Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Klubové výsledky : BOR (78)

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Chata Slovanka
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
1 : 10 000, ekv. 5 m, ISOM 2017, stav jaro 2018, formát A4
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Posselt Martin - R3
JURY:
Wolf Daniel, Burda Matěj, Valešová Jana
Protokol:
Byl podán protest proti diskvalifikaci závodnice Kosíková Eliška (TUR0052). Jury ve složení Wolf Daniel, Burda Matěj a Valešová Jana protest neuznala ve shodě s pravidly.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D40     D50     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H75     HDR     P    
D10
1.86 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 24:48 + 2:11
5. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 26:48 + 4:11
25. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 62:53 + 40:16
D10L
1.64 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 27:29 + 9:01
7. Zemancová Nelly BOR0953 C OK Jiskra Nový Bor 29:50 + 11:22
D12
1.84 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 27:49 + 4:57
11. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 34:38 + 11:46
17. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 39:57 + 17:05
22. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 45:55 + 23:03
26. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 64:21 + 41:29
D14
2.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 31:32 + 4:01
12. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 37:31 + 10:00
23. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 51:54 + 24:23
24. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 52:06 + 24:35
26. Jakoubková Anna BOR0457 C OK Jiskra Nový Bor 60:45 + 33:14
28. Zemancová Nicol BOR0458 C OK Jiskra Nový Bor 67:33 + 40:02
29. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 75:37 + 48:06
D16
2.18 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 37:48 + 9:32
D18
2.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor 42:19 + 6:37
6. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 46:29 + 10:47
D20
2.48 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 50:45
D21K
3.10 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2717
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
3. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 58:12 + 7:36 2621
D21L
3.64 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8758
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
8. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 41:57 + 4:19 8046
17. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 49:42 + 12:04 6232
20. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 52:42 + 15:04 5530
27. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 55:08 + 17:30 4960
D40
2.44 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 39:52 + 7:33
10. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 45:26 + 13:07
20. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 59:28 + 27:09
D50
2.25 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 37:09
6. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 46:11 + 9:02
D55
2.08 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 36:15 + 2:02
5. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 41:03 + 6:50
10. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 67:43 + 33:30
D65
1.84 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 59:10
H10
1.87 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 31:30 + 10:57
9. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 35:08 + 14:35
H10L
1.64 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 16:09 + 1:28
H12
1.86 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 43:58 + 23:48
Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H14
2.04 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Mašek Matěj BOR0410 C OK Jiskra Nový Bor 42:34 + 21:40
14. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 46:26 + 25:32
20. Fojt Jan BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor 65:51 + 44:57
H16
2.42 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Socha Ondřej BOR0302 C OK Jiskra Nový Bor 46:15 + 14:37
Nováková Lucie BOR OK Jiskra Nový Bor 59:26 + 27:48
H18
2.73 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 39:43 + 3:04
H21K
3.54 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1795
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 48:45 + 2:20 1819
H21L
3.94 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8837
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
13. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 35:58 + 5:52 7811
32. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 41:06 + 11:00 6353
32. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 41:06 + 11:00 6353
43. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 43:39 + 13:33 5629
58. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 54:47 + 24:41 2466
63. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 58:33 + 28:27 1397
H35
3.01 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 31:48 + 0:48
H40
2.68 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 30:52 + 3:17
6. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 31:28 + 3:53
8. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 35:27 + 7:52
15. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 43:47 + 16:12
H45
2.63 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 41:41 + 11:44
14. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 45:53 + 15:56
15. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 46:28 + 16:31
19. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 53:31 + 23:34
H50
2.47 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 30:09
7. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 44:14 + 14:05
H55
2.02 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 28:41
4. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 32:43 + 4:02
H60
1.93 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 32:31 + 1:53
4. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 36:35 + 5:57
H75
1.85 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 47:24
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 60:18 + 12:54
5. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 61:13 + 13:49
HDR
1.64 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 20:04 + 3:02
21. Baťko Ondřej BOR0907 C OK Jiskra Nový Bor 31:10 + 14:08
24. Štefko Adam BOR1200 C OK Jiskra Nový Bor 31:43 + 14:41
38. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 38:26 + 21:24
P
1.79 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Vaňourková Jitka BOR7252 C OK Jiskra Nový Bor 27:06 + 1:59
10. Zemancová Radka BOR8055 C OK Jiskra Nový Bor 33:27 + 8:20
24. Štefko Dominik BOR7716 C OK Jiskra Nový Bor 56:10 + 31:03