Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Kategorie: H65

Datum:
22.06.2019
Místo konání:
Markoušovice
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Čížkovy kameny, Horní panská, 1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Jedlička Michal
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí a lehce větrného počasí. V průběhu závodu byla ošetřena drobná poranění a několik zhmožděných kotníků. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.
H65
2.95 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:48
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 32:19 + 1:31
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 33:10 + 2:22
4. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 33:14 + 2:26
5. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 34:07 + 3:19
6. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 34:18 + 3:30
7. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 35:33 + 4:45
8. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 35:41 + 4:53
9. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 36:17 + 5:29
10. Uher Petr VSP5001 USK Praha 36:55 + 6:07
10. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 36:55 + 6:07
12. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 37:03 + 6:15
13. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 37:33 + 6:45
14. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 38:06 + 7:18
15. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 38:11 + 7:23
16. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 38:27 + 7:39
17. Navrátil Antonín UOL5301 SOB Olomouc 39:08 + 8:20
18. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 40:01 + 9:13
19. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 40:54 + 10:06
20. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 41:12 + 10:24
21. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 41:29 + 10:41
22. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 41:39 + 10:51
22. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 41:39 + 10:51
24. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 42:05 + 11:17
25. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 42:50 + 12:02
26. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 43:52 + 13:04
27. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 43:55 + 13:07
28. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 43:58 + 13:10
29. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 44:14 + 13:26
30. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 44:58 + 14:10
31. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 45:05 + 14:17
32. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 15:25
33. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 46:43 + 15:55
34. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 46:48 + 16:00
35. Conrad Helmut 124444 SDX 47:03 + 16:15
36. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:30 + 16:42
37. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 48:28 + 17:40
38. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 48:32 + 17:44
39. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 49:36 + 18:48
40. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 51:40 + 20:52
41. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 52:25 + 21:37
42. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 54:13 + 23:25
43. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 54:43 + 23:55
44. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 55:05 + 24:17
45. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 56:01 + 25:13
46. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:29 + 26:41
47. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 59:26 + 28:38
48. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 70:08 + 39:20
Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové DISK