Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Kategorie: H50

Datum:
22.06.2019
Místo konání:
Markoušovice
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Čížkovy kameny, Horní panská, 1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Jedlička Michal
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí a lehce větrného počasí. V průběhu závodu byla ošetřena drobná poranění a několik zhmožděných kotníků. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.
H50
3.42 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 27:46
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 29:54 + 2:08
3. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 30:27 + 2:41
4. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 30:57 + 3:11
5. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 31:19 + 3:33
6. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 31:22 + 3:36
7. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 31:33 + 3:47
8. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 32:08 + 4:22
9. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 32:14 + 4:28
10. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 32:15 + 4:29
11. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:29 + 4:43
12. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 33:32 + 5:46
13. Schuster Martin AOP6502 Orientační Běh Opava 33:56 + 6:10
14. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 34:01 + 6:15
15. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 34:22 + 6:36
16. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 34:30 + 6:44
17. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 34:39 + 6:53
18. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 34:48 + 7:02
19. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 34:49 + 7:03
20. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 35:15 + 7:29
21. Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec 36:06 + 8:20
22. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 36:34 + 8:48
23. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 36:35 + 8:49
24. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 36:42 + 8:56
25. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 36:53 + 9:07
26. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 37:10 + 9:24
27. Odehnal Roman ABM6909 KOB ALFA Brno 37:13 + 9:27
28. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:34 + 9:48
28. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 37:34 + 9:48
28. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 37:34 + 9:48
31. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 37:41 + 9:55
32. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 37:49 + 10:03
33. Stárek Filip TUR6602 OOB TJ Turnov 38:04 + 10:18
34. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 38:05 + 10:19
35. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 38:27 + 10:41
36. Semík Jan VSP6507 USK Praha 39:12 + 11:26
37. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:26 + 11:40
38. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 39:44 + 11:58
39. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 40:00 + 12:14
40. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 40:25 + 12:39
41. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 13:15
42. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 41:54 + 14:08
43. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 42:21 + 14:35
44. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 42:37 + 14:51
45. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 42:54 + 15:08
46. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 43:09 + 15:23
47. Černoch Karel TZL6835 SKOB Zlín 44:01 + 16:15
48. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:37 + 16:51
49. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 46:00 + 18:14
50. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 47:32 + 19:46
51. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:38 + 19:52
52. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 49:23 + 21:37
53. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:31 + 21:45
54. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 49:40 + 21:54
55. Hejna Stanislav LLI6900 LOK-o Liberec 50:01 + 22:15
56. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 51:52 + 24:06
57. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:03 + 26:17
58. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:09 + 32:23
59. Plachý Martin JPV6515 Oddíl OS SK Prostějov 60:44 + 32:58
60. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 68:13 + 40:27
61. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:39 + 42:53
62. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:18 + 50:32
63. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 88:19 + 60:33
Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany DISK
Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí DISK