Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na krátké trati

Datum:
20.04.2013
Místo konání:
Slopné - sjezdovka
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Končiny
Ředitel závodu:
Marek Martin
Hlavní rozhodčí:
Starosta Pavel
Stavitel tratí:
Marek Martin
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.10 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panovcová Anita OTK0351 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:53
MS Šrottová Natálie TZL0256 C SKOB Zlín 29:20 + 4:27
D12C
2.00 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Sára LCE0252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:39
2. Poláková Lenka SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava 22:18 + 1:39
3. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:31 + 1:52
4. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 24:22 + 3:43
5. Tichá Marie TZL0253 C SKOB Zlín 26:56 + 6:17
6. Pišová Barbora LCE0251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:54 + 10:15
7. Tichá Julie TZL0252 C SKOB Zlín 30:57 + 10:18
8. Golová Tereza VIC0162 C OB Vizovice 32:06 + 11:27
9. Šišková Kamila TZL0250 C SKOB Zlín 35:23 + 14:44
Kůstková Barbora VIC0259 C OB Vizovice DISK
D14C
3.10 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 29:25
2. Poláková Tereza SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava 29:53 + 0:28
3. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:22 + 1:57
4. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 33:17 + 3:52
5. Slovenčíková Eliška VIC9959 C OB Vizovice 43:22 + 13:57
6. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:30 + 15:05
7. Šabršulová Natálie LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:03 + 19:38
8. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 64:26 + 35:01
9. Paterová Klára TZL0093 C SKOB Zlín 66:39 + 37:14
10. Tichá Veronika TZL9951 C SKOB Zlín 70:38 + 41:13
Horáková Hanka TZL0054 B SKOB Zlín DISK
D16C
3.20 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 26:57
2. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 28:06 + 1:09
3. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:21 + 10:24
4. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:06 + 12:09
5. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:57 + 14:00
D18C
3.70 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Končáková Klára LCE9555 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:03
2. Krajcarová Soňa SKM9551 C KOB Směr Kroměříž 56:27 + 19:24
D21C
4.10 km, 120 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5051
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 32:17 5287
2. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 32:46 + 0:29 5212
3. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:24 + 2:07 4958
4. Otrusinová Jana TZL8658 C SKOB Zlín 36:30 + 4:13 4631
5. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 36:36 + 4:19 4616
6. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 42:12 + 9:55 3746
7. Bláhová Kateřina HLV8451 C KČT - OB Holešov 42:27 + 10:10 3707
8. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:57 + 14:40 3007
9. Řezaninová Iva ZVS9250 C TJ Zbrojovka Vsetín 48:33 + 16:16 2759
10. Kociánová Barbora TZL9454 B SKOB Zlín 54:50 + 22:33 1782
11. Christovová Neli SKM9151 C KOB Směr Kroměříž 56:25 + 24:08 1536
D35C
3.70 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 35:27
2. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 37:18 + 1:51
3. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 37:31 + 2:04
4. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 38:09 + 2:42
5. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:22 + 3:55
6. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:28 + 5:01
7. Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:04 + 5:37
8. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 41:52 + 6:25
9. Divilová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 42:34 + 7:07
10. Pišová Hana LCE7053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:06 + 8:39
D45C
3.10 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 31:02
2. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:12 + 0:10
3. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:01 + 1:59
4. Denysenko Tamara VZAXXX1 C 33:54 + 2:52
5. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 34:04 + 3:02
6. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:27 + 3:25
7. Polášková Kamila TZL6052 C SKOB Zlín 38:24 + 7:22
8. Končáková Kateřina HLV6856 C KČT - OB Holešov 42:20 + 11:18
9. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 42:42 + 11:40
10. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 43:24 + 12:22
11. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 48:56 + 17:54
12. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 52:01 + 20:59
13. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 61:18 + 30:16
D55C
2.80 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 35:30
2. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 46:44 + 11:14
3. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 52:59 + 17:29
4. Christovová Marie SKM5851 C KOB Směr Kroměříž 53:58 + 18:28
5. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 82:00 + 46:30
6. Strnadlová Zdeňka SKM5557 C KOB Směr Kroměříž 85:13 + 49:43
H10C
2.10 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jochec Jan VIC0304 C OB Vizovice 25:18
H12C
2.00 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín 18:07
2. Chovanec Václav TZL0201 C SKOB Zlín 19:26 + 1:19
3. Klíma Robert OTK0202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 23:14 + 5:07
4. Janas Petr PGP0200 C SK Praga 24:15 + 6:08
5. Janík Patrik LCE0101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:39 + 8:32
6. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Baník Havířov 27:44 + 9:37
7. Volko Michal VIC0204 C OB Vizovice 27:48 + 9:41
8. Smolka Roman VIC0102 B OB Vizovice 28:06 + 9:59
9. Pšenčík Jan VIC0100 C OB Vizovice 49:05 + 30:58
10. Suchánek Jakub XBM0201 C PELLŽS MTBO TEAM 52:19 + 34:12
Pšenčík David VIC0209 C OB Vizovice DISK
H14C
3.20 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 30:20
2. Kadleček Jan LCE9906 B OOB TJ Slovan Luhačovice 32:58 + 2:38
3. Pospíšil Štěpán KVS0001 B SKOB Kobra Vsetín 33:22 + 3:02
4. Láznička Václav TZL9901 B SKOB Zlín 35:24 + 5:04
5. Vopařil Jan LCE9911 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:52 + 8:32
6. Podmolík Jonáš TZL0001 C SKOB Zlín 42:27 + 12:07
7. Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:50 + 17:30
8. Malý Vojtěch VIC0005 C OB Vizovice 61:29 + 31:09
Turza Tomáš LCE9912 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H16C
3.70 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 25:49
2. Sedláček Ondřej HLV9732 B KČT - OB Holešov 26:02 + 0:13
3. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 26:37 + 0:48
4. Šiška Petr TZL9801 B SKOB Zlín 33:28 + 7:39
5. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 36:28 + 10:39
Pechal Petr KVS9802 B SKOB Kobra Vsetín DISK
H18C
4.30 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turna Matyáš TZL9603 C SKOB Zlín 32:47
2. Svačina Jan TZL9501 B SKOB Zlín 34:10 + 1:23
3. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 36:45 + 3:58
4. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 37:31 + 4:44
5. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 41:44 + 8:57
H21C
4.90 km, 205 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9037
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 29:06 9307
2. Zbranek Roman ASU8808 E Magnus Orienteering 29:24 + 0:18 9213
3. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 29:40 + 0:34 9129
4. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 30:13 + 1:07 8956
5. Valenta Jiří LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice 30:48 + 1:42 8773
6. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 30:56 + 1:50 8731
7. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:54 + 3:48 8115
7. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 32:54 + 3:48 8115
9. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 34:14 + 5:08 7696
9. Láznička Jan TZL9405 A SKOB Zlín 34:14 + 5:08 7696
11. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 34:46 + 5:40 7529
12. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:54 + 5:48 7487
13. Cahel Marek LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 36:03 + 6:57 7126
14. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:07 + 7:01 7105
15. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:04 + 9:58 6180
16. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 40:12 + 11:06 5824
17. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 41:08 + 12:02 5532
18. Schäfer Jan TZL9301 A SKOB Zlín 41:14 + 12:08 5500
19. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 42:39 + 13:33 5056
20. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 42:53 + 13:47 4983
21. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:13 + 17:07 3937
22. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:18 + 17:12 3911
23. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 46:54 + 17:48 3723
24. Žemlík Boleslav KVS9101 C SKOB Kobra Vsetín 47:34 + 18:28 3514
25. Volkov Alexander VZA C 49:41 + 20:35
26. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 50:52 + 21:46 2478
27. Kavan Jiří SKM9402 C KOB Směr Kroměříž 54:31 + 25:25 1333
28. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 55:28 + 26:22 1035
29. Lechner Roman VIC8108 C OB Vizovice 84:03 + 54:57 0
H35C
4.30 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:31
2. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:07 + 0:36
3. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 32:39 + 3:08
4. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 32:41 + 3:10
5. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 36:35 + 7:04
6. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:20 + 7:49
7. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 37:50 + 8:19
8. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 38:57 + 9:26
9. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:25 + 9:54
10. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 40:27 + 10:56
11. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLŽS MTBO TEAM 43:21 + 13:50
12. Kožuch Vít SKM7802 C KOB Směr Kroměříž 43:29 + 13:58
13. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:03 + 16:32
14. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:10 + 17:39
H45C
3.90 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:03
2. Galík Svaťa TZL6301 C SKOB Zlín 35:35 + 0:32
3. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 36:50 + 1:47
4. Cigoš Petr TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno 36:57 + 1:54
5. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 37:47 + 2:44
6. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 39:04 + 4:01
7. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 40:30 + 5:27
8. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 45:17 + 10:14
9. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 45:50 + 10:47
10. Kadaňka Jiří ROV6001 C OK Rožnov 52:40 + 17:37
H55C
3.20 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 27:38
2. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 29:07 + 1:29
3. Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 33:34 + 5:56
4. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 34:46 + 7:08
5. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:43 + 10:05
6. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 39:23 + 11:45
7. Šebela Bedřich KVS5801 C SKOB Kobra Vsetín 44:44 + 17:06
8. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 46:05 + 18:27
H65C
2.80 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:30
2. Řezanina Josef ZVS3701 C TJ Zbrojovka Vsetín 56:56 + 7:26
3. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 85:54 + 36:24
HD10N
3.10 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedruchová Štěpánka TZL0350 C SKOB Zlín 18:27
2. Mudráková Eliška LCE0352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:04 + 1:37
3. Bednařík Sebastián LCE0401 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:34 + 8:07
4. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:50 + 8:23
5. Baranek Lukas VIC C OB Vizovice 27:47 + 9:20
6. Matuška Václav KVS0302 C SKOB Kobra Vsetín 28:51 + 10:24
7. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 29:13 + 10:46
8. Blahova Daniela HLV C KČT - OB Holešov 31:20 + 12:53
9. Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:09 + 19:42
Plasek Karel LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
MS Bartík Filip TZL0202 C SKOB Zlín 25:23 + 6:56
MS Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
HDR
3.10 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánek Martin XBM0401 C PELLŽS MTBO TEAM 17:40
2. Jedruch Viktor TZL0600 C SKOB Zlín 20:06 + 2:26
3. Neverilova Katerina LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:56 + 3:16
3. Svobodová Klára LCE0153 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:56 + 3:16
5. Batani Valentina TZL C SKOB Zlín 23:58 + 6:18
6. Pekarek Tobias TZL C SKOB Zlín 24:25 + 6:45
7. Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:26 + 8:46
8. Prchlikova Barbora TZL C SKOB Zlín 26:31 + 8:51
9. Batani Valeria TZL C SKOB Zlín 26:43 + 9:03
10. Riesslerová Eliska TZL C SKOB Zlín 29:42 + 12:02
11. Stepancikova Nikola LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:51 + 20:11
12. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:12 + 20:32
13. Kundratova Eva JZL C TJ Jižní svahy Zlín 39:24 + 21:44
14. Pospíšilová Eliška KVS0751 C SKOB Kobra Vsetín 41:47 + 24:07
15. Klímová Markéta OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:51 + 24:11
16. Krocova Kristyna VIZ C 42:44 + 25:04
P
2.60 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Libor TZL6535 C SKOB Zlín 37:01
2. Pospíšilová Lenka KVS7150 C SKOB Kobra Vsetín 37:33 + 0:32
3. Tichá Ladislava TZL6595 C SKOB Zlín 39:47 + 2:46
4. Vebrova Sarka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 41:38 + 4:37
5. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 47:11 + 10:10
6. Kroc Krystof VIZ C 61:25 + 24:24
Pospíšil Radim KVS7200 C SKOB Kobra Vsetín DISK
T
3.30 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 28:20
2. Řezanina Lubomír ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín 41:05 + 12:45
3. Cigosova Marie XXX C Test XXX 42:17 + 13:57
4. Bantová Martina OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 58:31 + 30:11