Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35K

Datum:
08.04.2018
Místo konání:
Malíkovice
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Mapa:
Humniště
Ředitel závodu:
Vinš Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R1
Stavitel tratí:
Vinš Pavel - R3
JURY:
Novák Miloš, Hrdličková Ludmila, Komersová Jana
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest a jury nemusela být svolána.Hlavní rozhodčí shledal závod regulérním a schválil jej v plném rozsahu.
D35K
4.20 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mestková Katerina VSP7650 USK Praha 42:16
2. Folprechtová Katerina VSP7460 USK Praha 42:37 + 0:21
3. Zakourilová Helena VSP7453 USK Praha 45:30 + 3:14
4. Stoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 46:08 + 3:52
5. Krumlovská Barbora RIC8050 OB Říčany 51:29 + 9:13
6. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 53:19 + 11:03
7. Pangrácová Jana MFP7653 Matfyz Praha 55:00 + 12:44
8. Rejsková Alena KAM7750 OK Kamenice 55:38 + 13:22
9. Popová Veronika TAP7450 KOB Tretra Praha 55:48 + 13:32
10. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 55:50 + 13:34
11. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 56:47 + 14:31
12. Miseková Martina KAM7851 OK Kamenice 57:36 + 15:20
13. Ellederová Zdenka DKP7754 Oddíl OB Kotlářka 57:37 + 15:21
14. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 58:29 + 16:13
15. Hlavácková Klára 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 59:17 + 17:01
16. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 59:48 + 17:32
17. Tolarová Ivana RIC7650 OB Říčany 60:22 + 18:06
18. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 61:30 + 19:14
19. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:56 + 19:40
20. Haková Magda PGP7651 SK Praga 62:24 + 20:08
21. Eiglerová Petra ROU8150 SKOB Roudnice nad Labem 65:06 + 22:50
22. Cechová Radka SLA7550 SKOB Slaný 66:01 + 23:45
23. Petrícková Zuzana MKP8251 SK GORDIC Praha Kačerov 72:52 + 30:36
24. Kosíková Jitka VSP7799 USK Praha 74:03 + 31:47
25. Havlícková Katerina DOR7650 OK Dobříš 83:55 + 41:39
26. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 84:23 + 42:07
27. Nekvasilová Monika DKP7650 Oddíl OB Kotlářka 84:34 + 42:18
28. Bohatá Pavla UVP7450 Slovan Praha 93:16 + 51:00