Výsledky závodu: Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B

Datum:
23.02.2013
Místo konání:
Vlachovice
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Mapa:
Černá skála 1:10000 rozměr A4
Ředitel závodu:
Hruška Jiří
Hlavní rozhodčí:
Pospíšek Zbyněk
Stavitel tratí:
Mareček Petr
JURY:
Škoda Přemek, Zuzánek Zdeněk, Klech Richard
Protokol:
Závod proběhl za zamračeného, větrného počasí, teplota mírně pod nulou, cca -2st Protest nebyl podán, nikdo nebyl zraněn.
Kategorie:
D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H14     H17     H20     H21     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     TN     TP    
D14
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 20:41
2. Nechanická Klára OSN0050 C SK OS Nové Město n. M. 21:51 + 1:10
3. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 23:05 + 2:24
4. Peterová Jana DOB0051 C KOB Dobruška 25:56 + 5:15
5. Kosová Tereza DOB0151 A KOB Dobruška 26:26 + 5:45
6. Kalenská Dominika STH9958 C SK Studenec 27:06 + 6:25
7. Urbanová Markéta STH9953 C SK Studenec 28:21 + 7:40
8. Kolářová Johana PGP9952 A SK Praga 29:06 + 8:25
9. Kalousková Marie DKP0151 C Oddíl OB Kotlářka 29:53 + 9:12
D17
4.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:25
2. Kubínová Veronika SKV9752 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:07 + 7:42
3. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 40:45 + 9:20
4. Szarzecová Lucie TRI9850 B TJ TŽ Třinec 42:55 + 11:30
5. Argalášová Kateřina TRI9750 B TJ TŽ Třinec 44:41 + 13:16
6. Horvátová Hana SSU9794 A SK Severka Šumperk 46:15 + 14:50
7. Firešová Markéta ZBM9951 C SK Žabovřesky Brno 46:48 + 15:23
8. Sabelová Markéta TRI9655 C TJ TŽ Třinec 53:09 + 21:44
9. Tesařová Jana TRI9751 C TJ TŽ Třinec 54:56 + 23:31
10. Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 64:37 + 33:12
11. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 64:39 + 33:14
12. Klašková Josefina DKP9650 C Oddíl OB Kotlářka 106:40 + 75:15
Kovářová Tereza TRI9758 C TJ TŽ Třinec DISK
D20
5.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Ewa VRB9499 E SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37:07
2. Kubínová Romana SKV9452 B TJ Slovan Karlovy Vary 54:31 + 17:24
D21
7.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančíková Hana TZL8852 E SKOB Zlín 50:16
2. Kovářová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 50:34 + 0:18
3. Böhmová Eva VLI8351 E Slavia Liberec orienteering 51:24 + 1:08
4. Chudíková Barbora SJI7850 E OK Jihlava 51:25 + 1:09
5. Karochová Simona DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka 52:53 + 2:37
6. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 56:51 + 6:35
7. Ondráčková Veronika EKP7850 E VŠTJ Ekonom Praha 63:08 + 12:52
8. Horová Magda SZP5450 E TJ Slovan Zdravotník Praha 63:21 + 13:05
9. Tichovská Martina SZP8655 E TJ Slovan Zdravotník Praha 66:34 + 16:18
10. Tomešová Daniela JIL8451 C OK Jilemnice 67:30 + 17:14
11. Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 67:32 + 17:16
12. Peterová Věra DOB8751 E KOB Dobruška 69:05 + 18:49
13. Gebauerová Jana ZBM7951 A SK Žabovřesky Brno 70:44 + 20:28
14. Foglarová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 73:27 + 23:11
15. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 76:10 + 25:54
16. Kopáčková Iva CHT8851 A OOB SK Chrast 78:11 + 27:55
17. Marečková Kateřina CHT7551 C OOB SK Chrast 80:51 + 30:35
18. Janovská Petra PGP7355 E SK Praga 81:21 + 31:05
19. Ježková Dominika SSP9050 C SK Stopa Praha 86:23 + 36:07
20. Hrobařová Lenka TJN7754 E OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:17 + 39:01
21. Chmelíková Tereza SZP8750 C TJ Slovan Zdravotník Praha 101:09 + 50:53
22. Ježková Klára SZP8484 C TJ Slovan Zdravotník Praha 109:53 + 59:37
Hlavatá Andrea CHA8753 C OK Chrastava DISK
Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno VZDAL
D35
4.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 48:46
2. Jurečková Leona VLI7753 C Slavia Liberec orienteering 53:50 + 5:04
3. Škorpilová Jana SZP7450 C TJ Slovan Zdravotník Praha 54:25 + 5:39
4. Jašková Šárka VLI7752 C Slavia Liberec orienteering 62:49 + 14:03
5. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 62:56 + 14:10
6. Holubová Veronika YBM7451 C Klub turistů a lyžařů Brno 65:35 + 16:49
7. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 65:38 + 16:52
8. Dvořáčková Jana TTR7852 C OOB Třebíč 67:38 + 18:52
D45
4.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:47
2. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 57:59 + 2:12
3. Smolková Alena SSP6450 C SK Stopa Praha 58:04 + 2:17
4. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 58:48 + 3:01
5. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 59:38 + 3:51
6. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 63:51 + 8:04
7. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 70:09 + 14:22
8. Ježková Regina SSP6350 C SK Stopa Praha 82:55 + 27:08
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 83:48 + 28:01
D55
3.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 42:13
2. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 47:44 + 5:31
3. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:46 + 7:33
4. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 87:35 + 45:22
D65
3.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 59:53
2. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 67:05 + 7:12
H14
3.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 30:02
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 30:49 + 0:47
3. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 31:21 + 1:19
4. Mareček Šimon CHT0202 B OOB SK Chrast 34:58 + 4:56
5. Kašpar Petr SSU9911 B SK Severka Šumperk 36:10 + 6:08
6. Volák Ondřej BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 37:04 + 7:02
7. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 37:19 + 7:17
8. Panovec Kryštof OTK0001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:26 + 10:24
9. Šťastný Jiří TBM9906 A KOS TJ Tesla Brno 45:38 + 15:36
10. Průša Kryštof NER01 C 49:02 + 19:00
11. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 52:35 + 22:33
12. Průša Dominik NER04 C 52:52 + 22:50
13. Šubrt Matěj DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka 56:40 + 26:38
14. Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga 62:55 + 32:53
H17
5.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37:34
2. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 37:49 + 0:15
3. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:07 + 1:33
4. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 40:25 + 2:51
5. Vystavěl Ondřej JPV9807 C SK Prostějov 45:33 + 7:59
6. Doležal Vít SJC9802 A Sportcentrum Jičín 56:29 + 18:55
7. Madzia Martin TRI9705 C TJ TŽ Třinec 59:26 + 21:52
8. Werner Michal PGP9705 C SK Praga 60:14 + 22:40
9. Čermák Adam PGP9701 C SK Praga 65:21 + 27:47
10. Asper Tomáš PGP9604 C SK Praga 89:07 + 51:33
Podmolík Josef TZL9701 C SKOB Zlín DISK
Ježek Ondřej PGP9706 C SK Praga DISK
H20
6.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 48:18
2. Šňupárek Václav DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka 50:38 + 2:20
3. Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec 51:45 + 3:27
4. Neumann Vojtěch PVP9400 A VSK Přírodověda 51:50 + 3:32
5. Klaška Pavel DKP9301 E Oddíl OB Kotlářka 54:06 + 5:48
H21
8.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 49:15
2. Drobník Michal SJC8709 E Sportcentrum Jičín 51:50 + 2:35
3. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 52:14 + 2:59
4. Kolín Jan JIL7701 E OK Jilemnice 53:16 + 4:01
5. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 54:06 + 4:51
6. Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha 54:13 + 4:58
7. Venhoda Milan SJI7104 E OK Jihlava 55:07 + 5:52
8. Vodrážka Jajub VLI7604 A Slavia Liberec orienteering 57:35 + 8:20
9. Ondráček Radim EKP7414 E VŠTJ Ekonom Praha 57:42 + 8:27
10. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 57:52 + 8:37
11. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Praha 57:59 + 8:44
12. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 59:50 + 10:35
13. Hora Vojtěch SZP8300 E TJ Slovan Zdravotník Praha 60:20 + 11:05
14. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 61:56 + 12:41
15. Kantor Ondřej TRI9103 A TJ TŽ Třinec 63:47 + 14:32
16. Klech Richard VRB7201 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 64:02 + 14:47
17. Kunc Radovan TJN5549 E OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:30 + 16:15
18. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 65:50 + 16:35
19. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 65:57 + 16:42
20. Rauch Stanislav VPM8201 E KOS Slavia VŠ Plzeň 66:09 + 16:54
21. Váňa Lukáš VRB8601 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 66:34 + 17:19
22. Laciga Zdeněk SZP5200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 66:39 + 17:24
23. Boudný Jan SZP7401 E TJ Slovan Zdravotník Praha 66:53 + 17:38
24. Žaloudek Petr SZP8301 B TJ Slovan Zdravotník Praha 67:23 + 18:08
25. Jašek Petr JAM7601 A SK Jamnice 68:16 + 19:01
26. Bořánek Petr SZP7000 E TJ Slovan Zdravotník Praha 69:16 + 20:01
27. Preininger Ondřej DOB8801 B KOB Dobruška 69:29 + 20:14
28. Sysel Ondřej PGP8302 B SK Praga 71:46 + 22:31
29. Janovský Tomáš PGP6401 A SK Praga 71:48 + 22:33
30. Preininger Luděk DOB8001 B KOB Dobruška 77:56 + 28:41
31. Jirka Michal PTE8403 B TJ Sokol Ptení 78:26 + 29:11
32. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 78:50 + 29:35
33. Hnik Petr EKP8112 B VŠTJ Ekonom Praha 79:08 + 29:53
34. Hýbl Lukáš PVP7500 B VSK Přírodověda 80:30 + 31:15
35. Čáp Ondřej DOB7405 B KOB Dobruška 81:48 + 32:33
36. Neumann Tomáš PVP8900 B VSK Přírodověda 83:01 + 33:46
37. Regal Jan PVP7307 B VSK Přírodověda 86:35 + 37:20
38. Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 86:38 + 37:23
39. Jirka Jakub VPM7905 B KOS Slavia VŠ Plzeň 88:02 + 38:47
40. Král Luboš PVP8400 B VSK Přírodověda 90:30 + 41:15
Hradec Pavel TUR8801 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov DISK
Ostřanský Filip ASU9243 B Magnus Orienteering DISK
Kovář Miroslav SZP8101 E TJ Slovan Zdravotník Praha VZDAL
H21B
6.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 46:12
2. Prášil Marek TTR7301 C OOB Třebíč 47:38 + 1:26
3. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 51:05 + 4:53
4. Prošek Michal SJI7823 B OK Jihlava 56:11 + 9:59
5. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 61:56 + 15:44
6. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 67:53 + 21:41
7. Sýkora Bohumil CHC8601 C KOB Choceň 70:15 + 24:03
8. Sedlák Radek LIV7503 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 70:34 + 24:22
9. Tesař Daniel VPM8202 C KOS Slavia VŠ Plzeň 70:39 + 24:27
10. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 71:33 + 25:21
11. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 71:37 + 25:25
12. Paulíček Jiří SJI7727 C OK Jihlava 72:00 + 25:48
13. Klomínský Václav KPY8700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:16 + 26:04
14. Němec Jan CHA8606 C OK Chrastava 85:36 + 39:24
15. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 86:20 + 40:08
16. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 88:10 + 41:58
17. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 95:43 + 49:31
Žáček Martin LIV6803 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK
MS Masopustová Elis PGP8700 B SK Praga 53:15 + 7:03
H35
7.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:55
2. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 50:20 + 0:25
3. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 54:40 + 4:45
4. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 56:26 + 6:31
5. Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 57:04 + 7:09
6. Průša Michal TBM7320 C KOS TJ Tesla Brno 57:48 + 7:53
7. Tomeš Petr JIL7531 C OK Jilemnice 59:16 + 9:21
8. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 63:00 + 13:05
9. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 63:34 + 13:39
10. Šmahel David TBM7407 C KOS TJ Tesla Brno 68:13 + 18:18
11. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 68:24 + 18:29
12. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 68:34 + 18:39
13. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 69:28 + 19:33
14. Hora Vladimír SZP5100 C TJ Slovan Zdravotník Praha 69:38 + 19:43
15. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 69:52 + 19:57
16. Kurfürst Pavel LIV7400 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 74:23 + 24:28
17. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 75:00 + 25:05
18. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 78:25 + 28:30
19. Kos Michal DOB6802 C KOB Dobruška 78:31 + 28:36
20. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 85:14 + 35:19
21. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 86:10 + 36:15
22. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 89:40 + 39:45
23. Pospíšil Jiří PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská 91:56 + 42:01
Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín DISK
MS Vorel Tomáš HAV9999 C SKOB Baník Havířov 101:14 + 51:19
H45
5.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 44:00
2. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 48:25 + 4:25
3. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:38 + 4:38
4. Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha 50:12 + 6:12
5. Kolář Leopold VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 51:18 + 7:18
6. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 56:40 + 12:40
7. Šimek Miroslav PVP6300 C VSK Přírodověda 58:09 + 14:09
8. Opletal Jaroslav HAV6200 C SKOB Baník Havířov 58:39 + 14:39
9. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 68:43 + 24:43
H55
4.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erlebach Josef SSP5200 C SK Stopa Praha 38:31
2. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 38:53 + 0:22
3. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 40:43 + 2:12
4. Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 46:08 + 7:37
5. Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 48:23 + 9:52
6. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 48:34 + 10:03
7. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 49:29 + 10:58
8. Herdegen Ondřej VOV5201 C VSK VŠB TU Ostrava 49:58 + 11:27
9. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 51:41 + 13:10
10. Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. Brněnská 54:03 + 15:32
11. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB Prostějov 59:11 + 20:40
12. Gregoriades Zdeněk SSP5400 C SK Stopa Praha 63:00 + 24:29
13. Neumann Zbyněk PVP5300 C VSK Přírodověda 63:21 + 24:50
14. Čermák Jiří PGP5600 C SK Praga 73:59 + 35:28
15. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 75:12 + 36:41
16. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 75:38 + 37:07
17. Kramoliš Jan PVP5000 C VSK Přírodověda 92:42 + 54:11
18. Skála Aleš PBM5400 C TJ Spartak 1. Brněnská 130:19 + 91:48
H65
4.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava 35:16
2. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 41:12 + 5:56
3. Hrobař Rudolf DOB4702 C KOB Dobruška 46:29 + 11:13
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 48:53 + 13:37
5. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 52:37 + 17:21
6. Němec Vladimír SSP4201 C SK Stopa Praha 61:50 + 26:34
7. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha 62:48 + 27:32
8. Mikan Vladimír SJC4805 C Sportcentrum Jičín 81:14 + 45:58
H75
4.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír SSP3800 C SK Stopa Praha 76:28
TN
2.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Petr VBM7001 C VSK Mendelu Brno 26:36
2. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 39:02 + 12:26
3. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:55 + 13:19
4. Richter Rudolf ADA C OOB TJ Spartak Adamov 168:16 + 141:40
TP
4.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 38:13
2. Horký Petr UBM7003 C OOB TJ Průkopník Brno 38:19 + 0:06
3. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 40:32 + 2:19
4. Šafek Jiří ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno 45:43 + 7:30
5. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 50:49 + 12:36
6. Firesova Andrea ZBM C SK Žabovřesky Brno 51:01 + 12:48
7. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 51:42 + 13:29
8. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 53:11 + 14:58
9. Šťastná Irena TBM7351 C KOS TJ Tesla Brno 55:20 + 17:07
10. Feldová Iva NER0003 C 60:14 + 22:01
11. Čížková Markéta ADA9652 C OOB TJ Spartak Adamov 61:48 + 23:35
12. Salingerová Anna C 62:48 + 24:35
13. Řezníčková Hana CHT6052 C OOB SK Chrast 63:35 + 25:22
14. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:59 + 26:46
15. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 66:53 + 28:40
16. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 80:35 + 42:22
17. Víteček Jáchym DKP0204 C Oddíl OB Kotlářka 83:35 + 45:22
18. Horký Petr VBM0102 C VSK Mendelu Brno 83:50 + 45:37
19. Špaček Robert NER0006 C 106:11 + 67:58
Otrusina David NER0001 C DISK
Skoumal Marek NER0005 C DISK