Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Kategorie: H40B

Datum:
09.09.2018
Místo konání:
Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
H40B
8.40 km, 340 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 64:45
2. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 68:19 + 3:34
3. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 73:07 + 8:22
4. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 73:30 + 8:45
5. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 73:50 + 9:05
6. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:14 + 11:29
7. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 77:54 + 13:09
8. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 81:37 + 16:52
9. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 81:54 + 17:09
10. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 82:42 + 17:57
11. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 83:02 + 18:17
12. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 85:14 + 20:29
13. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 87:42 + 22:57
14. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 87:45 + 23:00
15. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 88:34 + 23:49
16. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 88:35 + 23:50
17. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:37 + 23:52
18. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 88:38 + 23:53
19. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 88:45 + 24:00
20. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 91:51 + 27:06
21. Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 92:09 + 27:24
22. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 92:38 + 27:53
23. Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 94:19 + 29:34
24. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 96:06 + 31:21
25. Kubát Petr N99 N99 96:52 + 32:07
26. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 96:57 + 32:12
27. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 99:20 + 34:35
28. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 104:56 + 40:11
29. Raisr Ivo VLI7803 C Slavia Liberec orienteering 105:42 + 40:57
30. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 107:24 + 42:39
31. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 109:29 + 44:44
32. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 109:38 + 44:53
33. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 115:23 + 50:38
34. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 116:43 + 51:58
35. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 119:44 + 54:59
36. Kott Alan N99 N99 127:03 + 62:18
37. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 143:05 + 78:20
38. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 144:03 + 79:18
39. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 147:06 + 82:21
40. Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 149:37 + 84:52