Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:47 | |
2. | Austerová Andrea | NNN0550 | C | Neregistrovaní | 39:02 | + 10:15 |
3. | Pachmanova Katka | NNN | C | Neregistrovaní | 42:10 | + 13:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Porubská Lenka | 66S0450 | C | ŠK Cart-print Nitra | 31:46 | |
2. | Pachmanova Bara | NNNAA00 | C | Neregistrovaní | 40:55 | + 9:09 |
3. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | 42:49 | + 11:03 |
4. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 44:19 | + 12:33 |
5. | Bruková Petra | TRI0450 | C | TJ TŽ Třinec | 45:42 | + 13:56 |
6. | Kaňáková Valentýna | BFM0451 | C | SKOB Frýdek - Místek | 52:22 | + 20:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lucie | AOP0350 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:00 | |
2. | Supiková Kateřina | TRI0351 | C | TJ TŽ Třinec | 24:47 | + 0:47 |
3. | Pogoda Kinga | 14P050 | C | UKS Kometa Gliwice | 25:40 | + 1:40 |
4. | Mrozek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 28:21 | + 4:21 |
5. | Polewka Aleksandra | 14P0250 | C | UKS Kometa Gliwice | 30:49 | + 6:49 |
6. | Šmelíková Dorota | 47S0251 | C | Rapid Bratislava | 33:08 | + 9:08 |
7. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 34:21 | + 10:21 |
8. | Ciencialová Daniela | TRI0254 | B | TJ TŽ Třinec | 34:45 | + 10:45 |
9. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | 35:15 | + 11:15 |
10. | Panovcová Anita | OTK0351 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 35:19 | + 11:19 |
11. | Kowalczyk Maja | 14P1253 | C | UKS Kometa Gliwice | 39:03 | + 15:03 |
12. | Papszun Julia | 11P0350 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 40:06 | + 16:06 |
13. | Božoňová Vendula | BFM0251 | C | SKOB Frýdek - Místek | 61:26 | + 37:26 |
14. | Bak Wiktoria | 14P1252 | C | UKS Kometa Gliwice | 68:26 | + 44:26 |
15. | Czapska Wiktoria | 14P1251 | C | UKS Kometa Gliwice | 71:02 | + 47:02 |
MS | Warcopová Kateřina | TRI0150 | C | TJ TŽ Třinec | 34:18 | + 10:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lenka | AOP0050 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:39 | |
2. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 37:41 | + 10:02 |
3. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 40:07 | + 12:28 |
4. | Úabuda Wiktoria | 14P0050 | C | UKS Kometa Gliwice | 56:50 | + 29:11 |
5. | Mastela Krystyna | 11P0050 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 57:34 | + 29:55 |
6. | Mruk Oliwia | 14P0052 | C | UKS Kometa Gliwice | 64:45 | + 37:06 |
7. | Klabouchova Veronika | VZA0150 | C | Slávia ŽU Žilina | 66:18 | + 38:39 |
8. | Adamiak Natalia | 14P0051 | C | UKS Kometa Gliwice | 66:47 | + 39:08 |
Kubiczková Hana | BFM0052 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmelíková Tereza | LCE9952 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:28 | |
2. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 35:14 | + 0:46 |
3. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 37:23 | + 2:55 |
4. | Čechová Klára | AOP9951 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:30 | + 6:02 |
5. | Švidrnochová Lenka | MOV9951 | B | SKOB Ostrava | 45:29 | + 11:01 |
6. | Selingova Martina | VZAXX51 | C | Slávia ŽU Žilina | 73:51 | + 39:23 |
7. | Belicova Lenka | VZA9950 | C | Slávia ŽU Žilina | 85:50 | + 51:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | A | TJ TŽ Třinec | 42:05 | |
2. | Fukalová Hana | AOV9850 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 42:21 | + 0:16 |
3. | Vývodová Jana | MOV9852 | A | SKOB Ostrava | 45:51 | + 3:46 |
4. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | B | TJ TŽ Třinec | 48:08 | + 6:03 |
5. | Dzik Justyna | 42P9651 | C | MUKS Gliwice | 61:02 | + 18:57 |
6. | Svěchotová Natálie | MOV9751 | B | SKOB Ostrava | 65:35 | + 23:30 |
7. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 70:28 | + 28:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sabelová Markéta | TRI9656 | A | TJ TŽ Třinec | 51:00 | 5354 | |
2. | Hlavacikova Erika | 17S1452 | C | Ekonom Banska Bystrica | 60:50 | + 9:50 | |
3. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 61:32 | + 10:32 | 4499 |
4. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 62:49 | + 11:49 | 4394 |
5. | Kršáková Marie | VIC9191 | C | OB Vizovice | 69:59 | + 18:59 | 3812 |
6. | Stoszková Jana | AOP8850 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 70:54 | + 19:54 | 3738 |
7. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | C | TJ Opava | 72:07 | + 21:07 | 3639 |
8. | Mrózková Ivana | TRC8751 | C | SKOB BETA Třinec | 73:34 | + 22:34 | 3521 |
9. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 73:48 | + 22:48 | 3502 |
10. | Vellechová Radka | MOV8051 | C | SKOB Ostrava | 83:43 | + 32:43 | 2696 |
11. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 87:50 | + 36:50 | 2362 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 42:32 | |
2. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 48:17 | + 5:45 |
3. | Hájková Jitka | AOP7150 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:56 | + 6:24 |
4. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 53:21 | + 10:49 |
5. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:30 | + 12:58 |
6. | Šmelikova Barbora | VBA6950 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 55:52 | + 13:20 |
7. | Chupekova Silvia | VZA7250 | C | Slávia ŽU Žilina | 59:54 | + 17:22 |
8. | Ondrejkova Sona | VZA7451 | C | Slávia ŽU Žilina | 60:06 | + 17:34 |
9. | Beranová Jana | SJH7851 | C | SJH Jindřichův Hradec | 60:50 | + 18:18 |
10. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 64:10 | + 21:38 |
11. | Řehová Renata | BFM7151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 65:02 | + 22:30 |
12. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 70:52 | + 28:20 |
13. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 72:00 | + 29:28 |
14. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 76:15 | + 33:43 |
15. | Bialekova Martina | 17S1402 | C | Ekonom Banska Bystrica | 78:28 | + 35:56 |
16. | Zajicova Petra | LOV7350 | C | lepus.cz | 92:14 | + 49:42 |
17. | Polewka Beata | 14P7150 | C | UKS Kometa Gliwice | 96:06 | + 53:34 |
Holasová Šarka | AOP7853 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | ||
Pannová Vendula | AOP7750 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Czerkawska Urszula | 42P6251 | C | MUKS Gliwice | 44:16 | |
2. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 44:49 | + 0:33 |
2. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 44:49 | + 0:33 |
4. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 45:54 | + 1:38 |
5. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 46:55 | + 2:39 |
6. | Bohunská Jana | KRN6551 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 46:58 | + 2:42 |
7. | Dorčáková Pavlína | MOV6951 | C | SKOB Ostrava | 56:04 | + 11:48 |
8. | Mizerová Jarmila | TRI6851 | C | TJ TŽ Třinec | 67:22 | + 23:06 |
9. | Bednaříková Adriana | MOV6851 | C | SKOB Ostrava | 71:00 | + 26:44 |
10. | Mihalova Dasa | 17S1451 | C | Ekonom Banska Bystrica | 79:16 | + 35:00 |
11. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 83:24 | + 39:08 |
12. | Hlavacikova Katarina | 17S1450 | C | Ekonom Banska Bystrica | 85:22 | + 41:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 39:50 | |
2. | Wysocka Jolanta | 14P5650 | C | UKS Kometa Gliwice | 50:30 | + 10:40 |
3. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 53:26 | + 13:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damek Ondřej | TRI0503 | C | TJ TŽ Třinec | 24:39 | |
2. | Austera Filip | NNN0401 | C | Neregistrovaní | 31:58 | + 7:19 |
3. | Bíčánek Jan | TRI0502 | C | TJ TŽ Třinec | 33:19 | + 8:40 |
4. | Král Jiří | ODR0400 | C | SKOB Odry | 38:25 | + 13:46 |
5. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 42:45 | + 18:06 |
6. | Juřeník Jakub | MOV0601 | C | SKOB Ostrava | 46:59 | + 22:20 |
7. | Buryan Jan | MOV0400 | C | SKOB Ostrava | 48:52 | + 24:13 |
Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Frydrych Vojtěch | BFM0411 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
MS | Pscolka Petr | NNNXX03 | C | Neregistrovaní | 63:49 | + 39:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubiczek Jan | BFM0402 | C | SKOB Frýdek - Místek | 27:09 | |
2. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 28:42 | + 1:33 |
3. | Janas Adam | PGP0404 | C | SK Praga | 34:21 | + 7:12 |
4. | Mrozek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 36:45 | + 9:36 |
5. | Pest Dominik | 14P0401 | C | UKS Kometa Gliwice | 51:43 | + 24:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mielec Radomír | AOV0301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 21:44 | |
2. | Janas Petr | PGP0200 | B | SK Praga | 23:24 | + 1:40 |
3. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 24:50 | + 3:06 |
4. | Ondrejka Michal | VZA0200 | C | Slávia ŽU Žilina | 26:07 | + 4:23 |
5. | Haltof Adam | TRI0300 | C | TJ TŽ Třinec | 38:25 | + 16:41 |
6. | Bjolek Michal | BFM0305 | C | SKOB Frýdek - Místek | 47:17 | + 25:33 |
7. | Gabrys Adam | TRI0205 | C | TJ TŽ Třinec | 50:38 | + 28:54 |
8. | Bailas Przemyslaw | 14P0201 | C | UKS Kometa Gliwice | 52:36 | + 30:52 |
9. | Kołeczko Błażej | 11P0200 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 67:25 | + 45:41 |
Spratek Adam | SFM0202 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | ||
Broda Aleš | SFM0201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Byrczek Jan | 14P0000 | C | UKS Kometa Gliwice | 32:32 | |
2. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 34:22 | + 1:50 |
3. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:27 | + 2:55 |
4. | Ondrejka Tomas | VZA0000 | C | Slávia ŽU Žilina | 36:09 | + 3:37 |
5. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | 42:03 | + 9:31 |
6. | Kołeczko Bartosz | 11P0000 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 48:46 | + 16:14 |
7. | Buryan Patrik | MOV0005 | C | SKOB Ostrava | 56:55 | + 24:23 |
8. | Gros Filip | OOP0000 | C | TJ Opava | 61:14 | + 28:42 |
9. | Dorčák Jan | MOV0103 | B | SKOB Ostrava | 65:02 | + 32:30 |
10. | Baron Dawid | 14P000 | C | UKS Kometa Gliwice | 66:35 | + 34:03 |
11. | Porubský Peter | 66S0000 | C | ŠK Cart-print Nitra | 68:19 | + 35:47 |
Tuharský Erik | TRI0100 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Dzik Grzegorz | 42P0001 | C | MUKS Gliwice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupek Jakub | VZA9901 | C | Slávia ŽU Žilina | 33:26 | |
2. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 35:15 | + 1:49 |
3. | Dekret Jakub | 17S1400 | C | Ekonom Banska Bystrica | 36:40 | + 3:14 |
4. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:02 | + 6:36 |
5. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 40:05 | + 6:39 |
6. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 41:46 | + 8:20 |
7. | Lanc Vojtěch | TRI9807 | A | TJ TŽ Třinec | 42:05 | + 8:39 |
8. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:09 | + 8:43 |
9. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 45:57 | + 12:31 |
10. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 62:47 | + 29:21 |
11. | Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | 97:38 | + 64:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 48:16 | |
2. | Glonek Jakub | AOP9602 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 51:15 | + 2:59 |
3. | Klabouch Martin | VZA9600 | C | Slávia ŽU Žilina | 56:25 | + 8:09 |
4. | Borgiel Jarosław | 11P9700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 60:56 | + 12:40 |
5. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 70:56 | + 22:40 |
6. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 75:23 | + 27:07 |
7. | Holoubek Jan | BFM9601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 83:11 | + 34:55 |
8. | Pasek Marcin | 11P9600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 85:28 | + 37:12 |
9. | Padrta Pavel | MOV9700 | B | SKOB Ostrava | 85:29 | + 37:13 |
10. | Svoboda František | SOP9601 | B | OOB TJ Slezan Opava | 91:03 | + 42:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 66:25 | 7744 | |
2. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 68:55 | + 2:30 | 7472 |
3. | Janas Petr | XBM7103 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 71:04 | + 4:39 | 7238 |
4. | Sedlacek Tomas | ASU8601 | C | Magnus Orienteering | 74:48 | + 8:23 | 6832 |
5. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 78:02 | + 11:37 | 6480 |
6. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 81:49 | + 15:24 | 6069 |
7. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 85:51 | + 19:26 | 5630 |
8. | Masztalski Pawel | 11P8000 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 91:46 | + 25:21 | |
9. | Bubela Tomáš | KVS8100 | C | SKOB Kobra Vsetín | 96:12 | + 29:47 | 4504 |
10. | Nemec Juraj | 17S8900 | C | Ekonom Banska Bystrica | 97:51 | + 31:26 | |
11. | Mutina Jiří | BFM9101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 103:17 | + 36:52 | 3733 |
12. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 107:12 | + 40:47 | 3307 |
13. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 107:17 | + 40:52 | 3298 |
14. | Peterek Vít | AOP8600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 108:21 | + 41:56 | 3182 |
15. | Kostka Petr | MOV8200 | C | SKOB Ostrava | 114:23 | + 47:58 | 2526 |
16. | Šamánek Petr | ZVS6901 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 124:21 | + 57:56 | 1441 |
17. | Pietraszek Martin | OOP8100 | C | TJ Opava | 127:12 | + 60:47 | 1131 |
18. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 146:06 | + 79:41 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupek Jozef | VZA7100 | C | Slávia ŽU Žilina | 54:53 | |
2. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 58:36 | + 3:43 |
3. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:52 | + 6:59 |
4. | Porubský Július | 66S7300 | C | ŠK Cart-print Nitra | 62:10 | + 7:17 |
5. | Spišiak Marián | SPE7600 | C | KOB Sokol Pezinok | 62:30 | + 7:37 |
6. | Dzik Miroslav | 42P7901 | C | MUKS Gliwice | 64:50 | + 9:57 |
7. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 65:12 | + 10:19 |
8. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 66:00 | + 11:07 |
9. | Zajíc Josef | LOV7601 | C | lepus.cz | 66:07 | + 11:14 |
10. | Ryšavý Jiří | MOV5803 | C | SKOB Ostrava | 66:55 | + 12:02 |
11. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 76:05 | + 21:12 |
12. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 76:50 | + 21:57 |
13. | Vlach Oldřich | AOV7700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 78:21 | + 23:28 |
13. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 78:21 | + 23:28 |
15. | Mastela Rafal | 11P7300 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 79:17 | + 24:24 |
16. | Valyavka Volodymyr | 38S7400 | C | VZA Žilina | 82:11 | + 27:18 |
17. | Polewka Tomasz | 14P7300 | C | UKS Kometa Gliwice | 99:27 | + 44:34 |
18. | Zeman Radek | NNN7700 | C | Neregistrovaní | 106:23 | + 51:30 |
19. | Polák Petr | SOP7004 | C | OOB TJ Slezan Opava | 111:22 | + 56:29 |
20. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 112:01 | + 57:08 |
21. | Blažević Roman | LCE7301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 121:05 | + 66:12 |
22. | Kołeczko Úukasz | 11P7500 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 138:45 | + 83:52 |
Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:44 | |
2. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 55:25 | + 6:41 |
3. | Kosut Jan | VZA6300 | C | Slávia ŽU Žilina | 58:43 | + 9:59 |
4. | Petr Václav | MOV5801 | C | SKOB Ostrava | 60:41 | + 11:57 |
5. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 61:01 | + 12:17 |
6. | Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | 61:19 | + 12:35 |
7. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 61:29 | + 12:45 |
8. | Wojarski Krzysztof | 42P6202 | C | MUKS Gliwice | 61:59 | + 13:15 |
9. | Nemec Juraj | 17S1401 | C | Ekonom Banska Bystrica | 65:37 | + 16:53 |
10. | Černík Milan | KVS6501 | C | SKOB Kobra Vsetín | 71:01 | + 22:17 |
11. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 71:52 | + 23:08 |
12. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 78:35 | + 29:51 |
13. | Panovec Vladan | OTK6201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 82:07 | + 33:23 |
14. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 86:51 | + 38:07 |
15. | Czerkawski Waclaw | 42P6201 | C | MUKS Gliwice | 90:39 | + 41:55 |
16. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 92:03 | + 43:19 |
17. | Otrusina Milan | EZL6205 | C | PEV Zlín | 101:22 | + 52:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palička Miroslav | 75S5900 | C | TJ Cingov Spisska Nova Ves | 45:51 | |
2. | Bohunský Vladimír | KRN5901 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:58 | + 2:07 |
3. | Zdanowicz Jan | 14P1400 | C | UKS Kometa Gliwice | 54:13 | + 8:22 |
4. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:14 | + 9:23 |
5. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 55:37 | + 9:46 |
6. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | C | SKOB Ostrava | 57:57 | + 12:06 |
7. | Hostaš Jindřich | MOV5901 | C | SKOB Ostrava | 59:37 | + 13:46 |
8. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:54 | + 14:03 |
9. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 63:00 | + 17:09 |
10. | Wysocki Andrzej | 42P5100 | C | MUKS Gliwice | 74:05 | + 28:14 |
11. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 75:38 | + 29:47 |
12. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 79:54 | + 34:03 |
13. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 101:13 | + 55:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 37:57 | |
2. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 59:13 | + 21:16 |
3. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 63:05 | + 25:08 |
4. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 68:09 | + 30:12 |
5. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 76:06 | + 38:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zajícová Vendula | BFM0351 | C | SKOB Frýdek - Místek | 27:41 | |
2. | Kacerova Viktoria | VZA0750 | C | Slávia ŽU Žilina | 28:44 | + 1:03 |
3. | Zavřel Mikuláš | KRN0707 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 29:14 | + 1:33 |
4. | Bičánek Vít | TRI0700 | C | TJ TŽ Třinec | 30:33 | + 2:52 |
5. | Kaufman Jan | TRI0602 | C | TJ TŽ Třinec | 32:51 | + 5:10 |
6. | Dorčák Tomáš | MOV0801 | C | SKOB Ostrava | 33:10 | + 5:29 |
7. | Štencl Jiří | NNNXX04 | C | Neregistrovaní | 34:42 | + 7:01 |
8. | Králová Hedvika | ODR0850 | C | SKOB Odry | 40:00 | + 12:19 |
9. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:08 | + 14:27 |
10. | Kondrlik Daniel | VZA0009 | C | Slávia ŽU Žilina | 44:38 | + 16:57 |
11. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 48:12 | + 20:31 |
12. | Pachmanova Iva | NNN | C | Neregistrovaní | 49:46 | + 22:05 |
13. | Beranová Marie | SJH0951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 53:10 | + 25:29 |
14. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 57:23 | + 29:42 |
15. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 60:04 | + 32:23 |
16. | Kostka Artur | MOV0901 | C | SKOB Ostrava | 61:08 | + 33:27 |
17. | Kosubová Linda | BFM1151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 68:36 | + 40:55 |
Vlachova Hana | AOV0700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK | ||
Beran Antonín | NNNXX05 | C | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 31:02 | |
2. | Kotatko Ales | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 31:26 | + 0:24 |
3. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 36:15 | + 5:13 |
4. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 37:56 | + 6:54 |
5. | Srubarova Aneta | NNNX111 | C | Neregistrovaní | 39:07 | + 8:05 |
6. | Kosubová Iva | BFM8351 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:33 | + 8:31 |
7. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 45:26 | + 14:24 |
8. | Papszun Joanna | 11P | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 48:08 | + 17:06 |
9. | Kresta Cestmir | NNN4200 | C | Neregistrovaní | 49:41 | + 18:39 |
10. | Zajícová Taťána | BFM7752 | C | SKOB Frýdek - Místek | 50:22 | + 19:20 |
11. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 50:33 | + 19:31 |
12. | Kubala Jan | BFM8611 | C | SKOB Frýdek - Místek | 51:00 | + 19:58 |
13. | Matěja Jan | ODRXX01 | C | SKOB Odry | 57:47 | + 26:45 |
14. | Ryšavá Ilona | MOV6251 | C | SKOB Ostrava | 58:51 | + 27:49 |
15. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 59:39 | + 28:37 |
16. | Svobodová Mariana | BFM6751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:43 | + 28:41 |
17. | Klabouchova Andrea | VZA7050 | C | Slávia ŽU Žilina | 60:20 | + 29:18 |
18. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 60:40 | + 29:38 |
19. | Klegova Marketa | SFMXX51 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 63:39 | + 32:37 |
20. | Prejdova Radka | NNN | C | Neregistrovaní | 64:30 | + 33:28 |
21. | Porubská Andrea | 66S7650 | C | ŠK Cart-print Nitra | 66:23 | + 35:21 |
22. | Náhlovský Martin | BFM8512 | C | SKOB Frýdek - Místek | 66:26 | + 35:24 |
23. | Hladký Radek | BFM8811 | C | SKOB Frýdek - Místek | 66:44 | + 35:42 |
24. | Vellech Aleš | MOV8000 | C | SKOB Ostrava | 67:15 | + 36:13 |
25. | Hostašová Jana | MOV8552 | C | SKOB Ostrava | 67:43 | + 36:41 |
26. | Sobel Natalia | 14P | C | UKS Kometa Gliwice | 69:51 | + 38:49 |
27. | Králová Ivana | ODR7450 | C | SKOB Odry | 71:31 | + 40:29 |
28. | Řepecký Tomáš | MOVXX01 | C | SKOB Ostrava | 77:11 | + 46:09 |
29. | Fišerová Klára | BFM9851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 81:41 | + 50:39 |
30. | Fišerová Iveta | BFM7451 | C | SKOB Frýdek - Místek | 84:03 | + 53:01 |
31. | Richter Lukáš | BFM8511 | C | SKOB Frýdek - Místek | 126:45 | + 95:43 |
Kaňák Stanislav | BFM5401 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Buryanová Kateřina | MOV7351 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 53:23 | |
2. | Langer Martin | NNNX112 | C | Neregistrovaní | 62:51 | + 9:28 |
3. | Kudlacz Tomasz | IBBXX01 | C | Indywidulane Bialsko Biala | 70:53 | + 17:30 |
4. | Král Jiří | ODR7300 | C | SKOB Odry | 70:57 | + 17:34 |
5. | Majda Tomasz | 11P | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 77:19 | + 23:56 |
6. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 83:59 | + 30:36 |
7. | Kyjonka Ondřej | ODRXX02 | C | SKOB Odry | 85:41 | + 32:18 |
8. | Vavřík René | LOV7000 | C | lepus.cz | 88:52 | + 35:29 |
9. | Šajer Jiří | NNNXX02 | C | Neregistrovaní | 96:12 | + 42:49 |
10. | Balcar Adam | SOP87xx | C | OOB TJ Slezan Opava | 106:12 | + 52:49 |
11. | Hostinský Jakub | NNNXX06 | C | Neregistrovaní | 113:47 | + 60:24 |
12. | Mikula Josef | NNN | C | Neregistrovaní | 117:55 | + 64:32 |
13. | Smažinka Dalibor | HAV0002 | C | SKOB Baník Havířov | 118:19 | + 64:56 |
14. | Vlachová Marcela | NNN7100 | C | Neregistrovaní | 142:55 | + 89:32 |
Skypala Karel | HAV | C | SKOB Baník Havířov | DISK | ||
Janasová Barbora | XBM7150 | C | PELLŽS MTBO TEAM | DISK |