Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Kategorie: H50B

Datum:
11.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Zlatý voči, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kamenický Radan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli byla ošetřena drobná zranění.
H50B
3.00 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 34:04
2. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 35:28 + 1:24
2. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 35:28 + 1:24
4. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 35:30 + 1:26
5. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 38:16 + 4:12
6. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 38:20 + 4:16
7. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 38:36 + 4:32
8. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 39:23 + 5:19
9. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 39:38 + 5:34
10. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 40:13 + 6:09
11. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:30 + 6:26
12. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 41:06 + 7:02
13. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 41:41 + 7:37
14. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:22 + 8:18
15. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:35 + 8:31
16. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:50 + 8:46
17. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 42:56 + 8:52
18. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 44:25 + 10:21
19. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 44:59 + 10:55
20. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 45:06 + 11:02
21. Fehérvári Péter 62H6700 C Salgótarjáni Dornyay SE 45:12 + 11:08
22. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 45:27 + 11:23
23. Amar Itzik 37I6505 C Israel Tour Group 45:30 + 11:26
24. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 45:36 + 11:32
25. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 46:20 + 12:16
26. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 46:44 + 12:40
27. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 47:25 + 13:21
28. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:53 + 13:49
29. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 48:27 + 14:23
30. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 48:29 + 14:25
31. Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 48:56 + 14:52
32. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 49:21 + 15:17
33. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 51:28 + 17:24
34. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 53:04 + 19:00
35. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 53:13 + 19:09
36. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov 53:16 + 19:12
37. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 53:37 + 19:33
38. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:02 + 19:58
39. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 55:32 + 21:28
40. Yevsaev Arie 37I6502 C Israel Tour Group 56:25 + 22:21
41. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:11 + 23:07
42. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 58:07 + 24:03
43. Melamed Dror 37I6503 C Israel Tour Group 59:16 + 25:12
44. Levavi Shay 37I6507 C Israel Tour Group 60:49 + 26:45
45. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 63:43 + 29:39
46. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 63:53 + 29:49
47. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 64:37 + 30:33
48. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:26 + 36:22
49. Brit Edo 37I6506 C Israel Tour Group 72:01 + 37:57
50. Hájek Petr ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno 82:44 + 48:40
51. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 95:46 + 61:42
Shachar Josef 37I6501 C Israel Tour Group DISK