Kategorie: D50A
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brechbühl Cristina | 6326700 | 632 OLG STAFA | 31:45 | ||
2. | Fogh Hanne | 2226700 | 222 FSK ORIENTERING | 33:41 | + 1:56 | |
3. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 35:24 | + 3:39 |
4. | Jern Tove | 2726700 | 272 OK77 | 36:48 | + 5:03 | |
5. | Rutz Susanna | 6326600 | 632 OLG STAFA | 37:17 | + 5:32 | |
6. | Tschamper Brigitte | 6326700 | 632 OLG STAFA | 38:42 | + 6:57 | |
7. | Huhtanen Meri | 2736400 | 273 TAMPEREEN PYRINTO | 38:57 | + 7:12 | |
8. | von Schoultz Annika | 2726400 | 272 OK77 | 39:19 | + 7:34 | |
9. | Backlund Anna | 7016600 | 701 OK SODERTORN | 39:27 | + 7:42 | |
10. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 39:49 | + 8:04 |
11. | Evans Ianka | 3216700 | 321 POTOC | 40:34 | + 8:49 | |
12. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 40:43 | + 8:58 |
13. | Chroustová Petra | VBM6655 | C | VSK Mendelu Brno | 41:15 | + 9:30 |
14. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 42:16 | + 10:31 |
15. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 43:57 | + 12:12 |
16. | Timakova Liubov | 6016600 | 601 SPARTA ROSTOV/DON | 44:35 | + 12:50 | |
17. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 47:06 | + 15:21 |
18. | Ivanova Elvina | 3216500 | 321 POTOC | 47:36 | + 15:51 | |
19. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:12 | + 16:27 |
20. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 48:23 | + 16:38 |
21. | Kohlová Alena | KPY6051 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:24 | + 17:39 |
22. | Leonhardt Annette | 3456700 | 345 SV IHW ALEX 78 e.v. | 49:25 | + 17:40 | |
23. | Schou Helle | 2365600 | 236 OK SNAB | 50:53 | + 19:08 | |
24. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 53:31 | + 21:46 |
25. | Makovicka Veronique | 2976700 | 297 CO COLMAR | 55:57 | + 24:12 | |
26. | Bikeliene Ema | 4746400 | 474 LABIRINTAS | 58:26 | + 26:41 | |
27. | Figuiere Valérie | 2996700 | 299 GIVRY SPORT ORIENTATION | 60:02 | + 28:17 | |
28. | Rouserez Annick | 1526200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 68:32 | + 36:47 | |
29. | Gylling Hanne | 2236600 | 223 AARHUS 1900 OR. I | 71:35 | + 39:50 | |
30. | Lambeau Carine | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 76:44 | + 44:59 | |
31. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 81:10 | + 49:25 |
32. | Muyllaert Claire | 1525700 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 83:16 | + 51:31 | |
33. | Buelens Jenny | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 89:01 | + 57:16 | |
34. | Clausi Carla | 1526300 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 89:28 | + 57:43 | |
Westberg-arrakoski Annika | 2726600 | 272 OK77 | DISK | |||
Govaerts Bernadette | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | DISK |