Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Datum:
08.06.2013
Místo konání:
Včelná
Pořadatel:
PCB - SKP České Budějovice
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Rožnovský les; 1:10000; stav 04/2013; Rychtecký Jos., Blabla z. sen.
Ředitel závodu:
Blabla Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Rychtecký Josef
Stavitel tratí:
Hejzlar Josef
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D21K     D35     D35K     D45     D45K     D55     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21K     H35     H35K     H45     H45K     H55     H55K     H65     HDR     HF     P    
D10
2.10 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafaříková Lucie CST0351 OB Strakonice 75:08
2. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 87:11 + 12:03
D12
2.90 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 31:51
2. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 36:23 + 4:32
3. Prösl Emily DE11110 53:46 + 21:55
4. Havlíková Šarlota SJH SJH Jindřichův Hradec 54:15 + 22:24
D14
3.40 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 58:35
2. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 75:37 + 17:02
3. Jelenová Natálie KRE0002 OOB TJ Sokol Křemže 78:33 + 19:58
4. Nováková Kateřina KRE0051 OOB TJ Sokol Křemže 123:21 + 64:46
5. Moravcová Šárka KRE0000 OOB TJ Sokol Křemže 129:20 + 70:45
Pelcová Kateřina CST0050 OB Strakonice DISK
D16
3.90 km, 155 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanyuková Eliška CST9851 OB Strakonice 67:26
2. Gottfriedová Adéla VCB9755 TJ OB České Budějovice 76:50 + 9:24
D21
5.90 km, 200 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nilsson Pernilla SW0007 56:35
2. Kraemer Jitka DE11105 73:59 + 17:24
3. Junová Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:01 + 19:26
4. Berglund Lina SW0015 78:00 + 21:25
5. Kovářová Lenka TJH8652 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 116:43 + 60:08
D21K
4.10 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špinlerová Hana UO10006 76:29
2. Danielová Aneta UO10004 91:05 + 14:36
3. Korecká Tereza CB10005 107:06 + 30:37
D35
4.90 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kilarská Marcela PH20002 41:51
2. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 60:29 + 18:38
3. Wollmerstädt Katerina DE11104 65:51 + 24:00
4. Császár Eva HU0014 67:30 + 25:39
5. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 74:05 + 32:14
6. Nováková Pavlína PVD7151 OOB TJ Sokol Pražák 90:30 + 48:39
7. Gottfriedová Marcela VCB7055 TJ OB České Budějovice 95:41 + 53:50
8. Machová Ivana KRE0005 OOB TJ Sokol Křemže 97:40 + 55:49
9. Uhlir Timea HU0013 100:57 + 59:06
10. Flašarová Marie KCK5751 KOB Český Krumlov 103:09 + 61:18
11. Svobodová Martina KTA SK Kotnov Tábor 109:49 + 67:58
D35K
4.10 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slezáková Kamila UO10001 69:39
D45
4.40 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 65:58
2. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 69:11 + 3:13
3. Busi Zsuzsanna HU0015 70:59 + 5:01
4. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 TJ OB České Budějovice 74:22 + 8:24
5. Hufnagel Ingrid DE11109 80:02 + 14:04
6. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 80:36 + 14:38
7. Zimmermannová Milena KRE6851 OOB TJ Sokol Křemže 82:44 + 16:46
8. Brémová Hilda LEN SKI Klub Lenora 104:19 + 38:21
King Bridget EN0007 DISK
D45K
3.50 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svitáková Ivana GR10001 44:20
2. Pávková Soňa UO10007 71:04 + 26:44
D55
3.30 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Larsson Gunilla SW0014 37:34
2. Martínková Věra VPM5351 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:31 + 14:57
3. Karrstrom Maria SW0006 53:26 + 15:52
4. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 71:00 + 33:26
5. Jenei Margit HU1101 71:41 + 34:07
6. Haider Anna RIE0001 81:01 + 43:27
7. Kovářová Milena TJH5351 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 86:44 + 49:10
8. Farrow Jane DE00005 90:05 + 52:31
9. Langrová Marie BOR3750 OK Jiskra Nový Bor 95:52 + 58:18
10. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 139:19 + 101:45
DF
2.00 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 36:22
2. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 39:15 + 2:53
3. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 39:36 + 3:14
H10
2.10 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 21:00
2. Kolařík Mikuláš KRE0400 OOB TJ Sokol Křemže 57:34 + 36:34
3. Hrubeš Karel KRE0300 OOB TJ Sokol Křemže 72:10 + 51:10
H12
2.90 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 53:13
H14
3.90 km, 155 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 106:18
H16
4.90 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růta Vojtěch KTA9701 SK Kotnov Tábor 72:26
Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice DISK
H18
5.90 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Radek PVD9601 OOB TJ Sokol Pražák 87:25
2. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 95:18 + 7:53
H20
10.00 km, 315 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 112:08
Zimmermann Martin KRE9301 OOB TJ Sokol Křemže DISK
H21
10.00 km, 315 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7526
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 68:13 8396
2. Přikryl Petr ABM6708 KOB Moira Brno 76:36 + 8:23 7541
3. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 80:59 + 12:46 7093
4. Zschäckel Raik DE11101 83:55 + 15:42
5. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 85:09 + 16:56 6669
6. Rovina Robin SW0009 85:43 + 17:30
7. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 88:15 + 20:02 6352
8. Guillaume Richard EN0013 89:21 + 21:08
9. Mézes Tibor Sólyom HU0017 91:50 + 23:37
10. Mikko Laine FI0002 96:04 + 27:51
11. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 98:46 + 30:33 5280
12. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 99:41 + 31:28 5186
13. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 104:30 + 36:17 4695
14. Janošík Radek VCB7402 TJ OB České Budějovice 105:20 + 37:07 4610
15. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 110:01 + 41:48 4132
16. Zimmermann Pavel KRE6401 OOB TJ Sokol Křemže 118:19 + 50:06 3286
17. Kovář Jaroslav TJH8901 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 127:23 + 59:10 2361
H21K
6.20 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Radek MS10001 68:17
2. Lehký Tomáš UO10009 70:07 + 1:50
3. Jíša Ondřej KRE9303 OOB TJ Sokol Křemže 74:27 + 6:10
4. Kuna Luboš UO10003 152:02 + 83:45
H35
8.30 km, 230 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor HK30003 75:51
2. Ochmann Torsten DE11102 82:38 + 6:47
3. Takács Krisztián HU0005 85:08 + 9:17
4. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 85:29 + 9:38
5. Flašar Jan st. KCK5701 KOB Český Krumlov 93:57 + 18:06
6. Chvátil Jiří HK30004 99:46 + 23:55
7. Laták Rudolf HU1102 101:48 + 25:57
8. Allen James EN0003 109:32 + 33:41
9. Leiner Norbert HU0007 111:25 + 35:34
10. Bormann Ralf DE11108 115:41 + 39:50
11. Schafer István HU0006 120:13 + 44:22
12. Kubák Martin SJH7401 SJH Jindřichův Hradec 128:29 + 52:38
13. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 130:39 + 54:48
14. Brejcha Tomáš PH10002 143:11 + 67:20
Doktor Tomáš PH10001 DISK
Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko DISK
Liberda Ondřej KSH7508 OOB TJ Kašperské Hory DISK
H35K
5.00 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bříza Daniel UO10010 41:39
2. Pross David HK20005 44:13 + 2:34
3. Melčák Tomáš MS10002 48:43 + 7:04
4. Duda Radim MS10003 54:53 + 13:14
5. Saifrt Tomáš HK20004 58:43 + 17:04
6. Míchal Petr CB10002 59:09 + 17:30
7. Hanzl Jaroslav HK20002 62:05 + 20:26
8. Drozdík Lukáš HK20006 69:55 + 28:16
9. Hnilička Jiří CB10003 104:07 + 62:28
H45
7.10 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petri Lamppu FI0001 59:15
2. Wichmann Rainer DE11103 60:46 + 1:31
3. Kurr Maik DE22201 74:54 + 15:39
4. Kober Michal PA10002 75:11 + 15:56
5. Horák Jiří PH20001 78:18 + 19:03
6. Kudraß Peter DE11107 82:04 + 22:49
7. Aronsson Stefan SW0003 85:45 + 26:30
8. Havlík Milan SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 94:28 + 35:13
9. Strohmeier Kai DE00002 106:46 + 47:31
10. Fletcher Des EN0011 137:15 + 78:00
11. King Steven EN0006 152:23 + 93:08
12. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 169:06 + 109:51
13. Eves Andrew EN0008 184:39 + 125:24
14. Martin Adrian EN 187:32 + 128:17
H45K
4.10 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Ivan HK20001 29:45
2. Skryja Bořivoj ZD10001 41:36 + 11:51
3. Minář Oldřich MS10004 42:16 + 12:31
4. John Václav HK20003 45:13 + 15:28
5. Číž Jiří UO10002 48:32 + 18:47
6. Gehrmann Peter DE00004 63:20 + 33:35
H55
5.40 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausvater Karel HK30001 52:03
2. Farrow Tony DE00006 52:28 + 0:25
3. Trejtnar Pavel PA10001 54:50 + 2:47
4. Hones Sepp RIE0002 56:16 + 4:13
5. Dahl Eje SW0004 57:22 + 5:19
6. Karrstrom Bengt SW0005 65:28 + 13:25
7. Bugár József HU1103 67:50 + 15:47
8. Guillaume Peter EN0001 67:56 + 15:53
9. Salomonsson Bo SW0008 68:32 + 16:29
10. Allanson Ove SW0001 69:05 + 17:02
11. Virgo Chris EN0005 70:02 + 17:59
12. Balcar Pavel HK30002 71:45 + 19:42
13. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 71:51 + 19:48
14. Nicholson Eddie EN0002 72:36 + 20:33
15. Abrahamsson Kaj SW0011 80:56 + 28:53
16. Bónusz György HU0012 81:12 + 29:09
17. Lofholm Lars SW0010 81:25 + 29:22
18. Johansson Goran SW0013 84:11 + 32:08
19. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 86:23 + 34:20
20. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 86:33 + 34:30
21. Janošík Antonín UOL5201 SK UP Olomouc 93:35 + 41:32
22. Stekelenburg Walter DE00003 93:41 + 41:38
23. Parkin David EN0004 94:51 + 42:48
24. Varga János HU1104 95:19 + 43:16
25. Ostanback Lennart SW0012 107:56 + 55:53
26. Klimpel Hans DE00007 110:57 + 58:54
27. Moravec Miloš KRE0001 OOB TJ Sokol Křemže 120:02 + 67:59
Andersson Alf SW0002 DISK
Schwanitz Jürgen DE11106 DISK
Kiss Zoltán HU0010 DISK
H55K
3.50 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Musil Jan CB10001 36:52
2. Kalous Jaroslav UO10008 39:48 + 2:56
3. Laabs Reinhard DE00008 55:12 + 18:20
H65
4.40 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 75:27
2. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 77:06 + 1:39
3. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 86:33 + 11:06
4. Langr Jan BOR3601 OK Jiskra Nový Bor 106:21 + 30:54
5. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 128:02 + 52:35
HDR
2.00 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojdar Jakub VCB TJ OB České Budějovice 30:05
2. Toncarová Kateřina PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 38:28 + 8:23
3. Marešová Karolína MIL0750 Tesil Milevsko 39:49 + 9:44
4. Melčáková Miša MS1 40:16 + 10:11
5. Hojdar Jan VCB TJ OB České Budějovice 44:46 + 14:41
6. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 55:14 + 25:09
7. Liberdová Magdalena KSH0851 OOB TJ Kašperské Hory 62:33 + 32:28
HF
2.00 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 36:26
2. Melčák Matěj MS1 37:13 + 0:47
3. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 53:40 + 17:14
P
3.90 km, 155 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Michal VCB TJ OB České Budějovice 55:52
2. Hojdar Ivan VCB TJ OB České Budějovice 63:27 + 7:35
3. Hojdarová Alena VCB TJ OB České Budějovice 69:29 + 13:37
4. Špinková Markéta VCB TJ OB České Budějovice 79:48 + 23:56