Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.05.2013
Místo konání:
Ostrava-Hrabůvka
Pořadatel:
LOV - lepus.cz
Mapa:
Hrabůvka
Ředitel závodu:
Zajíc Josef
Hlavní rozhodčí:
Zajíc Josef
Stavitel tratí:
Langer Martin
JURY:
Sochor Tomáš, Kovaříková Mária, Svěchota Milan
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P2    
D10N
1.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Bára NNN0802 C NNN/Neregistrovaní 19:22
D10C
1.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Supiková Kateřina TRI0351 C TJ TŽ Třinec 7:48
2. Kantorová Anna TRI0352 C TJ TŽ Třinec 9:23 + 1:35
3. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 18:13 + 10:25
D12C
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava 10:06
2. Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 10:44 + 0:38
3. Mrozek Teresa TRI0251 C TJ TŽ Třinec 11:42 + 1:36
4. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 13:44 + 3:38
5. Božoňová Vendula BFM0251 C SKOB Frýdek - Místek 14:05 + 3:59
6. Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec 14:40 + 4:34
7. Bilková Kateřina TRI0252 C TJ TŽ Třinec 15:39 + 5:33
8. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 18:52 + 8:46
D14C
1.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Tereza SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava 10:25
2. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 10:53 + 0:28
3. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 11:02 + 0:37
4. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 11:51 + 1:26
5. Jurczyk Marta NNN0806 C NNN/Neregistrovaní 13:35 + 3:10
6. Leciánová Veronika OOP0050 C TJ Opava 16:36 + 6:11
D16C
2.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 12:03
2. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 12:12 + 0:09
3. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 12:14 + 0:11
4. Kaufmanová Ivana TRI9761 C TJ TŽ Třinec 12:19 + 0:16
5. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 14:11 + 2:08
6. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 15:24 + 3:21
7. Pavlíčková Kristýna MOV9752 C SKOB Ostrava 16:28 + 4:25
8. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 16:39 + 4:36
9. Malíková Natálie NNN9753 C NNN/Neregistrovaní 18:43 + 6:40
10. Czaika Magdalena NNN0809 C NNN/Neregistrovaní 19:36 + 7:33
D21C
2.30 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4028
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 11:39 4433
2. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 12:14 + 0:35 4244
3. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 14:03 + 2:24 3654
4. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 14:07 + 2:28 3632
5. Gallo Martina AOP7951 C Přátelé orientačního běhu Opava 14:18 + 2:39 3573
6. Svobodová Radka AOP9452 A Přátelé orientačního běhu Opava 14:29 + 2:50 3513
7. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 14:59 + 3:20 3351
7. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 14:59 + 3:20 3351
9. Nováková Anežka AOV9251 C OOB TJ Baník Ostrava 15:25 + 3:46 3210
10. Ševčíková Petra SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava 15:49 + 4:10 3080
11. Fujáková Katka HAV8550 C SKOB Baník Havířov 16:04 + 4:25 2999
12. Kočí Jana AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:06 + 4:27 2988
13. Šeděnková Hana LCE8053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:51 + 6:12 2420
14. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 19:26 + 7:47 1905
D35C
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 13:42
2. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 14:34 + 0:52
3. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 15:44 + 2:02
4. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:08 + 2:26
5. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:09 + 3:27
6. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 17:12 + 3:30
7. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 17:15 + 3:33
8. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 17:16 + 3:34
9. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 17:42 + 4:00
10. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 18:13 + 4:31
11. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 18:46 + 5:04
12. Prejdová Radka MOV7051 C SKOB Ostrava 19:34 + 5:52
13. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 19:37 + 5:55
14. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 20:55 + 7:13
15. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 21:13 + 7:31
16. Krasnokutská Magda AOP7452 C Přátelé orientačního běhu Opava 21:14 + 7:32
D45C
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 10:58
2. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 12:13 + 1:15
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 12:35 + 1:37
4. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 14:11 + 3:13
D55C
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 12:12
2. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 12:47 + 0:35
3. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 15:00 + 2:48
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 16:42 + 4:30
H10N
1.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 12:18
2. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 13:19 + 1:01
H10C
1.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 9:51
2. Bialožyt Marek TRI0301 C TJ TŽ Třinec 10:07 + 0:16
3. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 11:17 + 1:26
4. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 12:34 + 2:43
Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava DISK
H12C
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 9:29
2. Jelínek Jan AOP0101 B Přátelé orientačního běhu Opava 10:30 + 1:01
3. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 11:02 + 1:33
4. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 11:18 + 1:49
5. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Baník Havířov 12:41 + 3:12
6. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 26:23 + 16:54
7. Čmiel Thomas Jacob TRI0202 C TJ TŽ Třinec 27:25 + 17:56
8. Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 27:51 + 18:22
Hrubý Martin AOV0201 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
H14C
2.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 12:19
2. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 13:50 + 1:31
3. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 14:08 + 1:49
4. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 14:29 + 2:10
5. Mikula Josef MOV0001 C SKOB Ostrava 17:42 + 5:23
6. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 18:38 + 6:19
7. Pavlíček Patrik MOV0002 C SKOB Ostrava 23:18 + 10:59
8. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 23:25 + 11:06
9. Noga Dominik NNN0808 C NNN/Neregistrovaní 43:01 + 30:42
Hrubý Jaroslav AOV9901 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
Kaňák Michal BFM9901 C SKOB Frýdek - Místek DISK
H16C
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 12:24
2. Madzia Martin TRI9705 B TJ TŽ Třinec 12:49 + 0:25
3. Jurczyk Maciej NNN0813 C NNN/Neregistrovaní 14:05 + 1:41
4. Ryba Rafa? NNN0814 C NNN/Neregistrovaní 15:40 + 3:16
5. Padrta Pavel MOV9700 C SKOB Ostrava 15:57 + 3:33
6. Božoň Radek BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek 16:52 + 4:28
7. Mikula Luboš MOV9702 C SKOB Ostrava 18:23 + 5:59
8. Kuczok Pawe? NNN0812 C NNN/Neregistrovaní 18:48 + 6:24
9. Grabiniok Dariusz NNN0811 C NNN/Neregistrovaní 23:54 + 11:30
H18C
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 10:57
2. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 12:17 + 1:20
3. Holoubek Jan BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 13:51 + 2:54
H21C
2.70 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7622
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 11:20 7923
2. Nycz Petr AOP7701 C Přátelé orientačního běhu Opava 11:48 + 0:28 7622
3. Jurczyk Tomasz NNN8805 C NNN/Neregistrovaní 12:03 + 0:43
4. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 12:15 + 0:55 7331
5. Glonek Jakub AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava 12:22 + 1:02 7256
6. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 12:54 + 1:34 6911
7. Sochor Jan HAV8801 C SKOB Baník Havířov 13:22 + 2:02 6610
8. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 13:40 + 2:20 6416
9. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 14:11 + 2:51 6083
10. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 14:27 + 3:07 5910
11. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 15:01 + 3:41 5544
12. Tichá?ek Jan NNN8802 C NNN/Neregistrovaní 15:27 + 4:07
13. Juřeník Jiří MOV7901 C SKOB Ostrava 15:33 + 4:13 5200
14. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 16:14 + 4:54 4758
15. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 16:15 + 4:55 4748
16. Sochor Vít HAV9105 C SKOB Baník Havířov 17:52 + 6:32
17. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 19:19 + 7:59 2767
18. Vébr Dominik HAV9404 C SKOB Baník Havířov 19:32 + 8:12
Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK 0
H35C
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 11:36
2. Jelínek Jan AOP6401 C Přátelé orientačního běhu Opava 12:20 + 0:44
3. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 12:23 + 0:47
4. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 13:03 + 1:27
5. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 13:06 + 1:30
6. Blaževič Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:16 + 1:40
7. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 14:12 + 2:36
8. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 14:17 + 2:41
9. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 14:24 + 2:48
10. Jurczyk Piotr NNN8804 C NNN/Neregistrovaní 14:33 + 2:57
11. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 14:59 + 3:23
12. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 15:26 + 3:50
13. Walder Jiří LCE7601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:40 + 4:04
14. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 16:07 + 4:31
15. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 16:56 + 5:20
H45C
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 13:09
2. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 13:32 + 0:23
3. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 13:58 + 0:49
4. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 14:02 + 0:53
5. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 15:03 + 1:54
6. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 15:05 + 1:56
7. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 15:06 + 1:57
8. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 15:17 + 2:08
9. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 16:29 + 3:20
10. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 16:40 + 3:31
11. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 16:50 + 3:41
12. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 17:16 + 4:07
13. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 20:13 + 7:04
H55C
2.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 12:38
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 13:36 + 0:58
3. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 14:08 + 1:30
4. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 14:43 + 2:05
5. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 14:52 + 2:14
6. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 14:56 + 2:18
7. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 18:59 + 6:21
8. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 20:32 + 7:54
H65C
2.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 18:23
2. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 18:28 + 0:05
3. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 19:20 + 0:57
4. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 23:57 + 5:34
5. Koloczek Albín MOV3401 C SKOB Ostrava 37:58 + 19:35
HDR
1.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 11:30
2. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 13:47 + 2:17
3. Bruková Petra TRI0900 C TJ TŽ Třinec 15:03 + 3:33
4. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 15:39 + 4:09
5. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 15:45 + 4:15
6. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 18:23 + 6:53
7. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 18:47 + 7:17
8. Bruk Tomáš TRI0450 C TJ TŽ Třinec 19:00 + 7:30
9. Pachmannová Katka NNN0803 C NNN/Neregistrovaní 19:47 + 8:17
10. Nycz Ondřej AOP0701 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:32 + 9:02
11. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 22:31 + 11:01
12. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 22:53 + 11:23
13. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 23:37 + 12:07
14. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 23:39 + 12:09
15. Vellechová Eliška MOV0952 C SKOB Ostrava 23:43 + 12:13
16. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 25:44 + 14:14
17. Mrázek Vav?inec NNN0820 C NNN/Neregistrovaní 26:11 + 14:41
18. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 31:12 + 19:42
19. Pachmannová Iva NNN0804 C NNN/Neregistrovaní 32:53 + 21:23
P2
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ardielli Jura NNN C NNN/Neregistrovaní 13:14
2. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 14:30 + 1:16
3. G?ešková Jana NNN8803 C NNN/Neregistrovaní 17:25 + 4:11
4. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 17:35 + 4:21
5. Meloun Tomáš NNN C NNN/Neregistrovaní 18:40 + 5:26
6. Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 18:44 + 5:30
7. Uhrová Anna MOV C SKOB Ostrava 21:30 + 8:16
8. Haluzíková Barbora SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 23:11 + 9:57
9. Tichácková Monika NNN C NNN/Neregistrovaní 23:53 + 10:39
10. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 24:29 + 11:15
11. Stískalová Eva NNN C NNN/Neregistrovaní 25:39 + 12:25
12. Ardielli Eva NNN C NNN/Neregistrovaní 25:45 + 12:31
13. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 29:23 + 16:09
14. Lužný Martin NNNX100 C NNN/Neregistrovaní 31:01 + 17:47
Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava DISK