Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45C

Datum:
28.09.2017
Místo konání:
Čechy pod Kosířem
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Otrusina Jiří - R1
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Skřivanek Marcel
H45C
4.70 km, 60 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 32:15
2. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 37:48 + 5:33
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 37:58 + 5:43
4. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 38:35 + 6:20
5. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 44:54 + 12:39
6. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 45:06 + 12:51
7. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 45:17 + 13:02
8. Janeček Jiří CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 45:36 + 13:21
9. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 45:40 + 13:25
10. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 46:27 + 14:12
11. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 47:10 + 14:55
12. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 47:27 + 15:12
13. Antonowicz Jerzy 28P6800 C Saturn Piaseczno 48:33 + 16:18
14. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 49:15 + 17:00
15. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 49:58 + 17:43
16. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 50:07 + 17:52
17. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 54:51 + 22:36
18. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 55:08 + 22:53
19. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 57:53 + 25:38
20. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 58:08 + 25:53
21. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 61:00 + 28:45
22. Moser Zdeněk SKM6200 C KOB Směr Kroměříž 61:05 + 28:50
23. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 65:21 + 33:06
24. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 65:50 + 33:35
25. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 66:08 + 33:53
26. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 68:32 + 36:17
27. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 70:44 + 38:29
28. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 72:55 + 40:40
29. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 79:36 + 47:21
30. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 85:09 + 52:54
31. Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 97:10 + 64:55
Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk DISK