Logo

Výsledky závodu: Veřejný závod

Kategorie: D21

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Kasárna, A4, měřítko 1:4000, ekvidistance 2 m, mapový klíč ISSOM 2007
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kavka Jiří - R3
Stavitel tratí:
Lohr Ivo - R3
JURY:
Zmeková Míla, Nováková Jiřina, Havlíčková Jindřiška
Protokol:
Závod proběhl za slunečného tepleho počasí, bez zaznamenaných stížností, protest nebyl podán a jury se nesešla.
HR schválil vysledky v plném rozsahu.

D21 2.57 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7487

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 16:28 7750
2. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 17:04 + 0:36 7487
3. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 17:40 + 1:12 7224
4. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 18:14 + 1:46 6975
5. Formánková Anna RIC9950 OB Říčany 18:37 + 2:09 6807
6. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 19:08 + 2:40 6580
7. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 20:20 + 3:52 6054
8. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 20:37 + 4:09 5930
9. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 20:42 + 4:14 5893
10. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 21:19 + 4:51 5623
11. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 21:20 + 4:52 5615
12. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 21:26 + 4:58 5571
13. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:30 + 5:02 5542
14. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 21:44 + 5:16 5440
15. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 21:49 + 5:21 5403
16. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 22:06 + 5:38 5279
17. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 22:15 + 5:47 5213
18. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 22:28 + 6:00 5118
19. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 22:39 + 6:11 5038
20. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:43 + 6:15 5008
21. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 23:06 + 6:38 4840
22. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 23:37 + 7:09 4614
23. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 23:46 + 7:18 4548
24. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 24:05 + 7:37
25. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 24:22 + 7:54 4285
26. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 24:57 + 8:29 4029
27. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 25:50 + 9:22 3641
28. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 26:55 + 10:27 3166
29. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 27:48 + 11:20 2778
30. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 31:48 + 15:20 1024
31. Palasová Tereza DKP9151 Oddíl OB Kotlářka 78:25 + 61:57 0