Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavla Sedlářová | AOP7052 | Orientační Běh Opava | 39:27 | ||
2. | ycvona | AOP6301 | Orientační Běh Opava | 47:40 | + 8:13 | |
3. | Lucie Librová | AOP8050 | Orientační Běh Opava | 50:51 | + 11:24 | |
4. | miladka | KRN5950 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 56:09 | + 16:42 | |
5. | Petra Hájková | KYL9350 | SK SP Kylešovice | 58:38 | + 19:11 | |
Šárka Holasová | AOP7853 | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | macháčová viki | AOP7452 | Orientační Běh Opava | 34:30 | ||
2. | polzerova Alena | 41:36 | + 7:06 | |||
3. | Hudečková Vanda | AOP1501 | Orientační Běh Opava | 48:39 | + 14:09 | |
4. | paterova Tereza | 52:40 | + 18:10 | |||
5. | polzerova lenicka | 56:04 | + 21:34 | |||
6. | hudeczkova Elizabeth | 61:32 | + 27:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannova Ivanka | AOP0852 | Orientační Běh Opava | 28:27 | ||
2. | Šamárková Amelie | AOP1052 | Orientační Běh Opava | 43:19 | + 14:52 | |
3. | Johana Bokišová | AOP1051 | Orientační Běh Opava | 44:10 | + 15:43 | |
4. | Dorota Kotůlková | AOP1150 | Orientační Běh Opava | 55:03 | + 26:36 | |
5. | Malec Vladimír | 59:19 | + 30:52 | |||
6. | Martínková Eva | KRN1052 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 72:11 | + 43:44 | |
7. | Gilïková Marie | 72:20 | + 43:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alena Kovalčíková | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 32:55 | ||
2. | Barbora Holasová | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 34:06 | + 1:11 | |
3. | rychla Kája | AOP0757 | Orientační Běh Opava | 34:56 | + 2:01 | |
4. | oleksova natka | 52:08 | + 19:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Holas | AOP7802 | Orientační Běh Opava | 42:09 | ||
2. | Miroslav Hadač | AOP6501 | Orientační Běh Opava | 47:40 | + 5:31 | |
3. | Tomáš Kovalčík | AOP7301 | Orientační Běh Opava | 48:40 | + 6:31 | |
4. | 8003657 | 53:08 | + 10:59 | |||
5. | Josef Sklenář | SBR6601 | SKOB Bruntál | 59:43 | + 17:34 | |
6. | Gilík Marek | OOB TJ Slezan Opava | 60:15 | + 18:06 | ||
7. | Jan Peřinka | AOP6301 | Orientační Běh Opava | 61:11 | + 19:02 | |
8. | Miroslav Sklenář | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 69:31 | + 27:22 | |
9. | cernohorsky Martin | AOP7500 | Orientační Běh Opava | 71:41 | + 29:32 | |
10. | Karel Jurčák | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 75:22 | + 33:13 | |
11. | Vlastimil Liber | AOP6402 | Orientační Běh Opava | 82:27 | + 40:18 | |
12. | Kohoutek Milan | MOV6300 | SKOB Ostrava | 107:49 | + 65:40 | |
13. | Jiří Volný | SOP5601 | OOB TJ Slezan Opava | 117:09 | + 75:00 | |
olin | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojtěch Rinka | AOP1202 | Orientační Běh Opava | 26:37 | ||
2. | liber Tom | AOP1302 | Orientační Běh Opava | 27:35 | + 0:58 | |
3. | Kotůlek Vít | 28:42 | + 2:05 | |||
4. | Matěj Bokiš | AOP1303 | Orientační Běh Opava | 35:16 | + 8:39 | |
5. | rychly Kuba | KRN1500 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:54 | + 11:17 | |
6. | Sajaš Robin | AOP1004 | Orientační Běh Opava | 43:29 | + 16:52 | |
7. | Kohoutek Jakub | AOP0908 | Orientační Běh Opava | 43:33 | + 16:56 | |
8. | Matěj Strouhal | AOP1305 | Orientační Běh Opava | 57:14 | + 30:37 | |
9. | Drosd František | AOP1309 | Orientační Běh Opava | 65:10 | + 38:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václav Liber | AOP1000 | Orientační Běh Opava | 36:01 | ||
2. | Ondřej Podmol | AOP1300 | Orientační Běh Opava | 54:04 | + 18:03 | |
3. | Adam Šamárek | AOP1103 | Orientační Běh Opava | 75:24 | + 39:23 | |
4. | Vojtěch Špiller | AOP1003 | Orientační Běh Opava | 94:35 | + 58:34 | |
Suchánkova | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondřej Gallo | AOP0802 | Orientační Běh Opava | 41:45 | ||
2. | Samuel Klösel | AOP0504 | Orientační Běh Opava | 41:52 | + 0:07 | |
3. | Klapetek Václav | AOP0503 | Orientační Běh Opava | 43:02 | + 1:17 | |
4. | Černohorsky Jan | AOP0704 | Orientační Běh Opava | 65:49 | + 24:04 | |
5. | Adam Grabovský | AOP0603 | Orientační Běh Opava | 79:30 | + 37:45 | |
2111725 | DISK | |||||
Petr Kovalčík | AOP0901 | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Iveta Hájková | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 46:05 | ||
2. | Martínková Markéta | KRN1353 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 105:36 | + 59:31 |