Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Katka | NNN | C | Neregistrovaní | 32:39 | |
2. | Malá Karolína | VRB0777 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 43:11 | + 10:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:24 | |
2. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | 32:52 | + 7:28 |
3. | Bruková Petra | TRI0450 | C | TJ TŽ Třinec | 33:09 | + 7:45 |
4. | Cetlová Magdaléna | OOP0550 | C | TJ Opava | 58:59 | + 33:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lucie | AOP0350 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 13:27 | |
2. | Mrozek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 17:10 | + 3:43 |
3. | Kantorová Anna | TRI0352 | B | TJ TŽ Třinec | 17:39 | + 4:12 |
4. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 18:33 | + 5:06 |
5. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 21:12 | + 7:45 |
6. | Pachmannová Bára | NNN | C | Neregistrovaní | 26:04 | + 12:37 |
7. | Božoňová Vendula | BFM0251 | C | SKOB Frýdek - Místek | 35:40 | + 22:13 |
8. | Zajícová Vendula | BFM0351 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:38 | + 42:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | C | TJ TŽ Třinec | 55:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 22:51 | |
2. | Hájková Lenka | AOP0050 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:18 | + 1:27 |
3. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 26:49 | + 3:58 |
4. | Liberdová Jana | TRI9852 | C | TJ TŽ Třinec | 30:41 | + 7:50 |
5. | Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 36:29 | + 13:38 |
6. | Švidrnochová Lenka | MOV9951 | B | SKOB Ostrava | 45:10 | + 22:19 |
Čechová Klára | AOP9951 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | ||
Adámková Simona | BFM9951 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukalová Hana | AOV9850 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 30:37 | |
2. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 33:40 | + 3:03 |
3. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 38:12 | + 7:35 |
4. | Kaděrová Vendula | HAV9650 | C | SKOB Baník Havířov | 38:25 | + 7:48 |
5. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 47:04 | + 16:27 |
6. | Svěchotová Natálie | MOV9751 | B | SKOB Ostrava | 47:40 | + 17:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sabelová Markéta | TRI9656 | A | TJ TŽ Třinec | 33:11 | 5132 | |
2. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 33:21 | + 0:10 | 5107 |
3. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | A | TJ TŽ Třinec | 35:02 | + 1:51 | 4857 |
4. | Haltof Ewa | VRB9499 | B | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 35:21 | + 2:10 | 4809 |
5. | Hvorecká Eva | VRB8953 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 35:50 | + 2:39 | 4738 |
6. | Wysocka Malwina | 24P8500 | C | Slask O-Team | 37:53 | + 4:42 | |
7. | Válková Zuzana | SOP8852 | C | OOB TJ Slezan Opava | 41:53 | + 8:42 | 3839 |
8. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 42:10 | + 8:59 | 3796 |
9. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 44:33 | + 11:22 | 3442 |
10. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:35 | + 12:24 | 3289 |
11. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | C | TJ Opava | 46:32 | + 13:21 | 3147 |
12. | Wysocka Olga | 24P8750 | C | Slask O-Team | 55:13 | + 22:02 | |
13. | Fujáková Katka | HAV8550 | C | SKOB Baník Havířov | 96:52 | + 63:41 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:59 | |
2. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:35 | + 5:36 |
3. | Hájková Jitka | AOP7150 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:42 | + 5:43 |
4. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 39:07 | + 6:08 |
5. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:57 | + 6:58 |
6. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 40:33 | + 7:34 |
7. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 48:26 | + 15:27 |
8. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 52:43 | + 19:44 |
9. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 52:47 | + 19:48 |
10. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 54:48 | + 21:49 |
11. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 57:02 | + 24:03 |
12. | Pannová Vendula | AOP7750 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 64:32 | + 31:33 |
Proboszová Zuzana | HAV7250 | C | SKOB Baník Havířov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 29:22 | |
2. | Tesařová Bohumila | TRI6957 | C | TJ TŽ Třinec | 30:24 | + 1:02 |
3. | Dorčáková Pavlína | MOV6951 | C | SKOB Ostrava | 30:57 | + 1:35 |
4. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 33:10 | + 3:48 |
5. | Spratková Iva | SFM6851 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 33:43 | + 4:21 |
6. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Baník Havířov | 37:02 | + 7:40 |
7. | Pavelková Michaela | AOP6851 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:37 | + 8:15 |
8. | Hanzalová Pavlína | NNN | C | Neregistrovaní | 40:42 | + 11:20 |
9. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 53:26 | + 24:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 24:58 | |
2. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | C | Slask O-Team | 27:13 | + 2:15 |
3. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 33:05 | + 8:07 |
4. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 42:11 | + 17:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bíčánek Jan | TRI0502 | C | TJ TŽ Třinec | 20:43 | |
2. | Matěja Jan | ODR | C | SKOB Odry | 23:55 | + 3:12 |
3. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 27:17 | + 6:34 |
4. | Damek Ondřej | TRI0503 | C | TJ TŽ Třinec | 30:08 | + 9:25 |
5. | Borunský Matěj | AOP0600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:35 | + 9:52 |
Gruss Zdeněk | VRB0424 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | DISK | ||
Malý Tomáš | VRB0414 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | DISK | ||
Adámek Tomáš | BFM0407 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrozek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 23:48 | |
2. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 26:17 | + 2:29 |
3. | Kubálek Miroslav | HNJ0501 | C | 27:49 | + 4:01 | |
4. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 47:43 | + 23:55 |
5. | Novotný David | HNJ0601 | C | 68:03 | + 44:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Adam | AOP0301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 14:30 | |
2. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 15:53 | + 1:23 |
3. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 16:47 | + 2:17 |
4. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 18:40 | + 4:10 |
5. | Mielec Radomír | AOV0301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 19:41 | + 5:11 |
6. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 20:31 | + 6:01 |
7. | Gabrys Adam | TRI0201 | C | TJ TŽ Třinec | 24:09 | + 9:39 |
8. | Haltof Adam | TRI0300 | C | TJ TŽ Třinec | 24:30 | + 10:00 |
9. | Broda Aleš | SFM0201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 32:40 | + 18:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:14 | |
2. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 24:45 | + 0:31 |
3. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | 29:55 | + 5:41 |
4. | Čech Vít | AOP0302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:13 | + 10:59 |
5. | Tuharský Erik | TRI0100 | C | TJ TŽ Třinec | 51:04 | + 26:50 |
6. | Dorčák Jan | MOV0103 | B | SKOB Ostrava | 52:21 | + 28:07 |
7. | Matěja Vojtěch | ODR | C | SKOB Odry | 56:47 | + 32:33 |
Gros Filip | OOP0000 | C | TJ Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 28:40 | |
2. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:43 | + 0:03 |
3. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:59 | + 0:19 |
4. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 32:23 | + 3:43 |
5. | Božoň Radek | BFM9804 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:15 | + 26:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 42:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glonek Jakub | AOP9602 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:31 | 6833 | |
2. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 32:38 | + 1:07 | 6604 |
3. | Klech Richard | VRB7201 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 33:03 | + 1:32 | 6519 |
4. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:31 | + 2:00 | 6423 |
5. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 33:57 | + 2:26 | 6334 |
6. | Mielec Jaromír | AOP9701 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:39 | + 4:08 | 5985 |
7. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:06 | + 4:35 | 5892 |
8. | Hrazdil Roman | RAD7401 | C | TJ Sokol Radslavice | 37:41 | + 6:10 | 5567 |
9. | Preissler Adam | HAV8608 | C | SKOB Baník Havířov | 38:09 | + 6:38 | 5471 |
10. | Sebera Josef | SFM8301 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 38:35 | + 7:04 | 5383 |
11. | Cienciala Jan | TRI9801 | B | TJ TŽ Třinec | 39:47 | + 8:16 | 5136 |
12. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:02 | + 8:31 | 5085 |
13. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:15 | + 8:44 | 5040 |
14. | Velička Jan | VRB8504 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 41:48 | + 10:17 | 4722 |
15. | Trávníček Jan | UOL7501 | C | SK UP Olomouc | 41:54 | + 10:23 | 4702 |
16. | Kostka Petr | MOV8200 | C | SKOB Ostrava | 44:14 | + 12:43 | 4223 |
17. | Drągowski Piotr | 23P8200 | C | OK!Sport | 44:23 | + 12:52 | |
18. | Svoboda František | SOP9601 | B | OOB TJ Slezan Opava | 45:52 | + 14:21 | 3887 |
19. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 48:10 | + 16:39 | 3415 |
20. | Langer Martin | LOV8400 | C | lepus.cz | 48:31 | + 17:00 | 3343 |
21. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 50:41 | + 19:10 | 2898 |
22. | Peterek Vít | AOP8600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 51:27 | + 19:56 | 2741 |
23. | Šidík Petr | 4RC9200 | C | TZL | 53:31 | + 22:00 | |
24. | Pecka Vlastimil | LLI7501 | C | TJ Loko Liberec | 54:30 | + 22:59 | 2115 |
25. | Mutina Jiří | BFM9101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 60:08 | + 28:37 | 958 |
26. | Ticháček Jan | AOP8000 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 63:34 | + 32:03 | 253 |
27. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 78:27 | + 46:56 | 0 |
28. | Erben Martin | SOP9001 | C | OOB TJ Slezan Opava | 80:20 | + 48:49 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Berger Tomáš Senior | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 34:44 | |
2. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:38 | + 1:54 |
3. | Cienciala Martin | TRI7401 | C | TJ TŽ Třinec | 37:38 | + 2:54 |
4. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 39:58 | + 5:14 |
5. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 41:40 | + 6:56 |
6. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | C | SK Karlovice | 44:45 | + 10:01 |
7. | Ryšavý Jiří | MOV5803 | C | SKOB Ostrava | 45:59 | + 11:15 |
8. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 46:44 | + 12:00 |
9. | Mastela Rafal | 11P7300 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 50:18 | + 15:34 |
10. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 50:28 | + 15:44 |
11. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 64:11 | + 29:27 |
Zajíc Kaerl | HNJ7103 | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:10 | |
2. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Baník Havířov | 29:02 | + 0:52 |
3. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 32:16 | + 4:06 |
4. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 33:13 | + 5:03 |
5. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Baník Havířov | 35:18 | + 7:08 |
6. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 35:52 | + 7:42 |
7. | Szturc Radek | TRC6800 | C | SKOB BETA Třinec | 37:55 | + 9:45 |
8. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 38:55 | + 10:45 |
9. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:12 | + 11:02 |
10. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 39:58 | + 11:48 |
11. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 40:27 | + 12:17 |
12. | Kolář Leopold | VRB5404 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 43:09 | + 14:59 |
13. | Niedoba Jan | TRC6200 | C | SKOB BETA Třinec | 43:30 | + 15:20 |
14. | Kantor Roman | TRI6501 | C | TJ TŽ Třinec | 44:03 | + 15:53 |
15. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Baník Havířov | 47:07 | + 18:57 |
16. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 51:46 | + 23:36 |
17. | Labudík Milan | VRB6202 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 91:34 | + 63:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:53 | |
2. | Pavelek Luděk | AOP5801 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:23 | + 0:30 |
3. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 31:51 | + 1:58 |
4. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 32:54 | + 3:01 |
5. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:25 | + 3:32 |
6. | Herdegen Ondřej | BOV5200 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 33:45 | + 3:52 |
7. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 34:24 | + 4:31 |
8. | Huňka Jiří | RAD4801 | C | TJ Sokol Radslavice | 34:32 | + 4:39 |
9. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 35:11 | + 5:18 |
10. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 35:59 | + 6:06 |
11. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:59 | + 7:06 |
12. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 43:30 | + 13:37 |
13. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 44:45 | + 14:52 |
14. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 45:22 | + 15:29 |
15. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:09 | + 16:16 |
16. | Stebel Pavel | TRC5800 | C | SKOB BETA Třinec | 47:05 | + 17:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 33:25 | |
2. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 36:08 | + 2:43 |
3. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 37:20 | + 3:55 |
4. | Klech Josef | HOB4701 | C | SKOB Horní Benešov | 39:10 | + 5:45 |
5. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 41:30 | + 8:05 |
6. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 43:14 | + 9:49 |
7. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 44:41 | + 11:16 |
8. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 50:14 | + 16:49 |
9. | Kašpar Josef | HOB4601 | C | SKOB Horní Benešov | 54:45 | + 21:20 |
10. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 58:39 | + 25:14 |
11. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 59:21 | + 25:56 |
12. | Fajgl Jaromír | RAD3801 | C | TJ Sokol Radslavice | 59:55 | + 26:30 |
13. | Tomeček Lubomír | KAR4701 | C | SK Karlovice | 97:15 | + 63:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szarzecová Eva | TRI0850 | C | TJ TŽ Třinec | 28:09 | |
2. | Bičánek Vít | TRI0700 | C | TJ TŽ Třinec | 29:42 | + 1:33 |
3. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 32:36 | + 4:27 |
4. | Herman Jakub | KRN0606 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 34:32 | + 6:23 |
5. | Musialková Klára | MOV | C | SKOB Ostrava | 34:58 | + 6:49 |
6. | Kaufmanová Šárka | TRI0851 | C | TJ TŽ Třinec | 35:28 | + 7:19 |
7. | Halabrin Roman | TRI1000 | C | TJ TŽ Třinec | 35:37 | + 7:28 |
8. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 37:29 | + 9:20 |
9. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 39:15 | + 11:06 |
10. | Králová Hedvika | ODR0850 | C | SKOB Odry | 39:55 | + 11:46 |
11. | Inreiová Tereza | HOB1101 | C | SKOB Horní Benešov | 41:25 | + 13:16 |
12. | Cetlová Karolína | OOP0752 | C | TJ Opava | 41:33 | + 13:24 |
13. | Pachmannová Iva | NNN | C | Neregistrovaní | 41:35 | + 13:26 |
14. | Dorčák Tomáš | MOV0801 | C | SKOB Ostrava | 43:28 | + 15:19 |
15. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 46:00 | + 17:51 |
16. | Stiborová Blanka | KAR7650 | C | SK Karlovice | 46:12 | + 18:03 |
17. | Hudečková Stella | OOP1150 | C | TJ Opava | 47:56 | + 19:47 |
18. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 56:22 | + 28:13 |
19. | Malý David | VRB0400 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 57:27 | + 29:18 |
20. | Berger Tomáš Junior | MOV | C | SKOB Ostrava | 58:10 | + 30:01 |
21. | Dreiseitelová Elen | AOV0850 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 67:05 | + 38:56 |
22. | Sebera Hugo | SFM1201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 69:20 | + 41:11 |
23. | Suchánek Dušan | SOP7000 | C | OOB TJ Slezan Opava | 71:24 | + 43:15 |
24. | Fuják Adam | HAV1200 | C | SKOB Baník Havířov | 90:58 | + 62:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gross Petr | OOP7700 | C | TJ Opava | 22:50 | |
2. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 29:30 | + 6:40 |
3. | Hudečková Petra | OOP8252 | C | TJ Opava | 30:30 | + 7:40 |
4. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 31:45 | + 8:55 |
5. | Hrabicová Iva | OOP6150 | C | TJ Opava | 32:05 | + 9:15 |
6. | Ledabylová Alena | HOB5551 | C | SKOB Horní Benešov | 35:08 | + 12:18 |
7. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | C | SKOB Horní Benešov | 37:07 | + 14:17 |
8. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 37:18 | + 14:28 |
9. | Vavříková Iveta | 6YC7450 | C | 37:22 | + 14:32 | |
10. | Filipek Daniel | TRI7200 | C | TJ TŽ Třinec | 37:43 | + 14:53 |
11. | Haluzíková Barbora | SFM8651 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 41:56 | + 19:06 |
12. | Mutinová Lidmila | BFM6151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:54 | + 21:04 |
13. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 47:10 | + 24:20 |
14. | Svobodová Mariana | BFM6751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 61:37 | + 38:47 |
15. | Šrubařová Aneta | LOV8251 | C | lepus.cz | 61:53 | + 39:03 |
Pavelková Ema | AOP0051 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | ||
Bíčánek Milan | TRI7701 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janča Martin | MOV9001 | C | SKOB Ostrava | 35:26 | |
2. | Mička Jiří | HNJ6501 | C | 38:20 | + 2:54 | |
3. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:31 | + 8:05 |
4. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 47:55 | + 12:29 |
5. | Sýkora Tomáš | HNJ9902 | C | 56:27 | + 21:01 | |
6. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 57:25 | + 21:59 |
7. | Pantálek Jáchym | HNJ9701 | C | 57:37 | + 22:11 | |
8. | Geryk Jiří | HNJ7401 | C | 58:29 | + 23:03 | |
9. | Balcar Adam | SOP | C | OOB TJ Slezan Opava | 79:30 | + 44:04 |
10. | Fildán Daniel | HNJ0101 | C | 82:31 | + 47:05 | |
11. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 90:36 | + 55:10 |