Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.10.2014
Místo konání:
Nižní Lhoty
Pořadatel:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Mapa:
Řečiště Morávky - sever 1 : 5 000
Ředitel závodu:
Mutina Vlastimil - R3
Hlavní rozhodčí:
Řeha Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Svoboda Martin - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P2    
D10N
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahutová Adéla BFM0456 C SKOB Frýdek - Místek 27:40
2. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 29:37 + 1:57
D10C
1.31 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 20:30
2. Procnerová Veronika BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek 21:32 + 1:02
3. Pachmannová Katka NNN C Neregistrovaní 21:53 + 1:23
4. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 22:29 + 1:59
5. Mílová Klára BFM0452 C SKOB Frýdek - Místek 24:02 + 3:32
D12C
1.63 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kantorová Anna TRI0352 B TJ TŽ Třinec 18:31
2. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 23:59 + 5:28
3. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 24:53 + 6:22
4. Papszun Julia 11P0350 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 26:16 + 7:45
5. Zajícová Vendula BFM0351 C SKOB Frýdek - Místek 27:17 + 8:46
6. Pachmannová Bára NNN C Neregistrovaní 33:13 + 14:42
D14C
1.96 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec 27:52
2. Mastela Krystyna 11P0050 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 55:40 + 27:48
D16C
2.41 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 26:48
D18C
2.56 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 25:17
2. Kaděrová Vendula HAV9650 C SKOB Baník Havířov 26:32 + 1:15
3. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 27:24 + 2:07
4. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 41:22 + 16:05
5. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 43:12 + 17:55
6. Pavlíčková Kristýna MOV9752 C SKOB Ostrava 48:31 + 23:14
D21C
2.89 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4516
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 21:45 4911
2. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 23:45 + 2:00 4533
3. Klečková Lucie HAV8852 C SKOB Baník Havířov 26:01 + 4:16 4103
3. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 26:01 + 4:16 4103
5. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 27:02 + 5:17 3911
6. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 27:11 + 5:26 3882
7. Stoszková Jana AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opava 27:15 + 5:30 3870
8. Pietraszková Lenka OOP8250 C TJ Opava 27:33 + 5:48 3813
9. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 27:56 + 6:11 3740
10. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 28:11 + 6:26 3693
11. Rančáková Barbora NNN0484 C Neregistrovaní 28:43 + 6:58
12. Čechová Klára AOP9956 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:06 + 7:21
13. Fujáková Katka HAV8550 C SKOB Baník Havířov 30:25 + 8:40 3270
14. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 32:51 + 11:06 2809
15. Svobodová Klára SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava 33:22 + 11:37 2711
16. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 37:52 + 16:07 1859
D35C
2.73 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 25:57
2. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 26:12 + 0:15
3. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 27:11 + 1:14
4. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 28:08 + 2:11
5. Dreiseitelová Dagmar AOV7650 C OOB TJ Baník Ostrava 30:53 + 4:56
6. Hanzlová Svatava HAV6651 C SKOB Baník Havířov 31:01 + 5:04
7. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 31:50 + 5:53
8. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 36:26 + 10:29
9. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 40:03 + 14:06
10. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 40:24 + 14:27
11. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 42:20 + 16:23
12. Pannová Vendula AOP7750 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:43 + 23:46
Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
Strakošová Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
D45C
2.58 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 22:38
2. Denysenko Tamara 38S0054 C VZA Žilina 27:59 + 5:21
3. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 33:26 + 10:48
4. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 37:31 + 14:53
5. Klečková Zina HAV6151 C SKOB Baník Havířov 39:29 + 16:51
6. Schusterová Martina AOP6551 C Přátelé orientačního běhu Opava 52:00 + 29:22
7. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 63:52 + 41:14
D55C
2.51 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 33:41
Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H10N
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Damek Ondřej TRI0503 C TJ TŽ Třinec 13:13
2. Bíčánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 14:35 + 1:22
3. Buryan Jan MOV0400 C SKOB Ostrava 15:38 + 2:25
4. Čarnecký Ondřej SOP0501 C OOB TJ Slezan Opava 21:37 + 8:24
5. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 30:53 + 17:40
6. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 34:49 + 21:36
Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava DISK
Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec DISK
H10C
1.32 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 19:12
2. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 21:10 + 1:58
H12C
1.77 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 17:20
2. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 18:54 + 1:34
3. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 20:53 + 3:33
4. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 21:53 + 4:33
5. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 22:39 + 5:19
6. Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 32:10 + 14:50
7. Hrubý Martin AOV0201 C OOB TJ Baník Ostrava 42:13 + 24:53
H14C
2.25 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 18:55
2. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 29:19 + 10:24
3. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 31:19 + 12:24
4. Kaděra Vojta HAV0000 B SKOB Baník Havířov 32:09 + 13:14
5. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 32:37 + 13:42
6. Gros Filip OOP0000 C TJ Opava 34:01 + 15:06
7. Pavlíček Patrik MOV0002 C SKOB Ostrava 37:46 + 18:51
8. Dorčák Jan MOV0103 B SKOB Ostrava 38:34 + 19:39
Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Baník Havířov DISK
H16C
2.62 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 27:44
2. Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 28:46 + 1:02
3. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 56:54 + 29:10
Hrubý Jaroslav AOV9901 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
H18C
2.85 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 19:44
2. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 23:20 + 3:36
3. Padrta Pavel MOV9700 C SKOB Ostrava 23:46 + 4:02
4. Pasek Marcin 11P9601 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 24:21 + 4:37
H21C
3.10 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5842
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 19:33 6215
2. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 21:17 + 1:44 5730
3. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 21:49 + 2:16 5581
4. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:57 + 4:24 4984
5. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:13 + 5:40 4630
6. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 25:31 + 5:58
7. Madej Michal BFM8301 C SKOB Frýdek - Místek 25:39 + 6:06
8. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 25:41 + 6:08 4499
9. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 25:46 + 6:13 4476
10. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 26:07 + 6:34 4378
11. Pietraszek Martin OOP8100 C TJ Opava 27:28 + 7:55 4000
12. Volkov Alexander 38S0001 C VZA Žilina 28:14 + 8:41
13. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 29:07 + 9:34 3539
14. Preissler Adam HAV8608 C SKOB Baník Havířov 30:09 + 10:36 3250
15. Janča Martin MOV9001 C SKOB Ostrava 30:19 + 10:46 3203
16. Kuča Petr SOP8606 C OOB TJ Slezan Opava 31:51 + 12:18 2774
17. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 32:48 + 13:15 2508
18. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 35:51 + 16:18 1655
19. Létal Jiří SFM8202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 41:22 + 21:49 112
20. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 42:19 + 22:46 0
H35C
2.86 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 21:08
2. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 21:09 + 0:01
3. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 22:03 + 0:55
4. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 22:23 + 1:15
5. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 22:42 + 1:34
6. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 23:28 + 2:20
7. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 23:50 + 2:42
8. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 25:23 + 4:15
9. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 27:36 + 6:28
10. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 28:37 + 7:29
11. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 29:21 + 8:13
12. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 35:30 + 14:22
13. Hrubý Miroslav AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava 41:58 + 20:50
14. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 46:39 + 25:31
Tomanek Artur 11P7400 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
H45C
2.62 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:26
2. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 23:03 + 0:37
3. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 23:25 + 0:59
4. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 24:59 + 2:33
5. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 25:26 + 3:00
6. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 25:52 + 3:26
7. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 26:01 + 3:35
8. Binčík Milan OOP6401 C TJ Opava 26:55 + 4:29
9. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 28:06 + 5:40
10. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 29:59 + 7:33
11. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 35:06 + 12:40
12. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 35:39 + 13:13
H55C
2.56 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 22:16
2. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 22:59 + 0:43
3. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:57 + 1:41
4. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 26:21 + 4:05
5. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 26:28 + 4:12
6. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 32:42 + 10:26
7. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 33:24 + 11:08
8. Stebel Pavel TRC5800 C SKOB BETA Třinec 33:29 + 11:13
H65C
2.36 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 32:10
2. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 33:40 + 1:30
3. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 35:52 + 3:42
4. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 37:12 + 5:02
5. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 43:19 + 11:09
6. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 48:24 + 16:14
7. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 48:50 + 16:40
8. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 51:15 + 19:05
HDR
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Felzmann David AOV0626 C OOB TJ Baník Ostrava 14:10
2. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 15:31 + 1:21
3. Szarzecová Eva TRI0900 C TJ TŽ Třinec 15:40 + 1:30
4. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 16:52 + 2:42
5. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 17:12 + 3:02
6. Mlýnková Anetka AOV0825 C OOB TJ Baník Ostrava 17:13 + 3:03
7. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 17:43 + 3:33
8. Mosler Vítek MOV0025 C SKOB Ostrava 18:57 + 4:47
9. Soszka Jeroným MOV0026 C SKOB Ostrava 19:09 + 4:59
10. Schusterová Lucie AOP0351 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:01 + 7:51
11. Pachmannová Iva NNN C Neregistrovaní 22:25 + 8:15
12. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 23:26 + 9:16
13. Slípek Jan BFM0602 C SKOB Frýdek - Místek 24:10 + 10:00
14. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 25:10 + 11:00
15. Felzmann Tobiáš AOV0927 C OOB TJ Baník Ostrava 26:38 + 12:28
16. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 26:40 + 12:30
17. Schuster Jakub AOP0801 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:01 + 13:51
18. Volkov Maksym 38S0002 C VZA Žilina 29:54 + 15:44
19. Klose Albert SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 30:12 + 16:02
20. Volkova Maja 38S0003 C VZA Žilina 30:34 + 16:24
21. Valyavka Viktoiza 38S0006 C VZA Žilina 30:38 + 16:28
22. Švidrnochová Nela MOV0950 C SKOB Ostrava 33:53 + 19:43
23. Soukalová Klára MOV0452 C SKOB Ostrava 35:38 + 21:28
24. Létal Hynek SFM0801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 40:35 + 26:25
25. Fuják Adam HAV1200 C SKOB Baník Havířov 41:06 + 26:56
26. Suchánek Dušan SOP7001 C OOB TJ Slezan Opava 67:32 + 53:22
Halabrin Roman TRI0901 C TJ TŽ Třinec DISK
Bičánek Vít TRI0700 C TJ TŽ Třinec DISK
Dreiseitelová Elen AOV0850 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
P2
1.96 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 18:44
2. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 20:34 + 1:50
3. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 22:36 + 3:52
4. Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 23:14 + 4:30
5. Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 23:35 + 4:51
6. Opletal Jaroslav HAV6200 C SKOB Baník Havířov 23:39 + 4:55
7. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 26:14 + 7:30
8. Kirschner David TRI7500 C TJ TŽ Třinec 27:12 + 8:28
9. Beneš Pavel HAV9999 C SKOB Baník Havířov 28:28 + 9:44
10. Jirsa Miloš NNN C Neregistrovaní 28:30 + 9:46
11. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 28:37 + 9:53
12. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 31:02 + 12:18
13. Peňázová Hana VRB7878 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 31:12 + 12:28
14. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 31:37 + 12:53
15. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 34:01 + 15:17
16. Balcar Adam SOP8710 C OOB TJ Slezan Opava 37:18 + 18:34
17. Buryanová Kateřina MOV7351 C SKOB Ostrava 37:24 + 18:40
18. Mílová Martina BFM7651 C SKOB Frýdek - Místek 43:22 + 24:38
19. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 45:39 + 26:55
20. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 50:15 + 31:31
21. Tomanek Beata 11P7551 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 54:32 + 35:48
Šrubařová Aneta LOV8251 C lepus.cz DISK
Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec DISK
Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava DISK