Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Bára | NNN0802 | C | NNN/Neregistrovaní | 19:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Supiková Kateřina | TRI0351 | C | TJ TŽ Třinec | 7:48 | |
2. | Kantorová Anna | TRI0352 | C | TJ TŽ Třinec | 9:23 | + 1:35 |
3. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 18:13 | + 10:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Lenka | SOP0151 | B | OOB TJ Slezan Opava | 10:06 | |
2. | Svobodová Barbora | BFM0151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 10:44 | + 0:38 |
3. | Mrozek Teresa | TRI0251 | C | TJ TŽ Třinec | 11:42 | + 1:36 |
4. | Hájková Lucie | AOP0350 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 13:44 | + 3:38 |
5. | Božoňová Vendula | BFM0251 | C | SKOB Frýdek - Místek | 14:05 | + 3:59 |
6. | Ciencialová Daniela | TRI0254 | C | TJ TŽ Třinec | 14:40 | + 4:34 |
7. | Bilková Kateřina | TRI0252 | C | TJ TŽ Třinec | 15:39 | + 5:33 |
8. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | 18:52 | + 8:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Tereza | SOP9951 | B | OOB TJ Slezan Opava | 10:25 | |
2. | Bruková Magda | TRI0054 | B | TJ TŽ Třinec | 10:53 | + 0:28 |
3. | Hájková Lenka | AOP0050 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 11:02 | + 0:37 |
4. | Švidrnochová Lenka | MOV9951 | B | SKOB Ostrava | 11:51 | + 1:26 |
5. | Jurczyk Marta | NNN0806 | C | NNN/Neregistrovaní | 13:35 | + 3:10 |
6. | Leciánová Veronika | OOP0050 | C | TJ Opava | 16:36 | + 6:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukalová Hana | AOV9850 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 12:03 | |
2. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 12:12 | + 0:09 |
3. | Vývodová Jana | MOV9852 | A | SKOB Ostrava | 12:14 | + 0:11 |
4. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | C | TJ TŽ Třinec | 12:19 | + 0:16 |
5. | Kovářová Tereza | TRI9756 | C | TJ TŽ Třinec | 14:11 | + 2:08 |
6. | Svěchotová Natálie | MOV9751 | B | SKOB Ostrava | 15:24 | + 3:21 |
7. | Pavlíčková Kristýna | MOV9752 | C | SKOB Ostrava | 16:28 | + 4:25 |
8. | Liberdová Jana | TRI9852 | B | TJ TŽ Třinec | 16:39 | + 4:36 |
9. | Malíková Natálie | NNN9753 | C | NNN/Neregistrovaní | 18:43 | + 6:40 |
10. | Czaika Magdalena | NNN0809 | C | NNN/Neregistrovaní | 19:36 | + 7:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sabelová Markéta | TRI9656 | A | TJ TŽ Třinec | 11:39 | 4433 | |
2. | Tesařová Marcela | AOP9450 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 12:14 | + 0:35 | 4244 |
3. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 14:03 | + 2:24 | 3654 |
4. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 14:07 | + 2:28 | 3632 |
5. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 14:18 | + 2:39 | 3573 |
6. | Svobodová Radka | AOP9452 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 14:29 | + 2:50 | 3513 |
7. | Fukalová Martina | AOV9550 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 14:59 | + 3:20 | 3351 |
7. | Petrová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 14:59 | + 3:20 | 3351 |
9. | Nováková Anežka | AOV9251 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 15:25 | + 3:46 | 3210 |
10. | Ševčíková Petra | SOP9152 | C | OOB TJ Slezan Opava | 15:49 | + 4:10 | 3080 |
11. | Fujáková Katka | HAV8550 | C | SKOB Baník Havířov | 16:04 | + 4:25 | 2999 |
12. | Kočí Jana | AOP8850 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 16:06 | + 4:27 | 2988 |
13. | Šeděnková Hana | LCE8053 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:51 | + 6:12 | 2420 |
14. | Vellechová Radka | MOV8051 | C | SKOB Ostrava | 19:26 | + 7:47 | 1905 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 13:42 | |
2. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 14:34 | + 0:52 |
3. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 15:44 | + 2:02 |
4. | Hájková Jitka | AOP7150 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 16:08 | + 2:26 |
5. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 17:09 | + 3:27 |
6. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 17:12 | + 3:30 |
7. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 17:15 | + 3:33 |
8. | Dorčáková Pavlína | MOV6951 | C | SKOB Ostrava | 17:16 | + 3:34 |
9. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | SKOB Baník Havířov | 17:42 | + 4:00 |
10. | Pavlíčková Lenka | MOV7151 | C | SKOB Ostrava | 18:13 | + 4:31 |
11. | Leciánová Vanda | OOP7453 | C | TJ Opava | 18:46 | + 5:04 |
12. | Prejdová Radka | MOV7051 | C | SKOB Ostrava | 19:34 | + 5:52 |
13. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Baník Havířov | 19:37 | + 5:55 |
14. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 20:55 | + 7:13 |
15. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 21:13 | + 7:31 |
16. | Krasnokutská Magda | AOP7452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 21:14 | + 7:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 10:58 | |
2. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 12:13 | + 1:15 |
3. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 12:35 | + 1:37 |
4. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Baník Havířov | 14:11 | + 3:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 12:12 | |
2. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 12:47 | + 0:35 |
3. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 15:00 | + 2:48 |
4. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 16:42 | + 4:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrozek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 12:18 | |
2. | Novák Igor | AOV0501 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 13:19 | + 1:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mielec Radomír | AOV0301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 9:51 | |
2. | Bialožyt Marek | TRI0301 | C | TJ TŽ Třinec | 10:07 | + 0:16 |
3. | Valík Adam | AOP0301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 11:17 | + 1:26 |
4. | Haltof Adam | TRI0300 | C | TJ TŽ Třinec | 12:34 | + 2:43 |
Fajkoš Lubomír | MOV0301 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 9:29 | |
2. | Jelínek Jan | AOP0101 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 10:30 | + 1:01 |
3. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 11:02 | + 1:33 |
4. | Dorčák Jan | MOV0103 | C | SKOB Ostrava | 11:18 | + 1:49 |
5. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | SKOB Baník Havířov | 12:41 | + 3:12 |
6. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 26:23 | + 16:54 |
7. | Čmiel Thomas Jacob | TRI0202 | C | TJ TŽ Třinec | 27:25 | + 17:56 |
8. | Broda Aleš | SFM0201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 27:51 | + 18:22 |
Hrubý Martin | AOV0201 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filipek Sebastian | TRI0002 | B | TJ TŽ Třinec | 12:19 | |
2. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 13:50 | + 1:31 |
3. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 14:08 | + 1:49 |
4. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 14:29 | + 2:10 |
5. | Mikula Josef | MOV0001 | C | SKOB Ostrava | 17:42 | + 5:23 |
6. | Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | 18:38 | + 6:19 |
7. | Pavlíček Patrik | MOV0002 | C | SKOB Ostrava | 23:18 | + 10:59 |
8. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | 23:25 | + 11:06 |
9. | Noga Dominik | NNN0808 | C | NNN/Neregistrovaní | 43:01 | + 30:42 |
Hrubý Jaroslav | AOV9901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK | ||
Kaňák Michal | BFM9901 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borgiel Jarosław | 11P9700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 12:24 | |
2. | Madzia Martin | TRI9705 | B | TJ TŽ Třinec | 12:49 | + 0:25 |
3. | Jurczyk Maciej | NNN0813 | C | NNN/Neregistrovaní | 14:05 | + 1:41 |
4. | Ryba Rafa? | NNN0814 | C | NNN/Neregistrovaní | 15:40 | + 3:16 |
5. | Padrta Pavel | MOV9700 | C | SKOB Ostrava | 15:57 | + 3:33 |
6. | Božoň Radek | BFM9804 | C | SKOB Frýdek - Místek | 16:52 | + 4:28 |
7. | Mikula Luboš | MOV9702 | C | SKOB Ostrava | 18:23 | + 5:59 |
8. | Kuczok Pawe? | NNN0812 | C | NNN/Neregistrovaní | 18:48 | + 6:24 |
9. | Grabiniok Dariusz | NNN0811 | C | NNN/Neregistrovaní | 23:54 | + 11:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 10:57 | |
2. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 12:17 | + 1:20 |
3. | Holoubek Jan | BFM9601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 13:51 | + 2:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Filip | AOP9301 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 11:20 | 7923 | |
2. | Nycz Petr | AOP7701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 11:48 | + 0:28 | 7622 |
3. | Jurczyk Tomasz | NNN8805 | C | NNN/Neregistrovaní | 12:03 | + 0:43 | |
4. | Kantor Ondřej | TRI9103 | C | TJ TŽ Třinec | 12:15 | + 0:55 | 7331 |
5. | Glonek Jakub | AOV9602 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 12:22 | + 1:02 | 7256 |
6. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 12:54 | + 1:34 | 6911 |
7. | Sochor Jan | HAV8801 | C | SKOB Baník Havířov | 13:22 | + 2:02 | 6610 |
8. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 13:40 | + 2:20 | 6416 |
9. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 14:11 | + 2:51 | 6083 |
10. | Rohel Marek | AOV9401 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 14:27 | + 3:07 | 5910 |
11. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 15:01 | + 3:41 | 5544 |
12. | Tichá?ek Jan | NNN8802 | C | NNN/Neregistrovaní | 15:27 | + 4:07 | |
13. | Juřeník Jiří | MOV7901 | C | SKOB Ostrava | 15:33 | + 4:13 | 5200 |
14. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 16:14 | + 4:54 | 4758 |
15. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Baník Havířov | 16:15 | + 4:55 | 4748 |
16. | Sochor Vít | HAV9105 | C | SKOB Baník Havířov | 17:52 | + 6:32 | |
17. | Erben Martin | SOP9001 | C | OOB TJ Slezan Opava | 19:19 | + 7:59 | 2767 |
18. | Vébr Dominik | HAV9404 | C | SKOB Baník Havířov | 19:32 | + 8:12 | |
Koťátko Aleš | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 11:36 | |
2. | Jelínek Jan | AOP6401 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 12:20 | + 0:44 |
3. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 12:23 | + 0:47 |
4. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 13:03 | + 1:27 |
5. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 13:06 | + 1:30 |
6. | Blaževič Roman | LCE7301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:16 | + 1:40 |
7. | Ryšavý Jiří | MOV5803 | C | SKOB Ostrava | 14:12 | + 2:36 |
8. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | C | SK Karlovice | 14:17 | + 2:41 |
9. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 14:24 | + 2:48 |
10. | Jurczyk Piotr | NNN8804 | C | NNN/Neregistrovaní | 14:33 | + 2:57 |
11. | Krhut Libor | HAV6302 | C | SKOB Baník Havířov | 14:59 | + 3:23 |
12. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 15:26 | + 3:50 |
13. | Walder Jiří | LCE7601 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:40 | + 4:04 |
14. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Baník Havířov | 16:07 | + 4:31 |
15. | Pavlíček Daniel | MOV7100 | C | SKOB Ostrava | 16:56 | + 5:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 13:09 | |
2. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 13:32 | + 0:23 |
3. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 13:58 | + 0:49 |
4. | Szturc Radek | TRC6800 | C | SKOB BETA Třinec | 14:02 | + 0:53 |
5. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 15:03 | + 1:54 |
6. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 15:05 | + 1:56 |
7. | Kantor Roman | TRI6501 | C | TJ TŽ Třinec | 15:06 | + 1:57 |
8. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 15:17 | + 2:08 |
9. | Niedoba Jan | TRC6200 | C | SKOB BETA Třinec | 16:29 | + 3:20 |
10. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 16:40 | + 3:31 |
11. | Hájek Martin | KYL6801 | C | SK SP Kylešovice | 16:50 | + 3:41 |
12. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 17:16 | + 4:07 |
13. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 20:13 | + 7:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 12:38 | |
2. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 13:36 | + 0:58 |
3. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 14:08 | + 1:30 |
4. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | C | SKOB Ostrava | 14:43 | + 2:05 |
5. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 14:52 | + 2:14 |
6. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 14:56 | + 2:18 |
7. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 18:59 | + 6:21 |
8. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 20:32 | + 7:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Baník Havířov | 18:23 | |
2. | Tomeček Lubomír | KAR4701 | C | SK Karlovice | 18:28 | + 0:05 |
3. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 19:20 | + 0:57 |
4. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 23:57 | + 5:34 |
5. | Koloczek Albín | MOV3401 | C | SKOB Ostrava | 37:58 | + 19:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 11:30 | |
2. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 13:47 | + 2:17 |
3. | Bruková Petra | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 15:03 | + 3:33 |
4. | Cienciala Filip | TRI0600 | C | TJ TŽ Třinec | 15:39 | + 4:09 |
5. | Jelínek Jakub | AOP0601 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 15:45 | + 4:15 |
6. | Novák Viktor | AOV0801 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 18:23 | + 6:53 |
7. | Stiborová Blanka | KAR7650 | C | SK Karlovice | 18:47 | + 7:17 |
8. | Bruk Tomáš | TRI0450 | C | TJ TŽ Třinec | 19:00 | + 7:30 |
9. | Pachmannová Katka | NNN0803 | C | NNN/Neregistrovaní | 19:47 | + 8:17 |
10. | Nycz Ondřej | AOP0701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:32 | + 9:02 |
11. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 22:31 | + 11:01 |
12. | Dorčák Tomáš | MOV0801 | C | SKOB Ostrava | 22:53 | + 11:23 |
13. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 23:37 | + 12:07 |
14. | Juřeník Jakub | MOV0601 | C | SKOB Ostrava | 23:39 | + 12:09 |
15. | Vellechová Eliška | MOV0952 | C | SKOB Ostrava | 23:43 | + 12:13 |
16. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 25:44 | + 14:14 |
17. | Mrázek Vav?inec | NNN0820 | C | NNN/Neregistrovaní | 26:11 | + 14:41 |
18. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | 31:12 | + 19:42 |
19. | Pachmannová Iva | NNN0804 | C | NNN/Neregistrovaní | 32:53 | + 21:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ardielli Jura | NNN | C | NNN/Neregistrovaní | 13:14 | |
2. | Cienciala Petr | TRI7600 | C | TJ TŽ Třinec | 14:30 | + 1:16 |
3. | G?ešková Jana | NNN8803 | C | NNN/Neregistrovaní | 17:25 | + 4:11 |
4. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 17:35 | + 4:21 |
5. | Meloun Tomáš | NNN | C | NNN/Neregistrovaní | 18:40 | + 5:26 |
6. | Filipek Daniel | TRI7200 | C | TJ TŽ Třinec | 18:44 | + 5:30 |
7. | Uhrová Anna | MOV | C | SKOB Ostrava | 21:30 | + 8:16 |
8. | Haluzíková Barbora | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 23:11 | + 9:57 |
9. | Tichácková Monika | NNN | C | NNN/Neregistrovaní | 23:53 | + 10:39 |
10. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 24:29 | + 11:15 |
11. | Stískalová Eva | NNN | C | NNN/Neregistrovaní | 25:39 | + 12:25 |
12. | Ardielli Eva | NNN | C | NNN/Neregistrovaní | 25:45 | + 12:31 |
13. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 29:23 | + 16:09 |
14. | Lužný Martin | NNNX100 | C | NNN/Neregistrovaní | 31:01 | + 17:47 |
Ryšavá Ilona | MOV6251 | C | SKOB Ostrava | DISK |