Výsledky závodu: 2. Slezská zimní liga - Mikuláš 2014

Datum:
07.12.2014
Místo konání:
Ostrava - Trojhalí Karolina
Pořadatel:
LOV - lepus.cz
Mapa:
KAROLINA
Ředitel závodu:
Zajíc Josef - R3
Hlavní rozhodčí:
Zajíc Josef - R3
Stavitel tratí:
Zajíc Josef - R3
Kategorie:
AD     AH     BD     BH     CD     DD     DH     CH    
AD
0.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 26:21
2. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:09 + 0:48
3. Maliňáková Barbora VIC9051 C OB Vizovice 28:49 + 2:28
4. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 28:50 + 2:29
5. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 30:06 + 3:45
6. Fujáková Katka HAV8550 C SKOB Baník Havířov 30:29 + 4:08
7. Argalášová Gabriela TRI C TJ TŽ Třinec 30:31 + 4:10
8. Karlová Eva NNN C Neregistrovaní 30:53 + 4:32
9. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 31:20 + 4:59
10. Švidrnochová Hana NNN0011 C Neregistrovaní 34:58 + 8:37
11. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 37:43 + 11:22
12. Kaděrová Vendula HAV9650 C SKOB Baník Havířov 37:45 + 11:24
13. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 38:06 + 11:45
14. Bogucka Jaroszek Anna 24P C Slask O-Team 38:10 + 11:49
15. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 39:50 + 13:29
16. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 43:51 + 17:30
17. Marszałek Hanna 11P7850 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 57:31 + 31:10
AH
0.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 19:20
2. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 19:25 + 0:05
3. Jaroszek Jakub 24P C Slask O-Team 20:43 + 1:23
4. Preissler Adam HAV8608 C SKOB Baník Havířov 22:07 + 2:47
5. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 23:38 + 4:18
6. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 24:00 + 4:40
7. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 24:55 + 5:35
8. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 24:57 + 5:37
9. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 25:20 + 6:00
10. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 25:29 + 6:09
11. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 25:48 + 6:28
12. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 25:56 + 6:36
13. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 26:06 + 6:46
14. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 26:29 + 7:09
14. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:29 + 7:09
16. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 26:51 + 7:31
17. Blaževič Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:57 + 7:37
18. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 27:02 + 7:42
19. Argaláš Jarek TRI C TJ TŽ Třinec 27:35 + 8:15
20. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 27:36 + 8:16
21. Šidík Petr 4RC9200 C TZL 27:57 + 8:37
22. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 29:01 + 9:41
23. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 29:11 + 9:51
24. Hrouza Jan KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:14 + 9:54
25. Wojarski Krzysztof 42P6000 C MUKS Gliwice 29:21 + 10:01
26. Marszałek Piotr 11P7700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 29:51 + 10:31
27. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 30:32 + 11:12
28. Kaděra Vojta HAV C SKOB Baník Havířov 30:43 + 11:23
29. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 32:14 + 12:54
30. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 32:57 + 13:37
31. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 34:58 + 15:38
32. Kunath Pavel NNN0010 C Neregistrovaní 41:33 + 22:13
33. Brychlec Lukáš NNN C Neregistrovaní 43:25 + 24:05
34. Ryc-Bednář René NNN0002 C Neregistrovaní 50:25 + 31:05
Rychlý Pavel OOP C TJ Opava DISK
Byrczek Jan 14P0000 C UKS Kometa Gliwice DISK
BD
0.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 31:07
2. Rychlá Pavla KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:33 + 0:26
3. Jaklová Lenka NNN C Neregistrovaní 34:52 + 3:45
4. Warcopová Katka TRI C TJ TŽ Třinec 35:09 + 4:02
5. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 37:33 + 6:26
6. Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec 37:45 + 6:38
7. Czertawska Urszula 24P C Slask O-Team 38:04 + 6:57
8. Vavříková Iveta 6YC7450 C 39:16 + 8:09
9. Škovroňová Hana NNN C Neregistrovaní 39:22 + 8:15
10. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 41:12 + 10:05
11. Škovroňová Anežka NNN C Neregistrovaní 41:38 + 10:31
12. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 47:32 + 16:25
13. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 53:18 + 22:11
14. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 55:24 + 24:17
Salichová Gabriela NNN0007 C Neregistrovaní DISK
BH
0.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 27:09
2. Tuharský Erik TRI C TJ TŽ Třinec 28:15 + 1:06
3. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 28:22 + 1:13
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 29:21 + 2:12
5. Dorčák Jan MOV0103 B SKOB Ostrava 30:43 + 3:34
6. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 31:19 + 4:10
7. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Baník Havířov 31:51 + 4:42
8. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 32:15 + 5:06
9. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 33:40 + 6:31
10. Czerkiawski Waclaw 24P C Slask O-Team 38:03 + 10:54
11. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 38:34 + 11:25
12. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 38:42 + 11:33
13. Šarman Martin NNN C Neregistrovaní 38:46 + 11:37
14. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 39:16 + 12:07
15. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 39:56 + 12:47
16. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 40:56 + 13:47
17. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 44:45 + 17:36
18. Procner Zdeněk BFM C SKOB Frýdek - Místek 46:24 + 19:15
19. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 46:25 + 19:16
20. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 47:02 + 19:53
21. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 57:57 + 30:48
22. Hrubý Miroslav AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava 60:25 + 33:16
CD
0.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 38:46
2. Škovroňová Antonie NNN C Neregistrovaní 53:25 + 14:39
3. Procnerová Veronika BFM C SKOB Frýdek - Místek 64:40 + 25:54
DD
1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Nela MOV0950 C SKOB Ostrava 15:06
2. Rychlá Karolina OOP C TJ Opava 16:39 + 1:33
3. Salichová Ivana NNN0005 C Neregistrovaní 26:15 + 11:09
4. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 28:15 + 13:09
5. Brychlecová Saša NNN C Neregistrovaní 35:10 + 20:04
Čalová Aneta NNN C Neregistrovaní DISK
DH
1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Salich Jonáš NNN0004 C Neregistrovaní 18:58
CH
0.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Richard AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 42:32
2. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:31 + 2:59