Kategorie: D50A
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 40:20 | |
2. | Fogh Hanne | 2226700 | 222 FSK ORIENTERING | 40:27 | + 0:07 | |
3. | Westberg-arrakoski Annika | 2726600 | 272 OK77 | 43:10 | + 2:50 | |
4. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 44:02 | + 3:42 |
5. | Brechbühl Cristina | 6326700 | 632 OLG STAFA | 46:42 | + 6:22 | |
6. | Evans Ianka | 3216700 | 321 POTOC | 47:31 | + 7:11 | |
7. | von Schoultz Annika | 2726400 | 272 OK77 | 50:03 | + 9:43 | |
8. | Chroustová Petra | VBM6655 | C | VSK Mendelu Brno | 50:28 | + 10:08 |
9. | Rutz Susanna | 6326600 | 632 OLG STAFA | 50:48 | + 10:28 | |
10. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 50:52 | + 10:32 |
11. | Tschamper Brigitte | 6326700 | 632 OLG STAFA | 51:15 | + 10:55 | |
12. | Huhtanen Meri | 2736400 | 273 TAMPEREEN PYRINTO | 51:40 | + 11:20 | |
13. | Schou Helle | 2365600 | 236 OK SNAB | 53:04 | + 12:44 | |
14. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 53:44 | + 13:24 |
15. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 54:09 | + 13:49 |
16. | Makovicka Veronique | 2976700 | 297 CO COLMAR | 56:41 | + 16:21 | |
17. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 57:09 | + 16:49 |
18. | Timakova Liubov | 6016600 | 601 SPARTA ROSTOV/DON | 57:30 | + 17:10 | |
19. | Jern Tove | 2726700 | 272 OK77 | 57:36 | + 17:16 | |
20. | Kohlová Alena | KPY6051 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:32 | + 22:12 |
21. | Rouserez Annick | 1526200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 65:07 | + 24:47 | |
22. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 65:09 | + 24:49 |
23. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:32 | + 26:12 |
24. | Ivanova Elvina | 3216500 | 321 POTOC | 68:28 | + 28:08 | |
25. | Govaerts Bernadette | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 69:31 | + 29:11 | |
26. | Figuiere Valérie | 2996700 | 299 GIVRY SPORT ORIENTATION | 70:27 | + 30:07 | |
27. | Bikeliene Ema | 4746400 | 474 LABIRINTAS | 72:39 | + 32:19 | |
28. | Gylling Hanne | 2236600 | 223 AARHUS 1900 OR. I | 80:43 | + 40:23 | |
29. | Muyllaert Claire | 1525700 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 81:27 | + 41:07 | |
30. | Buelens Jenny | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 81:50 | + 41:30 | |
31. | Clausi Carla | 1526300 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 87:16 | + 46:56 | |
32. | Lambeau Carine | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 95:09 | + 54:49 | |
Backlund Anna | 7016600 | 701 OK SODERTORN | DISK | |||
Lataste Jana | 2976600 | 297 CO COLMAR | DISK |