Kategorie: H45C
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobczyński Kalikst | CHC7101 | C | K.O.B. Choceň | 57:35 | |
2. | Cych Piotr | 33P6800 | Echo Twardogóra | 60:30 | + 2:55 | |
3. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OOB Vamberk | 63:55 | + 6:20 |
4. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 64:13 | + 6:38 |
5. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:30 | + 9:55 |
6. | Křivda Ivan | CHC6701 | C | K.O.B. Choceň | 69:02 | + 11:27 |
7. | Votoček Tomáš | JIL7041 | C | OK Jilemnice | 69:14 | + 11:39 |
8. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 70:36 | + 13:01 |
9. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 73:24 | + 15:49 |
10. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 74:20 | + 16:45 |
11. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 75:28 | + 17:53 |
11. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:28 | + 17:53 |
13. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | 75:33 | + 17:58 |
14. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 75:51 | + 18:16 |
15. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 76:29 | + 18:54 |
16. | Becmer Dariusz | 17P7101 | WKS Śląsk Wrocław | 77:06 | + 19:31 | |
17. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 77:49 | + 20:14 |
18. | Černý Libor | MLA6901 | C | MLOK Mariánské Lázně | 78:18 | + 20:43 |
19. | Levý Tomáš | ZAM6801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 78:23 | + 20:48 |
20. | Jakeš Josef | TYN6501 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 78:39 | + 21:04 |
21. | Vávra Radek | HOR6301 | C | TJ Jiskra Hořice | 79:21 | + 21:46 |
22. | Kober Michal | LPU6702 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:15 | + 22:40 |
23. | Kos Michal | SRK6802 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 80:33 | + 22:58 |
24. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:47 | + 24:12 |
25. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:51 | + 24:16 |
26. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 83:44 | + 26:09 |
27. | Brancuský Zdeněk | LPU6803 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:00 | + 26:25 |
28. | Procházka Tomáš | LPU6503 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:25 | + 26:50 |
29. | Starý Pavel | VRL6301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 85:06 | + 27:31 |
30. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 85:16 | + 27:41 |
31. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 85:28 | + 27:53 |
32. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:50 | + 28:15 |
33. | Lukašák Štefan | STE | SK SKI-OB Šternberk | 86:18 | + 28:43 | |
34. | Tomandl Jan | 5IX7001 | NOK HoRa | 86:40 | + 29:05 | |
35. | Voborník Petr | CTB6601 | C | SK OB Chotěboř | 87:11 | + 29:36 |
36. | Hanuš Karel | HOS6701 | C | TJ Tatran Hostinné | 90:25 | + 32:50 |
37. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 96:31 | + 38:56 |
38. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 99:01 | + 41:26 |
39. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 99:45 | + 42:10 |
40. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 100:22 | + 42:47 |
41. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 103:27 | + 45:52 |
42. | Dvořák Luboš | LPU6801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 110:59 | + 53:24 |
43. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 120:22 | + 62:47 |
Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||
Myslivec Tomáš | SHK7002 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |