Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lucie Librová | AOP8050 | Orientační Běh Opava | 25:16 | ||
2. | Petra Hájková | KYL9350 | SK SP Kylešovice | 28:00 | + 2:44 | |
3. | Jana Kostková | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 29:24 | + 4:08 | |
4. | Vendula Podmolová | AOP8252 | Orientační Běh Opava | 31:32 | + 6:16 | |
5. | Karolína Klechová | AOP0452 | Orientační Běh Opava | 33:17 | + 8:01 | |
6. | M. Lenka | 34:12 | + 8:56 | |||
7. | Magdaléna Cetlová | AOP0552 | Orientační Běh Opava | 34:16 | + 9:00 | |
8. | Iveta Hájková | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 37:18 | + 12:02 | |
9. | 8004335 | 39:11 | + 13:55 | |||
10. | Jana Glabazňová | AOP6151 | Orientační Běh Opava | 39:36 | + 14:20 | |
11. | Alena Černohorská | AOP7652 | Orientační Běh Opava | 45:41 | + 20:25 | |
12. | Anetka Mlýnková | AOV9550 | OOB TJ Baník Ostrava | 74:53 | + 49:37 | |
13. | Radmila Fukalová | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 75:34 | + 50:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | kohoutkovi | 40:13 | ||||
2. | Laifertová Rút | AOP1153 | Orientační Běh Opava | 41:07 | + 0:54 | |
3. | Ševčíková Vendula | 42:19 | + 2:06 | |||
4. | Macháčová Viktorie | Aop1154 | 42:24 | + 2:11 | ||
5. | hudečková Vanda | aop1551 | 45:43 | + 5:30 | ||
6. | Kohoutek Jakub | aop0908 | 49:09 | + 8:56 | ||
7. | hugo Viktor | 51:12 | + 10:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šamárková Amélie | aop1052 | 27:21 | |||
2. | Dorota Kotůlková | AOP1150 | Orientační Běh Opava | 29:08 | + 1:47 | |
3. | bokisova Johana | aop1051 | Aop | 29:29 | + 2:08 | |
4. | Sofie Klöslová | AOP0854 | Orientační Běh Opava | 30:04 | + 2:43 | |
5. | Šamárková Petra | 47:14 | + 19:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karolína Rychlá | AOP0757 | Orientační Běh Opava | 28:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Kovalčík | AOP7301 | Orientační Běh Opava | 27:33 | ||
2. | Viktor Čech | AOP0801 | Orientační Běh Opava | 29:35 | + 2:02 | |
3. | Miroslav Hadač | aop6501 | AOP6501 | 30:22 | + 2:49 | |
4. | jelinek Jena | aop6401 | 36:34 | + 9:01 | ||
5. | Stanislav Moravec | SOP5801 | OOB TJ Slezan Opava | 43:09 | + 15:36 | |
6. | Ondřej Lichý | SOP8802 | OOB TJ Slezan Opava | 43:19 | + 15:46 | |
7. | Vlastimil Liber | AOP6402 | Orientační Běh Opava | 49:00 | + 21:27 | |
8. | Jan Volný | 0010001 | SOP | 55:13 | + 27:40 | |
9. | dedek Radim | 58:46 | + 31:13 | |||
10. | Karel Jurčák | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 59:06 | + 31:33 | |
11. | Jiří Volný | SOP5601 | OOB TJ Slezan Opava | 72:05 | + 44:32 | |
Juraj Bencúr | AOP7700 | Orientační Běh Opava | DISK | |||
Petr Gros | OOP7700 | TJ Opava | DISK | |||
radomir salich | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bokiš Matěj | aop1303 | Aop | 29:36 | ||
2. | Rychlý Kuba | krn1500 | 44:07 | + 14:31 | ||
MS | Ondřej Podmol | AOP1300 | Orientační Běh Opava | 21:49 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondřej Podmol | AOP1300 | Orientační Běh Opava | 20:19 | ||
2. | Václav Liber | AOP1000 | Orientační Běh Opava | 20:57 | + 0:38 | |
3. | David Slaný | AOP0907 | Orientační Běh Opava | 22:54 | + 2:35 | |
4. | vìtek | aop1301 | 34:24 | + 14:05 | ||
5. | adam Šamarek | aop1103 | 36:36 | + 16:17 | ||
6. | špiller Vojtěch | aop1003 | 88:49 | + 68:30 | ||
7. | Špiller Daniel | 88:50 | + 68:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václav Klapetek | AOP0503 | Orientační Běh Opava | 24:01 | ||
2. | Petr Kovalčík | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 25:18 | + 1:17 | |
3. | Samuel Klösel | AOP0504 | Orientační Běh Opava | 28:11 | + 4:10 | |
4. | Jan Černohorský | AOP0704 | Orientační Běh Opava | 33:22 | + 9:21 |