Výsledky závodu: Veřejný závod

Datum:
31.05.2014
Místo konání:
Janov u Rakovníka
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Liščí planina
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
JURY:
Forstová Lenka, Borovička Milan, Procházka Antonín
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest a jury nemusela být svolána. Hlavní rozhodčí shledal závod regulérním a schválil jej v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H10L     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P2     T3    
D10
1.60 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vísková Veronika KAM0452 SK Kamenice 20:16
2. Pavlícková Hana KPY0450 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:25 + 0:09
3. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 22:26 + 2:10
4. Malecková Hana PGP0550 SK Praga 24:08 + 3:52
5. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 28:42 + 8:26
D10L
1.60 km, 85 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dobiásová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem 22:50
2. Lostáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:33 + 22:43
3. Lostáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:42 + 24:52
D12
1.90 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirkovská Katerina SLA0350 SKOB Slaný 23:02
2. Bulírová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 26:37 + 3:35
3. Dobiásová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem 32:16 + 9:14
D14
2.00 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 17:44
2. Aschermannová Karolína KAM0051 SK Kamenice 18:00 + 0:16
3. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 18:01 + 0:17
4. Dedková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 18:29 + 0:45
5. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 19:59 + 2:15
6. Míchalová Sárka KPY0050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:30 + 8:46
7. Sedlácková Linda ROZ0050 OK Roztoky 28:22 + 10:38
8. Jirkovská Michaela SLA0150 SKOB Slaný 29:08 + 11:24
9. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 29:57 + 12:13
D16
2.00 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubková Petra VLI9853 Slavia Liberec orienteering 21:48
2. Poláková Tereza TAP9853 KOB TRETRA Praha 22:17 + 0:29
3. Poláková Katerina TAP9854 KOB TRETRA Praha 22:56 + 1:08
4. Kopecká Eliska KNC9850 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 26:17 + 4:29
5. Formánková Anna RIC9950 OB Říčany 29:42 + 7:54
6. Lisková Hana KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:29 + 22:41
D18
2.00 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Anna RIC9750 OB Říčany 22:08
D21
3.00 km, 120 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7928
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 20:51 8443
2. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 22:40 + 1:49 7797
3. Sieglová Eliska PGP9954 SK Praga 23:23 + 2:32 7543
4. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 25:03 + 4:12 6950
5. Janovská Katerina PGP9850 SK Praga 25:19 + 4:28 6855
6. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 26:25 + 5:34 6464
7. Krivancová Zdenka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 28:38 + 7:47 5676
8. Kostálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 29:35 + 8:44 5339
9. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 30:25 + 9:34 5042
10. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 30:32 + 9:41 5001
11. Bozdechová Lenka PGP8254 SK Praga 32:18 + 11:27 4373
12. Mikulásová Helena PGP9353 SK Praga 32:59 + 12:08 4130
13. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 33:15 + 12:24 4035
14. Veljaciková Hana SCP9750 OK Sparta Praha 33:22 + 12:31 3994
15. Sedlácková Petra ROZ7050 OK Roztoky 34:15 + 13:24 3679
16. Kudrnácová Lucie KAM8850 SK Kamenice 34:53 + 14:02 3454
17. Landovská Anna PGP9251 SK Praga 36:33 + 15:42 2862
18. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 36:41 + 15:50 2814
19. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 38:50 + 17:59 2050
20. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 52:24 + 31:33 0
Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov DISK 0
Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno DISK 0
Kurfürstová Magdalena FSP7852 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
D35
2.40 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lostáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:23
2. Longinová Lenka TAP7151 KOB TRETRA Praha 25:32 + 1:09
3. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 28:30 + 4:07
4. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 29:24 + 5:01
5. Rozková Petra RIC7575 OB Říčany 36:47 + 12:24
6. Lindová Miroslava KNC7750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 39:58 + 15:35
7. Geislerová Dita DKL7500 KOB Kladno 45:21 + 20:58
8. Malecková Iva PGP7559 SK Praga 50:45 + 26:22
D45
2.40 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 25:01
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 25:19 + 0:18
3. Fantová Libuse EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 25:21 + 0:20
4. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 26:24 + 1:23
5. Slavíková Katerina PGP6650 SK Praga 26:45 + 1:44
6. Procházková Miluse DCE5450 KOB Dobřichovice 27:56 + 2:55
7. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 28:06 + 3:05
8. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 28:30 + 3:29
9. Havlícková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 29:35 + 4:34
10. Dolezalová Vlasta PGP5550 SK Praga 31:56 + 6:55
11. Veljaciková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 32:36 + 7:35
12. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 39:13 + 14:12
13. Hlubucková Sárka KAM6851 SK Kamenice 40:45 + 15:44
Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní DISK
Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice DISK
D55
1.90 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hankovská Jana PGP4050 SK Praga 25:23
2. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 26:24 + 1:01
3. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 29:06 + 3:43
4. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 33:10 + 7:47
H10
1.60 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovsky Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 12:07
2. Tuma Simon TAP0400 KOB TRETRA Praha 13:06 + 0:59
3. Janas Adam PGP0404 SK Praga 15:41 + 3:34
4. Rozek Vojtech RIC0501 OB Říčany 16:16 + 4:09
5. Bartalos Matyás NNN0500 Neregistrovaní 17:43 + 5:36
6. Snízek Martin DOR0405 OK Dobříš 20:05 + 7:58
7. Jirkovsky Jan SLA0500 SKOB Slaný 22:58 + 10:51
8. Subrt Vojtech DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 26:05 + 13:58
9. Snízek Ondrej DOR0406 OK Dobříš 26:57 + 14:50
10. Kalous Tomás EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 29:02 + 16:55
H10L
1.60 km, 85 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulír Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 16:56
2. Husák Ondrej SLA0600 SKOB Slaný 23:41 + 6:45
H12
1.90 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malacka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 14:57
2. Bolehovsky Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 15:38 + 0:41
3. Svarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 16:17 + 1:20
4. Sedlácek Jaroslav ROZ0300 OK Roztoky 18:24 + 3:27
5. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 18:27 + 3:30
6. Rozek Vilém RIC0301 OB Říčany 18:32 + 3:35
7. Subrt Matej DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 21:03 + 6:06
8. Choutka Stepán RIC0305 OB Říčany 21:28 + 6:31
9. Husák Zdenek SLA0201 SKOB Slaný 22:56 + 7:59
10. Prusa Jan OLP0201 PSK Olymp Praha 23:31 + 8:34
11. Hruby Frantisek NNN1001 Neregistrovaní 31:51 + 16:54
H14
2.00 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 14:27
2. Siegl Matyás MFP0103 VŠSK MFF UK Praha 17:05 + 2:38
3. Dedek Matej TAP0001 KOB TRETRA Praha 18:47 + 4:20
4. Janecek Jirí TAP0000 KOB TRETRA Praha 19:07 + 4:40
5. Mestan Ondrej TAP0100 KOB TRETRA Praha 19:09 + 4:42
6. Tachezy Jan DCE0100 KOB Dobřichovice 21:13 + 6:46
7. Longin Jan TAP0103 KOB TRETRA Praha 24:26 + 9:59
8. Cech Richard SLA0001 SKOB Slaný 25:33 + 11:06
9. Volek Jaroslav KNC0100 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 48:31 + 34:04
H16
2.00 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikes Jan TAP9802 KOB TRETRA Praha 19:23
2. Pelikán Lukás MFP9800 VŠSK MFF UK Praha 21:38 + 2:15
3. Borovicka Tomás FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 22:56 + 3:33
4. Varga Ondrej KNC9900 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 28:38 + 9:15
5. Zemko Zdenek SLA9900 SKOB Slaný 31:03 + 11:40
H21
3.40 km, 135 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8412
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Tomás TUR8303 OOB TJ Turnov 21:09 8530
2. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 21:22 + 0:13 8445
3. Navrátil Simon PGP9702 SK Praga 21:50 + 0:41 8262
4. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 22:41 + 1:32 7929
5. Pospísil Ondrej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 23:07 + 1:58 7759
6. Král Ales MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 23:37 + 2:28 7562
7. Macek Jirí LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 25:33 + 4:24 6804
8. Rozek David RIC7403 OB Říčany 25:38 + 4:29 6772
9. Procházka Tomás SCP8200 OK Sparta Praha 25:47 + 4:38 6713
10. Sysel Ondrej PGP8302 SK Praga 25:53 + 4:44 6674
11. Kucera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 25:59 + 4:50 6634
12. Klaska Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 26:39 + 5:30 6373
13. Prazák Jirí ZBP7800 OOB SK Zbraslav 26:54 + 5:45 6275
14. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 27:10 + 6:01 6170
15. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 27:43 + 6:34 5955
16. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 27:47 + 6:38 5928
17. Simon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 28:41 + 7:32 5575
18. Krejcík Jirí TZL8301 SKOB Zlín 28:57 + 7:48 5471
19. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 29:03 + 7:54 5432
20. Kapal Tomás KAM9402 SK Kamenice 29:23 + 8:14 5301
21. Janovsky Tomás PGP6401 SK Praga 29:55 + 8:46 5092
22. Vondra Jirí FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 30:06 + 8:57 5020
23. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 31:20 + 10:11 4536
24. Lzícar Martin DOB8803 KOB Dobruška 31:56 + 10:47 4301
25. Vanek Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 32:47 + 11:38 3968
26. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 33:06 + 11:57 3843
27. Komín David PGP7405 SK Praga 34:01 + 12:52 3484
28. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 34:02 + 12:53 3477
29. Nitsch Karel FSP7611 VŠTJ Stavební fakulta Praha 34:44 + 13:35 3203
30. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 35:53 + 14:44 2752
31. Benc Jirí TAP8002 KOB TRETRA Praha 36:06 + 14:57 2667
32. Matousek Petr DKP8401 Oddíl OB Kotlářka 40:35 + 19:26 909
33. Mikulás Radek PGP6404 SK Praga 44:22 + 23:13 0
34. Horejsí Zbynek KUL8400 KOB Ústí nad Labem 45:09 + 24:00 0
35. Sedivy Ondrej KNC9103 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 46:09 + 25:00 0
36. Kohl Jirí KPY6201 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:00 + 26:51 0
37. Pinkner Adam DKP9101 Oddíl OB Kotlářka 52:29 + 31:20 0
38. Junek Vladimír NNN Neregistrovaní 52:58 + 31:49
Vlásek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha DISK 0
Kurfürst Pavel FSP7400 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
H35
3.00 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovsky Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 21:44
2. Bíly Milan JES7001 KOS Jesenice 22:39 + 0:55
3. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 24:14 + 2:30
4. Subrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 30:49 + 9:05
5. Jun Drahomír KNC5501 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 31:30 + 9:46
6. Janecek Ondrej SOB7001 SOBSA 34:15 + 12:31
7. Pavlícek Lubomír KPY7800 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:34 + 14:50
H45
2.40 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holík Marek TBM6507 KOS TJ Tesla Brno 18:39
2. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 19:27 + 0:48
3. Bíly Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:30 + 1:51
4. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 21:19 + 2:40
5. Liska Jindrich KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:31 + 2:52
6. Kopecny Mojmír TAP6402 KOB TRETRA Praha 21:36 + 2:57
7. Kalousek Jirí DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 22:24 + 3:45
8. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 23:06 + 4:27
9. Veljacik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 23:11 + 4:32
10. Hlubucek Tomás KAM6603 SK Kamenice 28:44 + 10:05
11. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 29:55 + 11:16
12. Sedlácek Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 37:18 + 18:39
H55
2.40 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 21:53
2. Kudrnác Martin KAM5901 SK Kamenice 26:19 + 4:26
3. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 29:40 + 7:47
4. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 30:13 + 8:20
5. Svobodny Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 32:20 + 10:27
6. Grivalsky Michal PGP5900 SK Praga 35:52 + 13:59
7. Dolezal Miroslav PGP5501 SK Praga 36:19 + 14:26
H65
1.90 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotny Frantisek PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 23:29
2. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 24:48 + 1:19
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 26:12 + 2:43
4. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 26:15 + 2:46
5. Zeleny Vladimír PGP4800 SK Praga 29:27 + 5:58
6. Hlavaty Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 32:14 + 8:45
7. Chloupek Radek SLP4001 OOB Slavia Praha 47:13 + 23:44
H75
1.90 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalivoda Vladimír KNC3800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 51:59
HDR
1.60 km, 85 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fikesová Aneta DKL KOB Kladno 17:31
2. Bartalosová Ada NNN1050 Neregistrovaní 21:51 + 4:20
3. Navratilova Alzbeta NNN1012 Neregistrovaní 23:14 + 5:43
4. Bartalosová Anezka NNN0851 Neregistrovaní 23:41 + 6:10
5. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 33:17 + 15:46
6. Bulírová Zofie 44C0850 Neregistrovaní 33:44 + 16:13
7. Kurfürstová Marie FSP1050 VŠTJ Stavební fakulta Praha 40:25 + 22:54
8. Bílá Tereza JES0551 KOS Jesenice 48:07 + 30:36
P2
2.00 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalosová Jana NNN8150 Neregistrovaní 18:52
2. Malecek Vít PGP6801 SK Praga 19:37 + 0:45
3. Vísková Alena KAM7451 SK Kamenice 28:02 + 9:10
4. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 30:40 + 11:48
5. Lisková Hana KPY6650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:57 + 14:05
6. Skarková Katerina NNN1003 Neregistrovaní 33:51 + 14:59
7. Voborská Jana PGP SK Praga 38:08 + 19:16
8. Janasová Barbora XBM7150 PELL’S MTBO TEAM 43:38 + 24:46
9. Tichá Ivana KNC6250 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 46:55 + 28:03
10. Jiránová Irena JES6750 KOS Jesenice 48:52 + 30:00
11. Mikulásová Alena PGP SK Praga 54:30 + 35:38
12. Chrz Martin NNN1013 Neregistrovaní 59:38 + 40:46
Prusová Dana OLP6801 PSK Olymp Praha DISK
Prusa Jakub OLP0202 PSK Olymp Praha DISK
T3
2.70 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fikes Metod NNN1014 Neregistrovaní 29:52
2. Moravec Jakub KAM0702 SK Kamenice 30:14 + 0:22
3. Navratil Ctirad NNN1011 Neregistrovaní 34:39 + 4:47
4. Bulír Jirí NNN Neregistrovaní 38:59 + 9:07
5. Vomastek Milan+Kucera Z. NNN1016 Neregistrovaní 40:03 + 10:11
6. Kasparová Katka+Kucera T. NNN1015 Neregistrovaní 41:05 + 11:13
7. Bulírová Blanka 6YC7350 Neregistrovaní 44:34 + 14:42
8. Trnková Anna SCP OK Sparta Praha 45:24 + 15:32
9. Hrubá Veronika NNN1002 Neregistrovaní 52:22 + 22:30
Dvoráková Petra NNN Neregistrovaní DISK