezan Opava | 57:00 | + 24:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Padrta Pavel | MOV9700 | C | SKOB Ostrava | 51:00 | |
2. | Božoň Radek | BFM9804 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:25 | + 4:25 |
3. | Pantálek Jáchym | 1LX9700 | C | 65:43 | + 14:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klabouch Martin | LPU9615 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 45:11 | 0 | |
2. | Svoboda František | SOP9601 | B | OOB TJ Slezan Opava | 53:10 | + 7:59 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 38:04 | 4271 | |
2. | Frainšic Michal | BFM8303 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:09 | + 2:05 | 4059 |
3. | Navrátil Marek | KYL7100 | C | SK SP Kylešovice | 41:50 | + 3:46 | 3888 |
4. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 52:27 | + 14:23 | 2807 |
5. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 53:12 | + 15:08 | 2731 |
6. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 57:07 | + 19:03 | 2332 |
7. | Langer Martin | LOV8400 | C | lepus.cz | 59:57 | + 21:53 | 2044 |
8. | Šamánek Petr | ZVS6901 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 76:58 | + 38:54 | 312 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 33:43 | |
2. | Ryšavý Jiří | HAV5803 | C | SKOB Baník Havířov | 43:28 | + 9:45 |
3. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 43:48 | + 10:05 |
4. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Baník Havířov | 45:41 | + 11:58 |
5. | Kotůlek Jan | AOP7801 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:06 | + 14:23 |
6. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 50:31 | + 16:48 |
7. | Jelínek Jan | AOP6401 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:54 | + 17:11 |
8. | Mička Jiří | 1LX6500 | C | 55:03 | + 21:20 | |
9. | Blažević Roman | LCE7301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:01 | + 37:18 |
10. | Krček Martin | AOP7302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 76:42 | + 42:59 |
11. | Kunath Pavel | MOV | C | SKOB Ostrava | 145:36 | + 111:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 32:54 | |
2. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 34:28 | + 1:34 |
3. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 36:32 | + 3:38 |
4. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | SKOB Baník Havířov | 37:20 | + 4:26 |
5. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 39:21 | + 6:27 |
6. | Szturc Radek | TRC6800 | C | SKOB BETA Třinec | 40:04 | + 7:10 |
7. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 41:04 | + 8:10 |
8. | Trojek Jakub | TRC6400 | C | SKOB BETA Třinec | 41:22 | + 8:28 |
9. | Mizera Ladislav | ROV | C | OK Zubří | 42:53 | + 9:59 |
10. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 45:23 | + 12:29 |
11. | Niedoba Jan | TRC6200 | C | SKOB BETA Třinec | 46:27 | + 13:33 |
12. | Hájek Martin | KYL6801 | C | SK SP Kylešovice | 55:32 | + 22:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:41 | |
2. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:25 | + 1:44 |
3. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 40:51 | + 3:10 |
4. | Stebel Pavel | TRC5800 | C | SKOB BETA Třinec | 44:47 | + 7:06 |
5. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 45:41 | + 8:00 |
6. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 48:10 | + 10:29 |
7. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 80:00 | + 42:19 |
Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 69:35 | |
2. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 76:00 | + 6:25 |
3. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Baník Havířov | 85:39 | + 16:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blahut David | NNN | C | Neregistrovaní | 23:52 | |
2. | Ryška Matěj | TRI0604 | C | TJ TŽ Třinec | 26:47 | + 2:55 |
3. | Kaufmanová Šárka | TRI0851 | C | TJ TŽ Třinec | 27:12 | + 3:20 |
4. | Králová Hedvika | ODR0850 | C | SKOB Odry | 28:19 | + 4:27 |
5. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 28:25 | + 4:33 |
6. | Novák Richard | AOV0800 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 31:41 | + 7:49 |
7. | Pachmannová Iva | NNN | C | Neregistrovaní | 33:10 | + 9:18 |
8. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 34:25 | + 10:33 |
9. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 36:47 | + 12:55 |
10. | Novák Viktor | AOV0801 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 37:34 | + 13:42 |
11. | Tesařová Lucie | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:35 | + 13:43 |
12. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 44:07 | + 20:15 |
13. | Šperlich Petr | 1LX0700 | C | 44:57 | + 21:05 | |
14. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 45:39 | + 21:47 |
15. | Klose Albert | SFM1000 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 55:28 | + 31:36 |
16. | Rychlá Zuzana | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 55:29 | + 31:37 |
17. | Kročová Anička | NER | C | 62:44 | + 38:52 | |
18. | Kubálková Lada | 1LX1150 | C | 77:35 | + 53:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palenčar David | AOP9401 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 18:05 | |
2. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 21:18 | + 3:13 |
3. | Novák Pavel | AOV9801 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 21:23 | + 3:18 |
4. | Zahradníková Kateřina | BFM7751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:21 | + 4:16 |
5. | Králová Ivana | ODR7450 | C | SKOB Odry | 22:57 | + 4:52 |
6. | Čala Robert | NER | C | 23:17 | + 5:12 | |
6. | Sýkora Tomáš | 1LX9900 | C | 23:17 | + 5:12 | |
8. | Bajger Adam | MOV | C | SKOB Ostrava | 23:18 | + 5:13 |
9. | Karlová Eva | MOV | C | SKOB Ostrava | 23:20 | + 5:15 |
10. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 23:25 | + 5:20 |
11. | Šrubařová Aneta | LOV8251 | C | lepus.cz | 23:50 | + 5:45 |
12. | Filipek Daniel | TRI7200 | C | TJ TŽ Třinec | 24:10 | + 6:05 |
13. | Matěja Vojtěch | ODR0000 | C | SKOB Odry | 25:34 | + 7:29 |
14. | Fišerová Klára | BFM9851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 25:58 | + 7:53 |
15. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 26:08 | + 8:03 |
16. | Procner Zdeněk | BFM7401 | C | SKOB Frýdek - Místek | 26:31 | + 8:26 |
17. | Dorčák Tomáš | MOV0801 | C | SKOB Ostrava | 27:35 | + 9:30 |
18. | Kateřina Javorková | NER | C | 27:54 | + 9:49 | |
19. | Adámek František | BFM7102 | C | SKOB Frýdek - Místek | 28:48 | + 10:43 |
20. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 30:30 | + 12:25 |
21. | Klimčík Štěpán | 1LX9901 | C | 31:06 | + 13:01 | |
22. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 31:14 | + 13:09 |
23. | Kašpar Zdeněk | NER | C | 31:24 | + 13:19 | |
24. | Buryanová Katka | MOV | C | SKOB Ostrava | 31:55 | + 13:50 |
25. | Hajduk Pavel | NNN | C | Neregistrovaní | 34:33 | + 16:28 |
26. | Balcar Adam | SOP8710 | C | OOB TJ Slezan Opava | 35:04 | + 16:59 |
27. | Bužek Lubomír | BFM5602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 37:00 | + 18:55 |
28. | Pavlová Libuše | NNN | C | Neregistrovaní | 40:34 | + 22:29 |
29. | Vlachová Marcela | 1TX7100 | C | 42:01 | + 23:56 | |
30. | Martinásková Václava | NNN | C | Neregistrovaní | 43:14 | + 25:09 |
31. | Kostka Artur | MOV | C | SKOB Ostrava | 44:57 | + 26:52 |
32. | Broda Aleš | SFM0201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 45:09 | + 27:04 |
33. | Berger Tomáš Jr. | MOV | C | SKOB Ostrava | 46:32 | + 28:27 |
34. | Zajíc Karel | 1LX7100 | C | 52:03 | + 33:58 | |
35. | Šajer Jiří | MOV | C | SKOB Ostrava | 53:23 | + 35:18 |
36. | Holmanová Radmila | MOV | C | SKOB Ostrava | 75:40 | + 57:35 |
37. | Arnoštová Zora | 1LX7250 | C | 87:43 | + 69:38 | |
Monsportová Lucie | MOV | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Pospěchová Daniela | MOV | C | SKOB Ostrava | DISK |