Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D21L

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Konojedy
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Liščí díry, 1:10000, ekv. 5 m, mapový klíč ISOM 2000, rozměr A4 na výšku, tisk Žaket, mapovali Michal Hodek, Kateřina Zamazalová, Jakub Ransdorf a Ondřej Měšťan, hlavní kartograf Michal Hodek, stav březen 2018 (revize mapy Aldašín + nová část)
Ředitel závodu:
Ransdorf Jakub - R3
Hlavní rozhodčí:
Zajíc Vítězslav - R3
Stavitel tratí:
Vlášek Jakub - R3
JURY:
Němečková Jarmila, Fibír Tomáš, Pospíšilová Marie
Protokol:
Závod proběhl bez komplikací za slunečného počasí. Směrné časy především u dorosteneckých a hlavních dospělých kategorií se nepodařily dodržet především kvůli MČR v nočním tentýž den večer, které běžela špička. Nikdo nepodal protest.
D21L
4.26 km, 190 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7166
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 40:15 7586
2. Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 41:48 + 1:33 7316
3. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 43:28 + 3:13 7025
4. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 46:46 + 6:31 6448
5. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 50:19 + 10:04 5828
6. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 50:56 + 10:41 5720
7. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 52:33 + 12:18 5438
8. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 52:59 + 12:44 5362
9. Lavičková Michaela PGP9656 C SK Praga 54:47 + 14:32 5048
10. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 55:36 + 15:21
11. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 57:02 + 16:47 4655
12. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 58:38 + 18:23 4375
13. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 59:43 + 19:28 4186
14. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 61:07 + 20:52 3941
15. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 64:57 + 24:42 3272
16. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 65:47 + 25:32 3126
17. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 65:50 + 25:35 3117
18. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:00 + 26:45 2913
19. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 67:31 + 27:16 2823
20. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 68:09 + 27:54 2713
21. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 71:20 + 31:05 2156
22. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 71:32 + 31:17 2122
23. Macková Eva ZBP7950 C OOB SK Zbraslav 73:17 + 33:02 1816
24. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 77:56 + 37:41
25. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:54 + 38:39 835
26. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 80:38 + 40:23 532
27. Šustrová Jana ZBP7354 C OOB SK Zbraslav 82:16 + 42:01 247
28. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 82:53 + 42:38 139
29. Svobodná Šárka DKP8850 C Oddíl OB Kotlářka 87:17 + 47:02 0
30. Palasová Tereza DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka 93:42 + 53:27 0
31. Kalošová TerKa TJP8950 C TJ Sokol Troja 95:44 + 55:29 0
32. Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 131:10 + 90:55 0