Výsledky závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Oldřichovice- Hájenka
Pořadatel:
TRI - TJ TŽ Třinec
Mapa:
Jelení louky, 1:10000, E=5m, stav 03/2016, formát A4
Ředitel závodu:
Gavendová Anna - R3
Hlavní rozhodčí:
Kovaříková Mária - R3
Stavitel tratí:
Kovařík Martin - R2
JURY:
Sochor Tomáš, Rychlý Pavel, Procházková Marie
Protokol:
Závod proběhl dle pravidel OB ČSOS. Závodu se zúčastnilo 77 závodníku. Zraněno, ošetřeno 2. Protestu 0.
Kategorie:
D12     D14     D16     D21     D35     D45     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     P     T    
D12
1.70 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 13:39
2. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 18:13 + 4:34
3. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 19:19 + 5:40
4. Procnerová Veronika BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek 20:26 + 6:47
Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D14
2.50 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 34:00
2. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 38:18 + 4:18
3. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 50:22 + 16:22
D16
4.10 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 72:01
D21
4.80 km, 65 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Haltof Ewa OKP9499 C SK OK 24 Praha 56:12 0
2. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 60:57 + 4:45 0
3. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 65:04 + 8:52 0
4. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 72:47 + 16:35 0
Křesťanová Gabriela TRI9251 C TJ TŽ Třinec DISK 0
Mrózková Ivana TRC8751 C SKOB BETA Třinec DISK 0
D35
4.10 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 51:17
2. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 66:01 + 14:44
Zajícová Taťána BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava DISK
D45
3.20 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Havířov 58:25
2. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Havířov 63:11 + 4:46
Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec DISK
H10C
1.50 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 14:47
2. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 15:39 + 0:52
3. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 15:44 + 0:57
4. Skoda Matej NNN1000 C Neregistrovaní 17:45 + 2:58
H12
1.70 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 16:59
2. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 20:06 + 3:07
3. Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec 22:31 + 5:32
4. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 26:26 + 9:27
5. Bíčánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 28:28 + 11:29
Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec DISK
Damek Ondřej TRI0503 C TJ TŽ Třinec DISK
H14
2.50 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 27:37
2. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 29:14 + 1:37
3. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 30:41 + 3:04
4. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:59 + 16:22
5. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Havířov 45:16 + 17:39
6. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 46:41 + 19:04
7. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 49:19 + 21:42
Peňáz Radek VRB0313 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK
H16
4.60 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 52:11
H18
5.00 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 77:10
2. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 108:32 + 31:22
H21
7.50 km, 105 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4909
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 67:27 5078
2. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 68:44 + 1:17 4988
3. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 73:23 + 5:56 4661
4. Sedláček Tomáš ASU8601 C Magnus Orienteering 79:09 + 11:42 4256
5. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 80:08 + 12:41 4187
6. Sedlacek Michal NNN C Neregistrovaní 102:46 + 35:19
Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek DISK 0
H35
5.50 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 51:17
2. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 58:54 + 7:37
3. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 63:31 + 12:14
4. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 94:03 + 42:46
Kudłacz Tomasz 44P7600 C Indywidualny klub DISK
H45
5.30 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 60:24
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 63:52 + 3:28
3. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Havířov 67:44 + 7:20
4. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 68:06 + 7:42
5. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 96:44 + 36:20
H55
4.70 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 54:31
2. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 64:20 + 9:49
3. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 64:50 + 10:19
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 71:39 + 17:08
5. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 73:04 + 18:33
6. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 79:03 + 24:32
7. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 105:45 + 51:14
Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H65
3.20 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 105:04
P
1.60 km, 15 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 16:09
2. Kosut Lukas NNN C Neregistrovaní 25:58 + 9:49
3. Urbaczka Matej NNN C Neregistrovaní 34:57 + 18:48
4. Procner Zdeněk BFM7401 C SKOB Frýdek - Místek 45:46 + 29:37
5. Hartošová Ivana LOVXXXX C lepus.cz 51:38 + 35:29
6. Zajícová Vendula BFM0351 C SKOB Frýdek - Místek 61:03 + 44:54
T
3.20 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 74:43