Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Hoření Paseky, část obce Světlá pod Ještědem, areál koupaliště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Červený kámen, 1:10 000, e=5m, formát max. A4, mapový klíč ISOM2000. Mapy nebudou vodovzdorně upraveny.
Ředitel závodu:
Šesták Marek
Hlavní rozhodčí:
Martan Jiří - R3
Stavitel tratí:
Kruliš Petr - R3
JURY:
Nehasil Vladislav, Kobr Tomáš, Váňa Martin
Protokol:
závod proběhl bez závad
D21L
3.81 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8723
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 37:20 9238
2. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 40:25 + 3:05 8560
3. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 41:17 + 3:57 8370
4. Poloprutská Markéta TUR9252 C OOB TJ Turnov 42:20 + 5:00 8139
5. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 42:52 + 5:32 8022
6. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 43:18 + 5:58 7926
7. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 43:32 + 6:12 7875
8. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 44:50 + 7:30 7589
9. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 45:25 + 8:05 7461
10. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 48:08 + 10:48 6864
11. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 48:20 + 11:00 6820
12. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 48:42 + 11:22 6739
13. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 48:44 + 11:24 6732
14. Valešová Jana CHA9152 C OK Chrastava 49:15 + 11:55 6618
15. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 50:56 + 13:36 6248
16. Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 51:31 + 14:11 6120
17. Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:34 + 14:14 6109
18. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 52:25 + 15:05 5922
19. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:36 + 15:16 5882
20. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:38 + 16:18 5655
21. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 54:09 + 16:49 5541
22. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:21 + 17:01 5497
23. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 55:53 + 18:33 5160
24. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 56:30 + 19:10 5025
25. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 57:15 + 19:55 4860
26. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 57:32 + 20:12 4797
27. Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín 58:31 + 21:11 4581
28. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 59:23 + 22:03
29. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 62:02 + 24:42 3808
30. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:33 + 29:13 2815
31. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 69:51 + 32:31 2090
32. Svobodová Katu SMR8451 C SNS Smržovka 74:59 + 37:39 961
Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov DISK 0
Charousková Lucie DOK9450 C OK Doksy DNS 0
Nejezchlebová Barbora TUR9755 C OOB TJ Turnov DNS 0
Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering DNS 0
Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0
Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov DNS 0