Logo

Startovka závodu: 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti

Klubová startovka

Datum:
23.11.2019
Místo konání:
Bohuňovice
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Bohuňovice
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Binar Robert - R2
Stavitel tratí:
Zdráhal Tomáš - R3
Kluby:
AOP     ASU     HOB     JPV     KON     KSU     LOV     OOL     PLU     PTE     RBK     SHK     SKM     SPR     SSU     STE     TBM     TZL     UOL     VBM     VPM     ZPV     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Tesařová Eva 47647 232620 HDR
01:00:00 Tesařová Lucie 33567 331752 HDR
01:00:00 Pometlová Jana 47648 7206538 P
11:13:00 Tesař Jiří 6515 352349 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Šneiderová Daniela 20986 7201771 D18
11:02:00 Kobylka David 32067 7210915 H18
11:27:00 Šneider Miroslav 22214 51471 H35
11:28:00 Šneiderová Lucie 23917 7201755 D35
11:37:00 Šneider Kvido 25474 53003 H14
11:44:00 Kobylka Roman 37415 2102553 H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Kratochvíl Karel 1257 7202579 H35
11:34:00 Kratochvíl David 24413 53348 H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Štorek Jan 24994 8440505 H18
11:05:00 Plachá Aneta 32014 2108881 D14
11:07:00 Hýbl Dušan 41638 2127873 H35
11:08:00 Poláček Lukáš 2108865 H18
11:09:00 Balvanová Vendula 47404 2080978 D14
11:11:00 Perknovský Radim 1646 8235111 H19
11:12:00 Hýblová Iveta 41637 2127879 D35
11:15:00 Přikrylová Jana 33183 2112722 D14
11:18:00 Kašparová Ivana 5089 8234432 D35
11:19:00 Chmelař Miroslav 1627 8488884 H35
11:21:00 Přikrylová Ivana 33182 2112741 D14
11:23:00 Fajkus Radim 1665 8656711 H19
11:23:00 Martinek Pavel 28912 8123477 H35
11:25:00 Hýblová Eliška 39704 2127853 D14
11:26:00 Přikrylová Jitka 37903 2109752 D35
11:30:00 Poláčková Monika 33181 2109754 D35
11:30:00 Plachý Matyáš 32016 2115705 H10
11:31:00 Přikryl Jiří 37902 2102771 H35
11:35:00 Plachý Ondřej 32015 2108899 H14
11:35:00 Otrusina Jiří 6967 8662320 H19
11:36:00 Plachá Andrea 32013 2102819 D35
11:39:00 Štorek David 24995 8663202 H19
11:42:00 Fajkusová Jitka 1635 52586 D35
11:43:00 Soldán Vladimír 1632 8266526 H35
11:48:00 Štorková Simona 25108 8006556 D35
11:58:00 Vavrečková Ivana 1630 52864 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Čeřovská Eliška 47198 2020742 HDR
01:00:00 Čeřovská Adéla 38599 2020743 P
01:00:00 Čeřovský Petr 47199 2126252 P
11:03:00 Rozsívalová Adéla 31513 2090865 D14
11:11:00 Navrátil Václav 1911 1417263 H35
11:16:00 Rozsívalová Petra 31512 2112772 D35
11:17:00 Beneš Miroslav 1941 1418762 H19
11:20:00 Rozsíval Martin 31514 2090866 H10
11:24:00 Čeřovský Filip 37953 2020738 H10
11:35:00 Grepl Ladislav 1907 433100 H35
11:38:00 Skácel Jaroslav 1903 341715 H50
11:40:00 Benešová Petra 28793 1418763 D35
11:41:00 Beneš Jindřich 12992 8660477 H19
11:41:00 Hlava Miroslav 1913 500581 H35
11:58:00 Vlachová Eliška 1934 2120659 D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Reichlová Pavla 22323 8670787 D14
11:08:00 Jordánová Nelly 47759 2108906 D10
11:17:00 Videcký Jan 32119 8414126 H35
11:17:00 Reichlová Lucie 22322 446409 D14
11:28:00 Jordán Dominik 47760 2103281 H10
11:31:00 Jordán Alexandr 36221 8680281 H14
11:37:00 Štábl Roman 14544 446432 H35
11:40:00 Štábl Vít 32334 2053548 H10
11:44:00 Reichlová Jiřina 2106 7211248 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Žebrák Zbyněk 3151 232429 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Pisková Drahomíra 445082 P
01:00:00 Pisk Stanislav 445029 P
11:45:00 Světnický Alexandr 5167 426375 H35
11:46:00 Hladík Ladislav 3408 52436 H19
11:48:00 Višňa Milan 5164 8028829 H50
11:52:00 Smolka Miloslav 3391 52747 H50
11:56:00 Albert František 5161 52531 H50
12:02:00 Slavíčková Katka 3401 421853 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Karásek Antonín 30971 8061467 H18
11:06:00 Luterová Laura 45612 2044897 D10
11:09:00 Černoch Martin 21086 8667538 H19
11:11:00 Štefková Michaela 40709 681869 D14
11:19:00 Matyšek Radoslav 3891 8116824 H19
11:19:00 Otrubová Karolína 21986 8061460 D14
11:25:00 Lutera Michal 48020 2051506 H35
11:26:00 Lutera Oliver 45613 2044898 H10
11:27:00 Soldán Robin 20305 8663160 H14
11:28:00 Černochová Michaela 21087 8660570 D19
11:32:00 Hřivňák Petr 41276 896972 H10
11:32:00 Otruba František 12993 8667537 H19
11:36:00 Otrubová Ivona 3888 887939 D19
11:36:00 Kožnárek Pavel 49742 2061817 H10
11:43:00 Karásek František 36745 8061407 H19
11:44:00 Otrubová Johana 1923 995816 D19
11:50:00 Luterová Kristýna 46927 682345 D35
11:52:00 Janečková Adéla 27637 2087689 D19
11:56:00 Otrubová Anna 3883 8667550 D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Fládr Jan 42753 2102683 HDR
01:00:00 Mikušová Kateřina 42751 2102682 HDR
01:00:00 Šmída Patrik 42677 301572 HDR
01:00:00 Mikušová Ivana 3924 1424645 P
01:00:00 Vavrdová Karolína 13114 2135196 P
01:00:00 Mikšíková Kateřina 3919 8827 P
01:00:00 Mikuš Matěj 13113 2135162 P
11:12:00 Bábková Amálie 38063 2127533 D10
11:56:00 Bartošová Dana 38062 2131187 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Mazalová Monika 4091 8667995 D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Fátor Jan 304 8670457 H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Vlček Roman 20375 8670823 H35
11:36:00 Kavan Luboš 4711 619094 H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:58:00 Pilc Oldřich 7104 8135135 H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:42:00 Ostřanský Josef 5081 8061472 H50
11:52:00 Ostřanská Iveta 5086 224901 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Neumann Jaroslav 5163 8116698 P
01:00:00 Burda Tomáš 40507 2118486 P
11:00:00 Mikošková Marie 36288 2108903 D18
11:05:00 Poštulka Zdenek 24245 2080962 H35
11:06:00 Burdová Helena 36025 2108904 D18
11:09:00 Mikoška Eman 39733 2112775 H35
11:13:00 Burdová Hana 37441 2112745 D14
11:14:00 Zbraňková Magda 5179 2096137 D35
11:14:00 Lukašák Šimon 14964 8655380 H19
11:20:00 Smolka Martin 13215 8648563 H19
11:22:00 Marek Martin 25480 2073656 H10
11:25:00 Světnický Antonín 13214 2108898 H14
11:26:00 Lukašáková Sára 14969 2035723 D19
11:26:00 Poštulka Lukáš 23559 2060295 H19
11:29:00 Mikoška Jan 39423 2112769 H14
11:31:00 Marek Antonín 22647 8028819 H19
11:32:00 Marková Ema 14967 8655379 D19
11:33:00 Poštulka Tomáš 23558 2060296 H19
11:33:00 Tomášek Tomáš 36026 2108900 H35
11:34:00 Lubrichová Veronika 32599 8660567 D19
11:34:00 Mikošková Iveta 39720 2113042 D35
11:38:00 Smolková Sabina 13209 7206537 D19
11:38:00 Urbanová Edita 5182 52480 D35
11:38:00 Tomášek Matěj 43628 442849 H10
11:38:00 Mlejnek Pavel 5181 52513 H19
11:40:00 Hepnar Luboš 5166 8655386 H19
11:42:00 Mikošková Tereza 47764 2143385 D19
11:44:00 Doležel Ondřej 5190 8654919 H19
11:46:00 Poštulková Milada 28778 2080842 D35
11:50:00 Marková Eva 28777 8028882 D19
11:50:00 Lukašák Štefan 28796 2080964 H50
11:54:00 Lubrichová Eva 37455 2112743 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Karlík Jan 36082 8323322 H19
11:15:00 Kavan Tomáš 6993 8644875 H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Novosadová Klára 37565 2070833 D10
11:12:00 Novosad Pavel 29383 8660475 H19
11:18:00 Pekárek Tobias 6373 8663152 H19
11:21:00 Vaněk Bořek 32908 2113077 H19
11:27:00 Pekárek Evžen 6042 8660398 H19
11:40:00 Pekárková Eva 6050 8663119 D19
11:42:00 Pekárek David 30806 2121129 H10
11:42:00 Novosad Pavel 37564 2080910 H19
11:54:00 Matochová Adéla 27727 8670800 D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Dráč Pavel 40098 2109764 P
01:00:00 Šubrt Zdeněk 6162 52467 P
11:02:00 Kopecká Tereza 29049 2069081 D10
11:04:00 Kopecká Nela 15082 2044889 D18
11:07:00 Dráčová Barbora 33721 2069085 D14
11:08:00 Šaňáková Marie 29048 2111803 D18
11:08:00 Jadviščok Ladislav 26828 2075671 H19
11:10:00 Kubíčková Magdalena 40964 2113056 D10
11:14:00 Paulíčková Adela 45110 2118494 D10
11:22:00 Zbíral Robert 42566 8660922 H19
11:23:00 Janků Karolína 39505 8226421 D14
11:24:00 Kubíčková Eva 43779 2419904 D19
11:25:00 Krampla Tomáš 47487 2148092 H19
11:28:00 Paulíček Michal 38954 8670456 H19
11:33:00 Heča Michal 47971 0 H14
11:34:00 Krampla Michal Jan 47130 2148133 H19
11:37:00 Kopecký David 15085 8662369 H19
11:45:00 Horký Jan 6183 2020741 H19
11:46:00 Jadviščok Ladislav 6165 52440 H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Mazal Zdeněk 6310 8656569 H19
11:46:00 Jemelíková Lada 6297 53489 D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:32:00 Hašková Eva 6589 515112 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:15:00 Dokoupil Vojtěch 7110 52596 H35
11:20:00 Jarošová Petra 7112 52654 D35
11:39:00 Jaroš Vojtěch 7107 231248 H35

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
01:00 Kolář Radovan 0 XX2 HDR
01:00 (HDR) Vacant 0 HDR
01:00 (HDR) Vacant 0 HDR
01:00 (HDR) Vacant 0 HDR
01:00 (HDR) Vacant 0 HDR
01:00 (HDR) Vacant 0 HDR
01:00 (HDR) Vacant 0 HDR
01:00 (HDR) Vacant 0 HDR
01:00 Pinkrtonová Barbora 52438 XX1 P
01:00 Horký Jan 2060240 XX1 P
01:00 (P) Vacant 0 P
01:00 (P) Vacant 0 P
01:00 (P) Vacant 0 P
01:00 (P) Vacant 0 P
01:00 (P) Vacant 0 P
01:00 (P) Vacant 0 P
01:00 (P) Vacant 0 P
01:00 (P) Vacant 0 P
01:00 (P) Vacant 0 P
01:00 (P) Vacant 0 P
01:00 (P) Vacant 0 P
01:00 (P) Vacant 0 P
11:03 Vakant 0 D50
11:04 (D10) Vacant 0 D10
11:10 Vakant 0 D18
11:16 Vakant 0 D10
11:18 Vakant 0 D10
11:27 Vakant 0 D14
11:39 Grunwald Martin 0 XX2 H14
11:41 Vakant 0 H14
11:43 Vakant 0 H14
11:44 Vakant 0 H10
11:46 Vakant 0 H10
11:47 Vakant 0 H19
11:48 Vakant 0 H19
11:49 Vakant 0 H19
11:49 Grunwald Martin 0 XX2 H35
11:50 Vakant 0 H19
11:51 Vakant 0 H19
11:51 Vakant 0 H35
11:53 Vakant 0 H35
12:00 Vakant 0 D19
12:00 Vakant 0 D35
12:00 Vakant 0 H50
12:02 Vakant 0 D19
12:02 Vakant 0 H50
01:00 Škarda Jozef 49805 2125328 ZŠ a MŠ Těšetice HDR
01:00 Holibka Karel 50254 2125334 ZŠ a MŠ Těšetice HDR
01:00 Navrátil Vojtěch 49780 2121889 ZŠ a MŠ Těšetice HDR
01:00 Grégrová Zuzana 50115 2125314 ZŠ a MŠ Těšetice P
11:47 Roubalík Radovan 32145 8656544 ZŠ a MŠ Těšetice H35
01:00 Svoboda Marek 9138 STS Červenka HDR
01:00 Zifčáková Justýna 2113084 Olomouc HDR
01:00 Zifčáková Šarlota 2112742 Olomouc HDR
11:29 Mitáček Jiří 0 M-sport H19
11:01 Felklová Jarmila 433098 ASPV OA Šumperk D50
11:13 Ženčák Jaroslav 2060274 ASPV OA Šumperk H19
11:22 Ženčáková Marie 2032185 ASPV OA Šumperk D35
11:54 Felkl Luděk 52589 ASPV OA Šumperk H50
01:00 Sanetrník David 0 Sanetrník P
01:00 Fiala Dominik 0 Sanetrník P
01:00 Sanetrník Josef 0 Sanetrník P
01:00 Dvořáková Iva 0 Šneci v běhu P
01:00 Foltin David 0 bezklubu P
11:16 Štěpánek Radek 0 PTENÍ H19
01:00 Fanta Maxmilian 52421 Fantovi HDR
11:36 Kratina Tomáš 0 Business Logic s.r.o. H19
01:00 Buráňová Hana 2108870 BzB P
11:40 Buráň Zdeněk 2127637 BzB H50
01:00 Chmelařová Blanka 8885 péčkaři P
11:07 Novotný Petr 2067992 DUKLA Blansko H19
11:24 Balvanová Martina 2081362 nejsem členem klubu D35
11:48 Chytalová Anna 1602630 nejsem členem klubu D19
01:00 Heča Šimon 0 HEČOVI HDR
01:00 Švec Sebastian 0 DDM Olomouc P