Výsledky závodu: Zimní kufrování na Komoře - Tábor 2017

Datum:
26.12.2017
Místo konání:
Areál Komora Tábor
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Ředitel závodu:
Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Vébr Jiří - R2
Stavitel tratí:
Vébr Jiří - R2
Protokol:
Závod proběhl za pěkného počasí bez závad.
Kategorie:
A     B     C    
A
6.70 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hyšpler Robin NNN0097 Neregistrovaní (NNN) 51:20
2. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 51:55 + 0:35
3. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 52:29 + 1:09
4. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 52:55 + 1:35
5. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 53:21 + 2:01
6. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 54:16 + 2:56
7. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 54:50 + 3:30
8. Hulec Filip PCB SKP České Budějovice 55:32 + 4:12
9. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 55:55 + 4:35
10. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 58:45 + 7:25
11. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 61:58 + 10:38
12. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 63:28 + 12:08
13. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 63:55 + 12:35
14. Kuchyňka Ivan SJH6602 SJH Jindřichův Hradec 65:06 + 13:46
15. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 65:09 + 13:49
16. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 65:48 + 14:28
17. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 65:55 + 14:35
18. Procházková Nikola VTA9952 SC vebr-sport 67:00 + 15:40
19. Procházková Jitka VTA8051 SC vebr-sport 68:39 + 17:19
20. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 69:08 + 17:48
21. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 71:50 + 20:30
22. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 72:55 + 21:35
23. Trantina Jan VTA7601 SC vebr-sport 84:58 + 33:38
Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport DISK
Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
B
3.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovar Jaroslav NNN0099 Neregistrovaní (NNN) 35:16
2. Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport 39:53 + 4:37
3. Svobodová Jana VTA9951 SC vebr-sport 40:04 + 4:48
4. Vondruška Jana VTA0003 SC vebr-sport 40:05 + 4:49
5. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 40:36 + 5:20
6. Kovarova Lenka NNN Neregistrovaní (NNN) 41:23 + 6:07
7. Hudeček Petr KTA9201 SK Kotnov Tábor 45:25 + 10:09
8. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 46:15 + 10:59
9. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 46:17 + 11:01
10. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 46:52 + 11:36
11. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 49:45 + 14:29
12. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 51:42 + 16:26
13. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 55:11 + 19:55
14. Novotný Jan VTA0301 SC vebr-sport 55:30 + 20:14
15. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 56:15 + 20:59
16. Zemanová Petra KTA SK Kotnov Tábor 56:28 + 21:12
17. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 56:54 + 21:38
18. Svobodová Iveta VTA7651 SC vebr-sport 61:19 + 26:03
19. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 68:08 + 32:52
Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec DISK
Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec DISK
Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec DISK
Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport DISK
Kovarova Milena NNN0098 Neregistrovaní (NNN) DISK
Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport DISK
C
1.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 22:57
2. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 23:06 + 0:09
3. Deimová Anna VTA0751 SC vebr-sport 23:32 + 0:35
4. Novisedlák Denis VTA0601 SC vebr-sport 29:58 + 7:01
5. Straka Denis VTA0501 SC vebr-sport 31:44 + 8:47
6. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 33:11 + 10:14
7. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 34:42 + 11:45
8. Svobodová Viola VTA0653 SC vebr-sport 35:54 + 12:57
9. Svobodová Beáta VTA0853 SC vebr-sport 36:20 + 13:23
10. Svoboda Rostislav VTA SC vebr-sport 36:22 + 13:25