Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Kategorie: D50B

Datum:
03.06.2017
Místo konání:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
U Trojáku, 1:10 000, E 5m
Ředitel závodu:
Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Němečková Jarmila - R1
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Plochová Dominika, Richtr Aleš, Sysel Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad, za velmi teplého počasí. Zúčastnilo se 1593 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných poranění.
D50B
3.60 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 40:05
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 40:22 + 0:17
3. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 44:17 + 4:12
4. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 44:38 + 4:33
5. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 44:57 + 4:52
6. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 46:01 + 5:56
7. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 46:08 + 6:03
8. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:38 + 7:33
9. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:06 + 8:01
10. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 49:14 + 9:09
11. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 49:42 + 9:37
12. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 49:56 + 9:51
13. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 50:46 + 10:41
14. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 51:18 + 11:13
15. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 51:57 + 11:52
16. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 52:03 + 11:58
17. Vejvodová Mirka LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň 52:12 + 12:07
18. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 52:16 + 12:11
19. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 52:46 + 12:41
20. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:02 + 12:57
21. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 54:42 + 14:37
22. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 55:40 + 15:35
23. Nováková Jana TJP6552 C TJ Sokol Troja 56:04 + 15:59
24. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 56:09 + 16:04
25. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 56:31 + 16:26
26. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 56:51 + 16:46
27. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:44 + 20:39
28. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 60:56 + 20:51
29. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 60:59 + 20:54
30. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 61:23 + 21:18
31. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 62:59 + 22:54
32. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 65:48 + 25:43
33. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 76:23 + 36:18
34. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 103:31 + 63:26