Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:30:00 | 00 | Palasová Lada | 0020003 | 2129194 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:32:00 | 02 | Křížová Elen | 0100001 | 53598 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
10:34:00 | 04 | Svobodová Apolena | 0020004 | 2129197 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:36:00 | 06 | Dvořáková Anežka | 0060003 | 420404 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
10:38:00 | 08 | Lorencová Anna | 0010001 | 4187 | Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram | |
10:40:00 | 10 | Řepásková Anna | 0100006 | 301009 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
10:42:00 | 12 | Neškudlová Kateřina | 0170001 | 52122 | Základní škola Kamenice | |
10:44:00 | 14 | Kalošová Monika | 0100002 | 301002 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
10:46:00 | 16 | Doležalová Amálie | 0020002 | 2129193 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:48:00 | 18 | Doležalová Nikol | 0170003 | 301043 | Základní škola Kamenice | |
10:52:00 | 22 | Zamastilová Amálie | 0180001 | 2260156 | Základní škola Řevnice | |
10:54:00 | 24 | Božovská Karolína | 0100003 | 301003 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
10:56:00 | 26 | Komová Barbora | 0020006 | 1253 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:58:00 | 28 | Andrlová Hana | 0060002 | 51400 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
11:00:00 | 30 | Potužáková Tereza | 0170002 | 301041 | Základní škola Kamenice | |
11:02:00 | 32 | Mikulová Laura | 0160001 | 2127539 | ZŠ ZVOLE | |
11:04:00 | 34 | Bláhová Andrea | 0100005 | 301008 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
11:06:00 | 36 | Šmídová Marie | 0170024 | 301075 | Základní škola Kamenice | |
11:08:00 | 38 | Nováková Eva | 0020005 | 2129198 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:10:00 | 40 | Nalezencová Tereza | 0140001 | 2111602 | ZŠ Mníšek pod Brdy |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:31:00 | 01 | Knýbelová Anna | 0180009 | 2000586 | Základní škola Řevnice | |
10:33:00 | 03 | Truncová Štěpánka | 0130008 | 2148159 | ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda | |
10:35:00 | 05 | Chrpová Barbora | 0060006 | 438614 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
10:37:00 | 07 | Kulhavá Eliška | 0160004 | 2019240 | ZŠ ZVOLE | |
10:39:00 | 09 | Štolbová Lenka | 0060001 | 52256 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
10:41:00 | 11 | Pokorná Elen | 0170008 | 2420066 | Základní škola Kamenice | |
10:43:00 | 13 | Huplíková Helena | 0110012 | 301076 | ŠKOLY HLÁSEK, Hlásná Třebaň | |
10:47:00 | 17 | Stará Magdalena | 0180008 | 2129210 | Základní škola Řevnice | |
10:49:00 | 19 | Cibochová Lucie | 0010003 | 4191 | Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram | |
10:51:00 | 21 | Neškudlová Anna | 0170007 | 52118 | Základní škola Kamenice | |
10:53:00 | 23 | Hučínová Rosa Marie | 0020013 | 2129208 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:55:00 | 25 | Koubová Marlen | 0180010 | 2221467 | Základní škola Řevnice | |
10:57:00 | 27 | Matoušová Šarlota | 0020037 | 301029 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:59:00 | 29 | Bolinová Evelína | 0180011 | 2092388 | Základní škola Řevnice | |
11:01:00 | 31 | Krátká Justýna | 0110013 | 2129191 | ŠKOLY HLÁSEK, Hlásná Třebaň | |
11:03:00 | 33 | Vodičková Josefina | 0160003 | 2222823 | ZŠ ZVOLE | |
11:05:00 | 35 | Svobodová Adéla | 0130007 | 2148157 | ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda | |
11:07:00 | 37 | Vodičková Anna | 0160006 | 2135169 | ZŠ ZVOLE | |
11:09:00 | 39 | Bradnová Lenka | 0170004 | 2181952 | Základní škola Kamenice | |
11:11:00 | 41 | Tlustá Darja | 0110009 | 2129192 | ŠKOLY HLÁSEK, Hlásná Třebaň | |
11:13:00 | 43 | Rejšková Klára | 0170006 | 2115703 | Základní škola Kamenice | |
11:15:00 | 45 | Mikulová Stella | 0160002 | 8680608 | ZŠ ZVOLE | |
11:19:00 | 49 | Pecklová Laura | 0140013 | 8015304 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:21:00 | 51 | Fantová Madla | 0100011 | 301015 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
11:23:00 | 53 | Košťáková Emma | 0110008 | 2224513 | ŠKOLY HLÁSEK, Hlásná Třebaň | |
11:25:00 | 55 | Natálie Fodorová | 0020016 | 331259 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:27:00 | 57 | Lorencová Kateřina | 0010002 | 8089 | Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram | |
11:29:00 | 59 | Syková Kristina | 0020014 | 2129209 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:31:00 | 61 | Blehová Barbora | 0140004 | 2127569 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:35:00 | 65 | Pilařová Nela | 0220001 | 301050 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
11:37:00 | 67 | Magazu Sophia | 0140010 | 8016029 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:39:00 | 69 | Komová Johana | 0020015 | 2124789 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:41:00 | 71 | Sodomková Nikola | 0160005 | 2031364 | ZŠ ZVOLE | |
11:43:00 | 73 | Neuerová Eliška | 0140012 | 2050493 | ZŠ Mníšek pod Brdy |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:30:00 | 00 | Blehová Veronika | 0150002 | 2127561 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
10:32:00 | 02 | Kopáňková Lucie | 0100015 | 2083420 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
10:34:00 | 04 | Geffertová Marta | 0180012 | 2092374 | Základní škola Řevnice | |
10:36:00 | 06 | Havlíčková Veronika | 0210013 | 8109375 | Gymnázium Říčany | |
10:38:00 | 08 | Pechačová Lucie | 0220003 | 301054 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
10:40:00 | 10 | Lachmanová Laura | 0150005 | 301036 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
10:42:00 | 12 | Belzová Aneta | 0060004 | 303937 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
10:44:00 | 14 | Kořínková Lenka | 0150004 | 301033 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
10:46:00 | 16 | Pospíšilová Nicol | 0220004 | 301055 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
10:48:00 | 18 | Dudlová Hana | 0130003 | 52893 | ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda | |
10:50:00 | 20 | Pokorná Sára | 0170013 | 2118500 | Základní škola Kamenice | |
10:52:00 | 22 | Hrdličková Daniela | 0150003 | 301031 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
10:54:00 | 24 | Šunková Sára | 0210007 | 8328653 | Gymnázium Říčany | |
10:56:00 | 26 | Herynková Lucie | 0100014 | 301018 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
10:58:00 | 28 | Kameníková Lenka | 0220005 | 301056 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
11:02:00 | 32 | Hezká Adéla | 0020027 | 2050499 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:04:00 | 34 | Pechačová Marie | 0220002 | 301051 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
11:06:00 | 36 | Kubásková Nikola | 0180013 | 2260154 | Základní škola Řevnice | |
11:08:00 | 38 | Matoušková Sára | 0130011 | 8031409 | ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda | |
11:10:00 | 40 | Baštová Justýna | 0150001 | 8007179 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:12:00 | 42 | Kahounová Julie | 0220006 | 301057 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
11:14:00 | 44 | Velebilová Anežka | 0020026 | 2134292 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:16:00 | 46 | Slabá Veronika | 0170011 | 2067243 | Základní škola Kamenice | |
11:18:00 | 48 | Berná Klára | 0130001 | 2143338 | ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda | |
11:20:00 | 50 | Basistová Aneta | 0140003 | 2044896 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:22:00 | 52 | Eppingerová Eliška | 0020028 | 2148192 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:24:00 | 54 | Balejová Sofie | 0170009 | 8660541 | Základní škola Kamenice | |
11:26:00 | 56 | Tvrdková Sofie Anna | 0140016 | 2111616 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:28:00 | 58 | Homolová Rozálie | 0060007 | 52259 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
11:30:00 | 60 | Bartoňová Elena | 0180014 | 2029181 | Základní škola Řevnice | |
11:34:00 | 64 | Doležalová Anna | 0010004 | 4195 | Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:28:00 | 58 | Vimmerová Eliška | 0150009 | 301037 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:30:00 | 60 | Hezká Tereza | 0020036 | 2111613 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:32:00 | 62 | Drašarová Magda | 0150007 | 2000567 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:34:00 | 64 | Svobodová Adriana | 0180019 | 2029178 | Základní škola Řevnice | |
11:36:00 | 66 | Bubáková Karolína | 0100013 | 301017 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
11:38:00 | 68 | Kašparová Alžběta | 0150006 | 8116782 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:40:00 | 70 | Šunková Berta | 0210008 | 8032776 | Gymnázium Říčany | |
11:44:00 | 74 | Řeháková Laura | 0100012 | 301016 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
11:46:00 | 76 | Leinweberová Julie | 0180020 | 8042141 | Základní škola Řevnice | |
11:48:00 | 78 | Kudrnáčová Marta | 0170017 | 8005429 | Základní škola Kamenice | |
11:50:00 | 80 | Hájková Veronika | 0220007 | 301058 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
11:52:00 | 82 | Vaughanová Sára | 0210009 | 2143394 | Gymnázium Říčany | |
11:54:00 | 84 | Mandová Sabina | 0220008 | 301060 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
11:56:00 | 86 | Havlová Tereza | 0060008 | 8116754 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
11:58:00 | 88 | Housková Adéla | 0150008 | 2050490 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
12:00:00 | 90 | Cíglerová Viktorie | 0180021 | 2090846 | Základní škola Řevnice | |
12:02:00 | 92 | Kotišová Karolína | 0120005 | 2069057 | Masarykovo klasické gymnázium, Říčany | |
12:04:00 | 94 | Geffertová Agáta | 0180018 | 2029168 | Základní škola Řevnice | |
12:06:00 | 96 | Michalská Kristýna | 0120011 | 2060260 | Masarykovo klasické gymnázium, Říčany | |
12:08:00 | 98 | Jandová Eva | 0230001 | 2080955 | 2. ZŠ Dobříš |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:38:00 | 68 | Baštová Jůlie | 0150010 | 2050483 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:40:00 | 70 | Kovandová Kamila | 0030001 | 2060246 | Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo nám. 800, Kralupy nad Vltavou | |
11:42:00 | 72 | Michalská Sára | 0120012 | 9201629 | Masarykovo klasické gymnázium, Říčany | |
11:44:00 | 74 | Ficová Markéta | 0150014 | 301039 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:46:00 | 76 | Pokorná Tereza | 0030003 | 2060247 | Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo nám. 800, Kralupy nad Vltavou | |
11:48:00 | 78 | Pelantová Martina | 0210001 | 8226419 | Gymnázium Říčany | |
11:50:00 | 80 | Arnoštová Veronika | 0150012 | 8516920 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:54:00 | 84 | Horáková Barbora | 0120007 | 2085604 | Masarykovo klasické gymnázium, Říčany | |
11:56:00 | 86 | Matějková Kateřina | 0080001 | 2102808 | Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Studentská 166, Poděbrady, okres Nymburk | |
11:58:00 | 88 | Jirasová Anežka | 0150013 | 2045303 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
12:00:00 | 90 | Pavlíčková Hana | 0030002 | 8226325 | Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo nám. 800, Kralupy nad Vltavou | |
12:02:00 | 92 | Nentvichová Jůlie | 0150011 | 2044900 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
12:04:00 | 94 | Kotenová Markéta | 0120001 | 8226391 | Masarykovo klasické gymnázium, Říčany |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:16:00 | 46 | Šenk Martin | 0180003 | 2260166 | Základní škola Řevnice | |
11:18:00 | 48 | Chrpa Martin | 0060010 | 224867 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
11:20:00 | 50 | Turzik Jonáš | 0100004 | 301007 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
11:22:00 | 52 | Skripnik Kilián | 0180002 | 2092380 | Základní škola Řevnice | |
11:24:00 | 54 | Heřmánek Petr | 0100018 | 2102793 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
11:26:00 | 56 | Amler Bruno | 0020009 | 2129206 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:28:00 | 58 | Matějka Jaroslav | 0070006 | 7961 | Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha – západ | |
11:30:00 | 60 | Szárszoi Eduard | 0140014 | 2420051 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:32:00 | 62 | Košek Hugo | 0020008 | 2129200 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:34:00 | 64 | Hňup Zdeněk | 0100007 | 301010 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
11:38:00 | 68 | Pinkr Jan | 0070001 | 1407428 | Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha – západ | |
11:40:00 | 70 | Šuster Jakub | 0180004 | 2221466 | Základní škola Řevnice | |
11:42:00 | 72 | Ježek Adam | 0020007 | 2129199 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:44:00 | 74 | Tomas Vojta | 0100009 | 301013 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
11:46:00 | 76 | Hruda Tobiáš (náhradník) | 0020012 | 2129207 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:48:00 | 78 | Mrštný Matěj | 0070007 | 7987 | Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha – západ | |
11:50:00 | 80 | Skořepa Tadeáš | 0060009 | 52257 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
11:52:00 | 82 | Kučera Martin | 0070002 | 1417246 | Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha – západ | |
11:54:00 | 84 | Fodor Patrik | 0020010 | 981821 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:56:00 | 86 | Pertlík Vít | 0100008 | 301012 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
12:00:00 | 90 | Červenka Vojtěch | 0020011 | 682358 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
12:02:00 | 92 | Svoboda Vojtěch | 0130006 | 2148160 | ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda | |
12:04:00 | 94 | Košťák Hubert | 0110010 | 1078109 | ŠKOLY HLÁSEK, Hlásná Třebaň |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:31:00 | 01 | Hučín Kryštof | 0020023 | 2129215 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:35:00 | 05 | Hübl Hugo | 0180006 | 2000572 | Základní škola Řevnice | |
10:37:00 | 07 | Vaculovič Matěj | 0110003 | 8003628 | ŠKOLY HLÁSEK, Hlásná Třebaň | |
10:39:00 | 09 | Scholz Samuel | 0060012 | 420407 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
10:41:00 | 11 | Kašpar Adam | 0020022 | 2131198 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:43:00 | 13 | Hrubý Matouš | 0220009 | 301061 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
10:47:00 | 17 | Červenka Daniel | 0020017 | 52690 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:49:00 | 19 | Bartoň Theodor | 0180007 | 2029180 | Základní škola Řevnice | |
10:51:00 | 21 | Cipro Marian | 0070005 | 7955 | Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha – západ | |
10:53:00 | 23 | Šťástka Matěj | 0220011 | 301067 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
10:55:00 | 25 | Arnošt Daniel | 0020021 | 51648 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:57:00 | 27 | Fiedler Filip | 0110001 | 8006772 | ŠKOLY HLÁSEK, Hlásná Třebaň | |
10:59:00 | 29 | Dostál Václav (Náhradník) | 0020024 | 8857 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:03:00 | 33 | Heřmánek Milan | 0100010 | 301014 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
11:05:00 | 35 | Skořepa Matyáš | 0060013 | 52264 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
11:07:00 | 37 | Panuška Antonín | 0010006 | 4197 | Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram | |
11:09:00 | 39 | Berný Jáchym | 0130002 | 2143374 | ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda | |
11:11:00 | 41 | Ciboch Michal | 0010007 | 4200 | Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram | |
11:13:00 | 43 | Kučera Jakub | 0070004 | 2148139 | Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha – západ | |
11:15:00 | 45 | Šuster Jan | 0180005 | 2092382 | Základní škola Řevnice | |
11:19:00 | 49 | Pinkr Josef | 0070003 | 1417247 | Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha – západ | |
11:21:00 | 51 | Homolka Vojtěch (Náhradník) | 0020025 | 361921 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:23:00 | 53 | Etrych Matěj | 0140005 | 2135176 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:25:00 | 55 | Novosad Adam | 0110002 | 2129182 | ŠKOLY HLÁSEK, Hlásná Třebaň | |
11:27:00 | 57 | Jiroušek Štěpán | 0140008 | 2151399 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:29:00 | 59 | Andrle Hynek | 0060011 | 420403 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
11:31:00 | 61 | Mašek Miroslav | 0220010 | 301065 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
11:35:00 | 65 | Basista Tobiáš | 0140002 | 2058514 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:37:00 | 67 | Sláma Marek | 0170005 | 2116462 | Základní škola Kamenice | |
11:39:00 | 69 | Piškule František | 0130005 | 2143335 | ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda | |
11:41:00 | 71 | Etrych Tobiáš | 0140006 | 2148206 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:43:00 | 73 | Španěl Vít | 0020018 | 2125358 | Základní škola TRNKA Dobříš |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:30:00 | 00 | Kůr Ivo | 0220012 | 301069 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
10:32:00 | 02 | Szárszoi Antonín | 0150017 | 2104698 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
10:34:00 | 04 | Krutský Vavřinec | 0180016 | 2116476 | Základní škola Řevnice | |
10:36:00 | 06 | Lenhart Richard | 0020033 | 301024 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:38:00 | 08 | Slavíček David | 0180015 | 2029184 | Základní škola Řevnice | |
10:40:00 | 10 | Foukner Stanislav | 0220013 | 301071 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
10:42:00 | 12 | Sarnovský Ladislav | 0020030 | 2148197 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:44:00 | 14 | Hojný Karel | 0210011 | 8033236 | Gymnázium Říčany | |
10:46:00 | 16 | Piškule Štěpán | 0130004 | 2143351 | ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda | |
10:48:00 | 18 | Sláma Kryštof | 0170010 | 2116478 | Základní škola Kamenice | |
10:50:00 | 20 | Kohoutek Lukáš | 0210003 | 8226412 | Gymnázium Říčany | |
10:52:00 | 22 | Lidmila Matouš | 0020029 | 2148196 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:54:00 | 24 | Michalský Ondřej | 0120010 | 2060268 | Masarykovo klasické gymnázium, Říčany | |
10:56:00 | 26 | Rejšek Čeněk | 0170012 | 2135200 | Základní škola Kamenice | |
10:58:00 | 28 | Rampas Tomáš | 0020032 | 301022 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:00:00 | 30 | Jiras František | 0150015 | 2080953 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:02:00 | 32 | Kubeček Tomáš | 0010008 | 2125344 | Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram | |
11:04:00 | 34 | Stibor Adam | 0020031 | 301020 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:06:00 | 36 | Hruška Tomáš | 0150016 | 2000603 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:08:00 | 38 | Prox Jan | 0120008 | 8226428 | Masarykovo klasické gymnázium, Říčany | |
11:10:00 | 40 | Michálek Richard | 0100017 | 2083422 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
11:12:00 | 42 | Zamastil Juraj | 0180017 | 2260164 | Základní škola Řevnice | |
11:14:00 | 44 | Kříž Matěj | 0100016 | 2083421 | ZŠ Benešov, Dukelská 1818 | |
11:18:00 | 48 | Kučera Teodor | 0140015 | 2044899 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:20:00 | 50 | Porsch Jan | 0150018 | 2111612 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:22:00 | 52 | Magazu Lukáš | 0140009 | 8663147 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:24:00 | 54 | Cháma Ondřej | 0090001 | 2260343 | ZŠ Kolín V., Ovčárecká 384, Kolín, okres Kolín |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:30:00 | 00 | Goshovskyy Yulian | 0220017 | 301074 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
10:32:00 | 02 | Peckl Kryštof | 0150019 | 8011630 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
10:34:00 | 04 | Lorenc Václav | 0010010 | 8154976 | Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram | |
10:36:00 | 06 | Šejnoha Jakub | 0180025 | 301048 | Základní škola Řevnice | |
10:38:00 | 08 | Dragoun Matěj | 0010011 | 2104706 | Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram | |
10:40:00 | 10 | Valnoha Marek | 0170015 | 2213817 | Základní škola Kamenice | |
10:42:00 | 12 | Stříbrný Filip | 0180022 | 301044 | Základní škola Řevnice | |
10:46:00 | 16 | Chmelík Štěpán | 0220014 | 2058502 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
10:48:00 | 18 | Sobíšek Vít | 0020035 | 301027 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
10:50:00 | 20 | Rejšek Václav | 0170018 | 2084939 | Základní škola Kamenice | |
10:54:00 | 24 | Havlíček Martin | 0220015 | 8516417 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
10:58:00 | 28 | Hylmar Vojtěch | 0170016 | 8012865 | Základní škola Kamenice | |
11:00:00 | 30 | Žižka Přemysl | 0230002 | 8332266 | 2. ZŠ Dobříš | |
11:02:00 | 32 | Novák Matyáš | 0150022 | 301040 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:04:00 | 34 | Pelant Jan | 0120003 | 8109330 | Masarykovo klasické gymnázium, Říčany | |
11:06:00 | 36 | Bigoni Theo | 0020034 | 301025 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:10:00 | 40 | Kohout Vojtěch | 0120004 | 2060262 | Masarykovo klasické gymnázium, Říčany | |
11:12:00 | 42 | Fortelka Jiří | 0060014 | 1452445 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
11:14:00 | 44 | Poslední Tomáš | 0220016 | 301073 | ZŠ a MŠ Nový Knín | |
11:16:00 | 46 | Hošek Ondřej | 0230003 | 2039783 | 2. ZŠ Dobříš | |
11:18:00 | 48 | Jiras Antonín | 0150021 | 8116815 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:20:00 | 50 | Nývlt Jan | 0180024 | 301046 | Základní škola Řevnice | |
11:22:00 | 52 | Jedlička Aleš | 0170020 | 2067940 | Základní škola Kamenice | |
11:24:00 | 54 | Volek Robin | 0060015 | 9201322 | ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 | |
11:26:00 | 56 | Matys Ondřej | 0140011 | 8226363 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:28:00 | 58 | Knýbel Šimon | 0180023 | 301045 | Základní škola Řevnice | |
11:30:00 | 60 | Šimek Matouš | 0170014 | 8066720 | Základní škola Kamenice | |
11:34:00 | 64 | Hruška Marek | 0140007 | 8014485 | ZŠ Mníšek pod Brdy | |
11:36:00 | 66 | Spaněl Filip | 0150020 | 2080956 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
10:31:00 | 01 | Harynek Jan | 0150027 | 2044894 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
10:33:00 | 03 | Končický Štěpán | 0210012 | 8226394 | Gymnázium Říčany | |
10:35:00 | 05 | Janda Jakub | 0150026 | 8662308 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
10:37:00 | 07 | Šálek Adam | 0190003 | 8655463 | Gymnázium Příbram, Legionářů 402, Příbram 7 | |
10:39:00 | 09 | Vejražka David | 0030005 | 2801247 | Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo nám. 800, Kralupy nad Vltavou | |
10:41:00 | 11 | Horešovský Zdeněk | 0190002 | 8028871 | Gymnázium Příbram, Legionářů 402, Příbram 7 | |
10:43:00 | 13 | Valenta Martin | 0030004 | 8328664 | Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo nám. 800, Kralupy nad Vltavou | |
10:47:00 | 17 | Kakrda Matěj | 0080002 | 2171119 | Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Studentská 166, Poděbrady, okres Nymburk | |
10:49:00 | 19 | Snížek Ondřej | 0150025 | 8116788 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
10:51:00 | 21 | Vejr Vašek | 0190004 | 8226435 | Gymnázium Příbram, Legionářů 402, Příbram 7 | |
10:53:00 | 23 | Žebrák Adam | 0030006 | 8007198 | Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo nám. 800, Kralupy nad Vltavou | |
10:55:00 | 25 | Petrilák Matouš Nathaniel | 0190001 | 8654908 | Gymnázium Příbram, Legionářů 402, Příbram 7 | |
10:57:00 | 27 | Kohoutek Tomáš | 0210002 | 8061461 | Gymnázium Říčany | |
10:59:00 | 29 | Volejník Ondřej | 0080003 | 2181930 | Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Studentská 166, Poděbrady, okres Nymburk | |
11:05:00 | 35 | Snížek Martin | 0150024 | 8116738 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš | |
11:07:00 | 37 | Václavík Richard | 0120009 | 2039793 | Masarykovo klasické gymnázium, Říčany | |
11:09:00 | 39 | Semorád Šimon | 0190005 | 7205024 | Gymnázium Příbram, Legionářů 402, Příbram 7 | |
11:11:00 | 41 | Hudos Václav | 0120006 | 2049641 | Masarykovo klasické gymnázium, Říčany | |
11:13:00 | 43 | Kučera Jáchym | 0150023 | 8116741 | Gymnázium Karla Čapka, Dobříš |
Čas startu | Čas startu od 00 | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
11:17:00 | 47 | Nováková Martina | 0080004 | 2102798 | Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Studentská 166, Poděbrady, okres Nymburk | |
11:21:00 | 51 | Kučerová Barbora | 0070008 | 2021835 | Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha – západ | |
11:23:00 | 53 | Neškudla Jan | 0170021 | 8226404 | Základní škola Kamenice | |
11:25:00 | 55 | Pelant Michal | 0210010 | 2069060 | Gymnázium Říčany | |
11:27:00 | 57 | Vaculovic Radim | 0110011 | 8119443 | ŠKOLY HLÁSEK, Hlásná Třebaň | |
11:29:00 | 59 | Berná Markéta | 0130009 | 52889 | ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda | |
11:33:00 | 63 | Arnoštová Kateřina | 0020001 | 8226388 | Základní škola TRNKA Dobříš | |
11:35:00 | 65 | Jedlička Adam | 0170023 | 2075620 | Základní škola Kamenice | |
11:37:00 | 67 | Koten Pavel | 0120002 | 8004315 | Masarykovo klasické gymnázium, Říčany | |
11:39:00 | 69 | Pokorná Kamila | 0170022 | 2118482 | Základní škola Kamenice | |
11:41:00 | 71 | Skripnik Matouš | 0180026 | 8116721 | Základní škola Řevnice | |
11:43:00 | 73 | Dudlová Jana | 0130010 | 2135182 | ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda | |
11:45:00 | 75 | Kudrnáčová Hana | 0170019 | 232268 | Základní škola Kamenice |