Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.10.2013
Místo konání:
Pozlovice RS Vega
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Mapa:
Vega
Ředitel závodu:
Kunčar Vít
Hlavní rozhodčí:
Slezák Libor
Stavitel tratí:
Cahel Marek
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.70 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:57
2. Chromá Karolína LCE0353 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:03 + 4:06
3. Mrkvičková Ema TZL0451 C SKOB Zlín 17:27 + 4:30
4. Panovcová Anita OTK0351 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 17:53 + 4:56
5. Šuráňová Pavlína TZL0394 C SKOB Zlín 19:36 + 6:39
6. Mudráková Eliška LCE0352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:50 + 6:53
7. Sedlecká Bára OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:34 + 11:37
D12C
2.10 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:42
2. Pišová Barbora LCE0251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:07 + 10:25
3. Nevěřilová Kateřina LCE0254 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:56 + 16:14
4. Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:24 + 22:42
Kočová Halina TZL0255 C SKOB Zlín DISK
D14C
2.50 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 20:45
2. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 22:34 + 1:49
3. Slovenčíková Eliška VIC9959 C OB Vizovice 23:18 + 2:33
4. Paterová Klára TZL0093 C SKOB Zlín 24:44 + 3:59
5. Macíková Barbora TZL0053 C SKOB Zlín 25:16 + 4:31
6. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:13 + 6:28
7. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 28:34 + 7:49
8. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:35 + 21:50
Šabršulová Natálie LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D16C
3.30 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 33:15
2. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:59 + 2:44
3. Hauerlandová Natálie LCE9851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 56:35 + 23:20
4. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:42 + 25:27
D21C
5.20 km, 235 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6822
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 42:43 7341
2. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 47:16 + 4:33 6670
3. Tesařová Marcela NER C 48:05 + 5:22
4. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:43 + 6:00 6456
5. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:22 + 8:39 6065
6. Krejčíková Marie TZL9252 R SKOB Zlín 52:19 + 9:36 5924
7. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 52:55 + 10:12 5836
8. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 55:29 + 12:46 5457
9. Řezaninová Iva ZVS9250 C TJ Zbrojovka Vsetín 61:54 + 19:11 4510
10. Staňková Lucie DOB8756 C KOB Dobruška 64:11 + 21:28 4173
11. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 74:50 + 32:07 2602
D35C
4.50 km, 210 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 48:34
2. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 49:09 + 0:35
3. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 53:51 + 5:17
4. Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:04 + 6:30
5. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 57:52 + 9:18
6. Valentová Eva LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:38 + 23:04
Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín DISK
D45C
3.30 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C 38:45
2. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 40:31 + 1:46
3. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 43:56 + 5:11
4. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 45:41 + 6:56
5. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 47:11 + 8:26
Končáková Kateřina HLV6856 C KČT - OB Holešov DISK
D55C
2.70 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 35:39
2. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 41:29 + 5:50
3. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 54:36 + 18:57
4. Suchánková Libuše NER C 65:46 + 30:07
H10C
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jochec Jan VIC0304 C OB Vizovice 17:46
H12C
2.50 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 24:37
2. Zeman Jakub TZL0102 C SKOB Zlín 28:27 + 3:50
3. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 30:56 + 6:19
4. Bitto Max LCE0103 B OOB TJ Slovan Luhačovice 32:00 + 7:23
5. Bartík Filip TZL0202 C SKOB Zlín 32:14 + 7:37
6. Zvoníček Jiří SKM0101 C KOB Směr Kroměříž 34:16 + 9:39
7. Klíma Robert OTK0202 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:43 + 10:06
8. Gonda Václav LCE0102 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:57 + 11:20
9. Smolka Roman VIC0102 B OB Vizovice 36:05 + 11:28
10. Janík Patrik LCE0101 B OOB TJ Slovan Luhačovice 49:27 + 24:50
11. Černín Lukáš SVS0201 C Orientklub Vsetín 54:38 + 30:01
12. Koňařík Vít SVS0200 C Orientklub Vsetín 55:10 + 30:33
13. Václavík Radek LCE0202 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:40 + 33:03
H14C
3.30 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:47
2. Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 30:00 + 2:13
3. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 33:57 + 6:10
4. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 34:55 + 7:08
5. Turza Tomáš LCE9912 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:52 + 8:05
6. Láznička Václav TZL9901 B SKOB Zlín 38:47 + 11:00
7. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:41 + 15:54
Malý Vojtěch VIC0005 C OB Vizovice DISK
H16C
5.00 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvoníček Jan SKM9801 C KOB Směr Kroměříž 45:36
Kadleček Jan LCE9906 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H18C
5.20 km, 235 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 42:53
2. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 49:46 + 6:53
H21C
6.40 km, 320 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7552
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 40:37 8042
2. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 43:19 + 2:42 7572
3. Kašpar Michal TZL9308 A SKOB Zlín 46:21 + 5:44 7045
4. Kolárik Tomáš TZL9302 R SKOB Zlín 46:31 + 5:54 7016
5. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 47:20 + 6:43 6874
6. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 49:10 + 8:33 6555
7. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 49:40 + 9:03 6468
8. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 51:08 + 10:31 6213
9. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 51:31 + 10:54 6147
10. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 52:36 + 11:59 5958
11. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 54:30 + 13:53 5628
12. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 54:51 + 14:14 5567
13. Láznička Jan TZL9405 A SKOB Zlín 55:26 + 14:49 5465
14. Zvoníček Josef SKM9404 A KOB Směr Kroměříž 55:48 + 15:11 5402
15. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 59:50 + 19:13 4700
16. Volkov Oleksandr 38S8000 C 60:25 + 19:48
17. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 62:24 + 21:47 4254
18. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 65:50 + 25:13 3657
19. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 69:23 + 28:46 3040
20. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 69:37 + 29:00 2999
21. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 74:00 + 33:23 2237
22. Bezděk Václav NER C 77:32 + 36:55
23. Kadlček Václav NNN8901 C NNN/Neregistrovaní 80:02 + 39:25
24. Zatloukal Tomáš NER C 90:59 + 50:22
25. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 91:08 + 50:31 0
H35C
5.20 km, 235 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 38:37
2. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:49 + 5:12
3. Mudrák Pavel NER C 45:35 + 6:58
4. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:25 + 8:48
5. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 48:19 + 9:42
6. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 49:56 + 11:19
7. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 53:46 + 15:09
8. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 61:35 + 22:58
9. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 66:59 + 28:22
Tomeček Ladislav HLV7137 C KČT - OB Holešov DISK
H45C
4.50 km, 210 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 46:26
2. Žemlík Radim KVS6401 C SKOB Kobra Vsetín 47:36 + 1:10
3. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:45 + 9:19
4. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 61:32 + 15:06
Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín DISK
H55C
3.30 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 33:00
2. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 33:14 + 0:14
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 36:43 + 3:43
4. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:54 + 4:54
5. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 38:42 + 5:42
6. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 42:02 + 9:02
7. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 43:35 + 10:35
8. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 47:55 + 14:55
9. Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 50:19 + 17:19
H65C
2.70 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín 35:15
2. Kunz Antonín OTK4729 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:04 + 1:49
3. Řezanina Josef ZVS3701 C TJ Zbrojovka Vsetín 41:16 + 6:01
4. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:38 + 8:23
5. Koč Břetislav MKP4400 C SK Meteor Kačerov Praha 53:25 + 18:10
6. Pohořalý Jiří OTK3807 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:23 + 19:08
7. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 87:02 + 51:47
Žemlík Jan TZL4325 C SKOB Zlín DISK
HD10N
1.60 km, 50 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuška Václav KVS0302 C SKOB Kobra Vsetín 15:51
2. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:56 + 0:05
3. Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:17 + 0:26
4. Novosad Pavel NER C 16:57 + 1:06
5. Jedruchová Štěpánka TZL0350 C SKOB Zlín 22:03 + 6:12
6. Horáková Tereza VIC C OB Vizovice 23:03 + 7:12
7. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 26:07 + 10:16
8. Šolcová Veronika VIC C OB Vizovice 31:35 + 15:44
9. Šemnický Jakub TZL0444 C SKOB Zlín 32:50 + 16:59
10. Jedruch Viktor TZL0600 C SKOB Zlín 34:43 + 18:52
11. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:54 + 25:03
12. Černín Adam SVS0401 C Orientklub Vsetín 41:37 + 25:46
Šolcová Jana VIC C OB Vizovice DISK
Bednařík Sebastián LCE0401 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
HDR
1.90 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Daniel NER C 19:09
2. Mudrák Šimon NER C 19:14 + 0:05
3. Hrbáček Filip LCE0512 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:27 + 1:18
4. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 20:49 + 1:40
5. Hrbáčková Michaela NER C 21:35 + 2:26
6. Otrusina Martin NER C 21:47 + 2:38
7. Malotová Kamila LCE0511 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:54 + 2:45
8. Pospíšilová Eliška KVS0751 C SKOB Kobra Vsetín 22:22 + 3:13
9. Palas Jan NER C 22:25 + 3:16
10. Sláma Šimon LCE0514 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:05 + 3:56
11. Špendlíková Monika NER C 23:26 + 4:17
12. SYCHROV1 SVS0703 C Orientklub Vsetín 23:49 + 4:40
13. Václavíková Silvie NER C 24:07 + 4:58
14. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:24 + 5:15
15. Suková Tereza NER C 25:00 + 5:51
16. Kundratová Eva NER C 25:54 + 6:45
17. Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:05 + 6:56
18. SYCHROV Ě SVS0704 C Orientklub Vsetín 27:17 + 8:08
19. Volkov Maksym 38S0700 C 27:54 + 8:45
20. Červinka Lukáš NER C 28:52 + 9:43
21. Ohrada Ě SVS0702 C Orientklub Vsetín 29:42 + 10:33
22. Graclík Daniel KVS1001 C SKOB Kobra Vsetín 29:48 + 10:39
23. Mudráková Natálie NER C 29:54 + 10:45
24. Štěpančíková Nikola NER C 31:30 + 12:21
25. Volková Mája NER C 31:44 + 12:35
26. Šuráňová Sofie TZL C SKOB Zlín 32:35 + 13:26
27. Linhart Adam VIV0801 C GIGANT Orienteering 32:43 + 13:34
28. Linhart Jakub VIV0800 C GIGANT Orienteering 33:02 + 13:53
29. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:04 + 15:55
30. Stříteský Tomáš ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín 35:45 + 16:36
31. OHRADA 1 SVS0705 C Orientklub Vsetín 35:54 + 16:45
32. Bittová Regina NER C 39:13 + 20:04
33. Pernička Václav NER C 39:54 + 20:45
34. Pernička MArtin NER C 40:37 + 21:28
35. Kaňák Julián SVS0601 C Orientklub Vsetín 40:42 + 21:33
36. Černý David NER C 40:53 + 21:44
37. Vala Jakub NER C 41:01 + 21:52
38. Huf Samuel NER C 41:20 + 22:11
39. Hufová Nela NER C 41:21 + 22:12
40. Palasová Barbora NER C 43:06 + 23:57
41. Koč Juraj NER C 51:36 + 32:27
42. Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 57:46 + 38:37
43. Pekárek David TZL C SKOB Zlín 59:27 + 40:18
44. Černý Jan NER C 72:43 + 53:34
Vyoralová Šárka VIC C OB Vizovice DISK
Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Zichová Amálie LCE0513 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
P
2.10 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrubý Ondřej NER C 16:29
2. Tichý Libor NER C 16:46 + 0:17
3. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 19:02 + 2:33
4. Sláma Lumír NER C 19:42 + 3:13
5. Jelínková Jana NER C 21:16 + 4:47
6. Vintrová Alžběta TZL8653 C SKOB Zlín 23:31 + 7:02
7. Panovcová Jitka NER C 23:39 + 7:10
8. Hrbáček Tomáš NER C 25:23 + 8:54
9. Graubnerová Martina NER C 26:03 + 9:34
10. Vlčková Lenka NER C 27:01 + 10:32
11. Bantová Martina OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 27:33 + 11:04
12. Vintr Otakar TZL1301 C SKOB Zlín 28:19 + 11:50
13. Bíza Zdeněk OTK8029 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 31:39 + 15:10
14. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 32:03 + 15:34
15. Pospíšilová Ewelýna NER C 32:26 + 15:57
16. Mrkvičková Jitka NER C 33:13 + 16:44
17. Sedláková Jarmila KVS6751 C SKOB Kobra Vsetín 34:02 + 17:33
18. Bízová Lucie OTK8282 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:53 + 18:24
19. Kuželová Renata NER C 40:05 + 23:36
20. Dvorský Ilja SKM C KOB Směr Kroměříž 41:36 + 25:07
21. Dufková Renata NER C 47:35 + 31:06
22. Hrbáčková Karla NER C 67:28 + 50:59
Chromá Petra NER C DISK
Benroth Miroslav NER C DISK
T
5.00 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korčák Dominik NER C 51:45
2. Vaicenbacher Ivo NER C 64:56 + 13:11
3. Benrothová Irena NER C 79:46 + 28:01
Zvoníček Josef SKM6901 C KOB Směr Kroměříž DISK