Logo

Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách 2017 - E2

Kategorie: H21B

Datum:
15.04.2017
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pruský kámen 2017, Pruský kámen východ 2017
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Pospíšilová Marie - R1, Falta Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad

H21B 7.11 km, 475 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5178

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 73:01
2. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem, 75:03 + 2:02 5305
3. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 76:53 + 3:52 5182
4. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 78:55 + 5:54 5045
5. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem, 80:43 + 7:42 4924
6. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 80:48 + 7:47 4919
7. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 81:01 + 8:00 4904
8. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem, 82:56 + 9:55 4775
9. Měrka Roman VIC8308 OB Vizovice 85:19 + 12:18 4615
10. Sadílek Jan VIC9601 OB Vizovice 85:24 + 12:23 4609
11. Moravec Marek LPU881 OK Lokomotiva Pardubice 85:53 + 12:52
12. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 86:36 + 13:35
13. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 88:40 + 15:39 4389
14. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem, 90:09 + 17:08 4289
15. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 91:29 + 18:28 4200
16. Gindl Wolfgang 52A8900 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 94:09 + 21:08
17. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 95:15 + 22:14 3946
18. Šnyrch Marek OOL8700 SK Haná orienteering 96:45 + 23:44 3845
19. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 99:17 + 26:16 3675
20. Talacko Aleš KSU8900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 99:24 + 26:23 3667
21. Schmotz Martin 71D8201 USV TU Dresden 101:22 + 28:21
22. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 101:54 + 28:53 3499
23. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 103:39 + 30:38 3381
24. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 104:26 + 31:25 3328
25. Nemec Andrej 17S9200 Ekonom Banska Bystrica 104:36 + 31:35
26. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 105:01 + 32:00 3289
27. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 106:58 + 33:57 3158
28. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 111:44 + 38:43 2837
29. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 111:50 + 38:49 2830
30. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 113:24 + 40:23 2725
31. Faber Matthias 71D9002 USV TU Dresden 113:28 + 40:27
32. Rudolf Laták 27H7400 BÖF 114:07 + 41:06
33. Tippelt Alexander TV Coburg-Ketschendorf 119:32 + 46:31
34. Zámečník ml. Pavel 3VX9600 Zámečníci 119:37 + 46:36
35. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 124:10 + 51:09 2001
36. Koťátko Aleš SFM8303 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 125:02 + 52:01 1942
37. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 127:12 + 54:11 1797
38. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 134:51 + 61:50
39. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 142:26 + 69:25
40. Knaack Tobias OK Mark Brandenburg 170:46 + 97:45