Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: H35

Datum:
02.04.2017
Místo konání:
Mšeno
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Mapa:
Mšeno
Ředitel závodu:
Šimková Markéta - R3
Hlavní rozhodčí:
Šimková Markéta - R3
Stavitel tratí:
Šimek Miroslav - R3
JURY:
Fátor Jan, Kurfürst Pavel, Valášek Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad, dle časového harmonogramu a nebyl podán žádný protest.
H35
2.20 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šindelka Antonín RBK7215 C SK Radioklub Blansko 13:47
2. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 13:54 + 0:07
3. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:03 + 0:16
4. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 14:20 + 0:33
5. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 14:35 + 0:48
6. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 14:46 + 0:59
7. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 14:53 + 1:06
8. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 15:43 + 1:56
9. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 15:44 + 1:57
10. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 16:00 + 2:13
11. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 16:30 + 2:43
12. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 16:48 + 3:01
13. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem, 16:49 + 3:02
14. Simr Pavel ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem, 16:55 + 3:08
15. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 17:03 + 3:16
16. Matys Jan DOR8001 C OK Dobříš 17:16 + 3:29
17. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 17:19 + 3:32
18. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 17:20 + 3:33
19. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 17:25 + 3:38
20. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem, 17:52 + 4:05
21. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 18:21 + 4:34
22. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:23 + 4:36
23. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 18:24 + 4:37
24. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 18:56 + 5:09
25. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 20:22 + 6:35
26. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem, 20:32 + 6:45
27. Petříček Martin MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 20:33 + 6:46
28. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 21:31 + 7:44
29. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 23:32 + 9:45
30. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 23:44 + 9:57
31. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 24:18 + 10:31
32. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:25 + 10:38
33. Coufal Marek ROU7400 C SKOB Roudnice nad Labem, 25:47 + 12:00