Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: H21C

Datum:
02.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
JEZÍRKO
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšilová Marie - R1
Stavitel tratí:
Pospíšil Ondřej - R1
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H21C
3.11 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 3958
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 33:14 4420
1. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 33:14 4420
3. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 38:53 + 5:39 3745
4. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 39:06 + 5:52 3719
5. Vošta Zdeněk VCB8748 OB České Budějovice 40:52 + 7:38
6. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 43:16 + 10:02 3222
7. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 43:50 + 10:36 3154
8. Moravec Jan TUR9000 OOB TJ Turnov 43:58 + 10:44 3138
9. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 47:19 + 14:05 2738
10. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 47:52 + 14:38 2672
11. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 48:40 + 15:26 2576
12. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 49:19 + 16:05 2499
13. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 49:32 + 16:18 2473
14. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 52:37 + 19:23 2105
15. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 52:43 + 19:29 2093
16. Kálal Tomáš 0330002 Žižkovský tygři 54:26 + 21:12
17. Šípoš Petr FYD9602 Jizerský klub OB Frýdlant 55:56 + 22:42 1708
18. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 56:15 + 23:01 1671
19. Zatloukal Václav TUR8703 OOB TJ Turnov 56:18 + 23:04 1665
20. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 57:50 + 24:36 1481
21. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:59 + 25:45 1344
22. Knepr Lukáš BSO9401 KOB Baník Sokolov 59:02 + 25:48 1338
23. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 59:47 + 26:33 1248
24. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:42 + 30:28 781
Fujáček Jan SJC7506 Sportcentrum Jičín DISK 0
Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř DISK 0
Šunda Marek VSP9200 USK Praha DISK 0
Vágner Vladislav SJC8602 Sportcentrum Jičín DISK 0
Dadák Michal LCE9003 OOB TJ Slovan Luhačovice DNS 0
Nebeský Daniel KAM9404 OK Kamenice DNS 0
Kondrát Martin PGP6501 SK Praga DNS 0