Výsledky závodu: Olympijský park Ostrava s OB.

Datum:
11.08.2016
Místo konání:
Ostrava, Masarykovo náměstí
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Ostrava centrum (nová-new)
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R3
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Svěchota Milan - R2
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    
DA
26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Marcela AOP9450 C Orientační Běh Opava 18:09
2. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 18:15 + 0:06
3. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 19:36 + 1:27
4. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:10 + 2:01
5. Letalova Sona BFM C SKOB Frýdek - Místek 22:34 + 4:25
6. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:40 + 4:31
7. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 23:52 + 5:43
8. Gruchalová Lucie 58C8451 C 26:06 + 7:57
9. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 28:26 + 10:17
DB
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 17:05
2. Sindelova Michaela MOV C SKOB Ostrava 17:29 + 0:24
3. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 18:41 + 1:36
4. OLekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:50 + 4:45
5. Vavrikova Eva MOV C SKOB Ostrava 28:35 + 11:30
DC
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 8:53
2. Horáčková Karolína MOV1051 C SKOB Ostrava 12:54 + 4:01
3. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:21 + 6:28
4. Kesely Dominik MOV C SKOB Ostrava 15:55 + 7:02
5. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 21:46 + 12:53
6. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 22:48 + 13:55
7. Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:44 + 31:51
8. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 46:25 + 37:32
9. Flosmanova Eliska KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:03 + 39:10
HA
26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:50
2. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 17:54 + 3:04
3. Kuriak Jakub 11P C 18:03 + 3:13
4. Mastela Rafal 11P7300 C 18:28 + 3:38
5. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 18:29 + 3:39
6. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 18:39 + 3:49
7. Gruchala Vojtech MOV C SKOB Ostrava 18:40 + 3:50
8. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Havířov 19:01 + 4:11
9. Panna Jan MOV7101 C SKOB Ostrava 20:10 + 5:20
10. Masny Krzysztof 11P7600 C 21:28 + 6:38
11. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 21:37 + 6:47
12. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 22:05 + 7:15
13. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Havířov 22:07 + 7:17
14. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 23:59 + 9:09
15. Lewandowski Piotr PL1 C 24:44 + 9:54
16. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:25 + 10:35
17. Létal Jiří SFM8202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 25:55 + 11:05
18. Kunath Pavel MOV7200 C SKOB Ostrava 29:11 + 14:21
19. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 30:38 + 15:48
20. Sarman Josef MOV C SKOB Ostrava 34:00 + 19:10
21. Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 38:52 + 24:02
MS Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 17:24 + 2:34
HB
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Havířov 14:27
2. Pavlíček Patrik MOV0002 C SKOB Ostrava 15:10 + 0:43
3. Sýkora Jiří OOP5400 C TJ Opava 15:30 + 1:03
4. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 16:49 + 2:22
5. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 17:42 + 3:15
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 18:36 + 4:09
7. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 22:12 + 7:45
8. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 22:42 + 8:15
9. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 26:25 + 11:58
10. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 26:40 + 12:13
Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava DISK
HC
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mihalka Alexandr MOV0902 C SKOB Ostrava 10:06
2. Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek 13:49 + 3:43
3. Folsman Vojta KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:34 + 4:28
4. Letal Hynek BFM C SKOB Frýdek - Místek 23:43 + 13:37
4. Letal Jonas BFM C SKOB Frýdek - Místek 23:43 + 13:37
6. Walder Adam KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:11 + 15:05
7. Bjolek Vojtěch BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek 30:49 + 20:43
8. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 32:24 + 22:18
Zajíc Josef LOV4501 C lepus.cz DISK